Treść opublikowana przez 320SI
-
E91 325D WBAUX51000A547432
320SI odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z kwietnia 2009 a dekiel pisze już że model 2010 :duh: przednie reflektory świeżaczki :mrgreen:
-
E92 328i 3.0 N52 WBAWB3C56AP139777
320SI odpowiedział(a) na Pieczi00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod maską jest N52K :wink: lepiej spotkaj się na stacji ale PKP bo na stacji diagnostycznej to pierwsze co to każą zdemontować te tylne lampy wybielone sprayem. Samochód wygląda ohydnie ale CCC. W tej cenie za R6 e92 nie należy się spodziewać niczego innego.
-
E91 325 d 2009 WBAUX51000A551979 - KOREKTA+SZKODA+MODEL
320SI odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest dokładnie tak jak pisze Blade nie ma tygodnia żeby ktoś nie dzwonił np o F10 530d oczywiście bezwypadek i przebieg max 150tys km do 50tys zł, czy F30 koniecznie w Mpaku do 50tys zł, u nas najpierw się wybiera model jaki się chce mieć a jego cena ma być taka ile klient ma pieniędzy. Sprzedawcy marzeń mają sie dobrze i nawet tak myślę że ten syf nakręcają kupujący a nie Ci którzy sprzedają im to marzenie. Nie pieniądze i nie samochód ... kiedyś był wyrób czekoladopodobny i dziecko było równie usmiechnięte jak dziś po zjedzeniu np milki :wink: Nie zabierajmy szczęścia innym :mrgreen:
-
BMW 520d 2015r. facelifting WBA5L31040G084177
320SI odpowiedział(a) na mariuszd4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStarzy bywalcy tego forum wiedzą że zawsze, powtarzam zawsze broniłem jak lew marki BMW nawet wtedy kiedy sam miałem wątpliwości czy aby mam rację. Pierwszy raz miałem taki przypadek że auto od przebiegu 43tys km do przebiegu 54tys zwyczajnie się rozsypało, najpierw Adblue za chwilę skrzynia VTG napędu Xdrive (!) i na koniec pożar pod maską :duh: ale to co spotkało mnie później ze strony niemieckiego salonu BMW Timmermanns i BMW Polska to mistrzostwo Świata, od tamtej chwili handlarz z Radomia jest dla mnie słabeuszem w temacie jak walić w rogi klienta. Ja broni jeszcze nie złożyłem. Auto zapaliło się na drodze nr 74 miejscowość Opatów, to chyba w Europie jest :mrgreen:
-
BMW 520d 2015r. facelifting WBA5L31040G084177
320SI odpowiedział(a) na mariuszd4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż.
-
BMW 520d 2015r. facelifting WBA5L31040G084177
320SI odpowiedział(a) na mariuszd4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak była ale nie we wszystkich egzemplarzach chociaż ta sama chłodniczka egr występuje we wszystkich F10 przynajmniej od 2012r. W mojej 535xd 2015 przy przebiegu 50tys km auto zaczęło sie palić przez tą chłodniczkę która się rozszczelnia i puszcza glikol do kolektora ssącego a ten jest wykonany z plasiku wtedy zaczyna się impreza. BMW Polska wypięła d... na mój przypadek twierdząc że mój nr vin nie figuruje u nich w grupie ryzyka. https://www.rp.pl/Motobiznes/181029723-Latwopalne-BMW-Koncern-wzywa-az-16-miliona-aut-do-serwisu.html
-
X6 M50D WBAFH81020LC66943
320SI odpowiedział(a) na frendli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż20.000€ Sprzedana.
-
F10 Koło m-pak WBA5E51050D675366
320SI odpowiedział(a) na SVVR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołożone grzanie foteli i xenon ? W VIN ich nie ma. Przy temacie kierownicy pewnie chodzi że obszyta czymś "myszowatym" :wink: Pięknie się prezentuje ten agregat mocy pod maską :cry2:
-
BMW F06 640d WBA6A81040DZ27139
320SI odpowiedział(a) na Bawarkastyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli jesteś pewien że auto czyste pod każdym względem to zabieraj, obecna cena super, model bardzo ciekawy w użytkowaniu i spostrzeganiu przez innych użytkowników dróg :mrgreen:
-
F30 320xd - WBA3D51000F704335
320SI odpowiedział(a) na Gienia74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż znam tych kubusiów, auto widać doskonale że ponaciągane do zdjęć, lampa wsadzona na sztukę, czy warte 80? Weź przestań ale to tylko moje zdanie.
-
E90 330i WBAVB31085KN91140
320SI odpowiedział(a) na turson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOsłona kierown. czarna/chrome pearlglos dostępna od 09/2007, spróbuj ją zamontować do kierownicy sport z 2005r. Zwykły sport w tamtym roku miał czarną matową osłonę, wieniec był grubszy o 0,5mm, jak masz jeszcze jakieś wątpliwości i pytania zapraszam na priv żeby tutaj nie zaśmiecać.
-
F30 328i WBA3B51090F776561
320SI odpowiedział(a) na piotrek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli chcesz pewniaka 328i 2012 czerwona 138tys km przebiegu to pisz na priv.
