Treść opublikowana przez malysz1976
-
F30 Nawigacja
W bocznym pasku masz ustawienia kolorów lub idreiv dwa razy w prawo - może masz zafajkowane „szara mapa” .
-
Czytanie płyt CD
Odswieże temat Jest jakaś strona , albo inny sposób na załadowanie okładek ? Około 5% muzyki mam z okładkami , a reszta nie ma nawet tytułów niestety . Szukałem coś związanego „gracenote” , ale nie trafiłem .
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Wymagało by to więcej przeróbek , w tej chwili do wzmacniacza idą tylko przewody od basowych , wiec musiałbyś tam doprowadzić resztę głośników . Do durzego wzmacniacza zwykłego lub logic7 potrzebny światłowód - masz go z tylu auta ?
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Jeśli auto z fabryki wyjechało z CICem to jest inny wzmacniacz i dźwięk do niego idzie po światłowodzie .
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Nie ma sprawy , też się cieszę że mogłem pomóc . Niestety jak miałem ten problem to nie było oficjalnego info na ten temat - tylko kontakty gdzie mogą to zrobić za $ . . Przeanalizowałem schematy , podłączyłem i radość .
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Dokładnie , ale możesz do tylnych jak chcesz .
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Nie potrzebujesz żadnych nowych pinów , wyciągasz z kostki te piny które Ci podałem i łączysz je z przewodami . Schemat https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e63-650i-cou_200601/components-connectors/components/n-amplifiers-controllers-control-units/n38a-ccc-m-ask/tZ1vVIN Kolory BL - niebieski BR - brązowy GE - żółty GN - zielony GR - szary OR - pomarańczowy RS - różowy RT - czerwony SW - czarny VI - fioletowy WS - biały TR - bezbarwny
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Spoko- po to jest forum Opisz jak działają basy , ja byłem bardzo zadowolony grały mocniej niż w ORI podłączeniu . Teraz mam logic7 więc jest jeszcze lepiej .
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Wtyczka na pierwszym zdjęciu jest od poprzedniego monitora , do CCIa jest inny kabel . Na ostatnim zdjęciu chyba zestaw głośnomówiący bluetooth . Uruchomienie basowych pod siedzeniami Wtyczka X13813 Piny 3,4,9,10 musisz wypiąć (przewody sygnałowe do wzmacniacza) i połączyć je do przewodów w wtyczce X13812 X13813 X13812 Pin 3 >>>> pin 2 sygnał plus Pin 9 >>>> pin 6 sygnał minus Pin 4 >>>> pin 3 sygnał plus Pin10 >>>> pin 7 sygnał minus https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e63-650i-cou_200601/components-connectors/components/n-amplifiers-controllers-control-units/n38a-ccc-m-ask/YpvQQjj https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e63-650i-cou_200601/components-connectors/plug-in-comb-type-solder-connectors/connectors-from-x1/x13820-adapter-616035/1VnYnShxhj
-
E63 brak basu po zmianie z CCC na CIC.
Trzeba podać do wzmacniacza sygnał - przepięcie kabli w wtyczce cica . Daj vin - wstawie schematy .
-
kontrolka poduszki powietrznej
Jedynie komputer Cię ratuje , ale przede wszystkim trzeba sprawdzić z kąd ten błąd . Jeśli jest usterka w układzie AIRBAG to niczym go nie skasujesz .
-
Internet - COMBOX CIC / Streming bluetooth
Dodam że USB w combox działa - czyta i odtwarza muzykę bez okładek niestety . moje FA E60_#0310&FLAT%0475*NX51$1CA$1CB$205$255$2SB$302$319$320$346$3AC$403$423$428$430$431$441$442$465$481$488$494$4BX$502$508