-
E90 330i WBAVB31085KN91140
320SI odpowiedział(a) na turson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica
-
E90 330i WBAVB31085KN91140
320SI odpowiedział(a) na turson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajerka z innego auta.
-
bmw f10 550d WBAFV71010C774420 Korekta
320SI odpowiedział(a) na Bawarkastyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie trochę tylko badziew prawdziwy tyle że auto ma 3 lata a gwarancja fabryczna to 2 lata ( jeśli nie została przedłużona do pięciu, tutaj nie ) kupowałem w ASO żeby kupić pewniaka , mogłem kupić od turka 4tys € taniej , mniejsza o to, usterki które powstały przy tak małym przebiegu kompromitują markę premium jaką jest przecież BMW, mogli dać duży rabat na części, nie brać kasy za robociznę etc... wypięli się na wszystko bo po ich stronie pojęcie poczucia wstydu nie istnieje. Dobra już nie zaśmiecam, to mój problem.
-
bmw f10 550d WBAFV71010C774420 Korekta
320SI odpowiedział(a) na Bawarkastyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin mojego auta nie jest objęty akcją serwisową :mad2: wypięcie się niemców polega na tym że Ja to auto sprzedałem klientowi na fakturę vat a nie powinienem bo jako firma teraz to Ja daję na to auto gwarancję nowemu właścicielowi, ich gwarancja przestała działać, tak mi wytłumaczono. Ani BMW AG ani BMW Polska nie przyznają się do tego auta. Auto kupione w ASO Timmermanns miejscowość 41564 Kaarst. Skrzynia napędu Xdrive rozleciała się po 48tys km przebiegu, rozumiecie? :duh: Naprawiam auto na swój koszt bo klient czeka, dzięki Bogu że to klient który bierze u mnie samochody od lat i wie że to nie moja wina tylko BMW robi teraz taką jakość. Do założyciela tematu: Nie kupuj sobie problemu na głowę !
-
bmw f10 550d WBAFV71010C774420 Korekta
320SI odpowiedział(a) na Bawarkastyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoje 535xd 2015 stoi właśnie w ASO ZK Motors w kielcach, rozleciało się praktycznie wszystko, skrzynia vtg, system AdBlue a na deser zapalił sie kolektor ssący bo chłodniczka spalin przy egr przepuszczała płyn :mad2: auto kupione u niemieckiego dealera BMW z tak zwaną euro gwarancją , niemiecki dealer jak i BMW Polska wypięło d... na problem, nie przyznają się że to Oni wyprodukowali ten badziew, auto ma 54tys km :!: kupowane z przebiegiem 43tys km, rozleciało się po 8tys km ! Jak widzę takie 550xd z takim przebiegiem to zachodzę w głowę jak to jeszcze wogóle żyje ? Może tylko dlatego że to jeszcze 2012r :roll:
-
E90 325d N57 WBAUX91080A943681
320SI odpowiedział(a) na coobin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażP Ostatnie Twoje zdanie, amnezja czy ... chyba to pchła z jajka na jajko bo w każdym M57 rozrząd kosztuje tyle samo. Dobrze jest czytać co się napisało a nie próbować robić idiotów z innych.
-
BMW E90 320i m pakiet WBAPG31020VJ36995
320SI odpowiedział(a) na marek930119 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe :cool2:
-
E90 325d N57 WBAUX91080A943681
320SI odpowiedział(a) na coobin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro jest taki dobry to czemu się z niego wyleczyłeś ?
-
E90 325d N57 WBAUX91080A943681
320SI odpowiedział(a) na coobin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli wyleczyłeś się z N57 to tym bardziej żaden inny silnik BMW nie jest dla ciebie . Musisz się cofnąć do M50 :mrgreen:
-
BMW E90 320i m pakiet WBAPG31020VJ36995
320SI odpowiedział(a) na marek930119 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBmw proponowało zestawy Alpine do e90/91 i to jest właśnie ten zestaw https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1316-system-hifi-alpine/i51030/kL/sN/r2008/m11 druga sprawa to że żadne HiFi w e90 nie ma dodatkowego głośnika w tylnym boczku, ma Go Logic7 ! Dobrze by było wiedzieć o czym się pisze występując w roli eksperta. Auto ładne, w tej konfiguracji dużo tańsze niż takie oferty w De trzeba być ostrożnym.
-
BMW X3 E83 WBAPD91020WG41248
320SI odpowiedział(a) na Agent87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpoziomowanie lamp przy ksenonie :norty: może lepiej że nie zdążyłeś kupić. kto to wie ... potwierdzam że to najlepszy model X jaki im się udał.
-
e39 530iA Gubin WBADS610X0GV44457 20900$
320SI odpowiedział(a) na kark152 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pieniądze jeśli zabierasz ze sobą :mrgreen:
-
e39 530iA Gubin WBADS610X0GV44457 20900$
320SI odpowiedział(a) na kark152 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli w 4 lata zrobiła już tylko 8tys km, musiała stać u konesera te 4lata który ją sprzedał teraz polakowi za 3tys € żeby ten mógł sobie zarobić :mrgreen: Samo auto wygląda ok nawet bardzo ok.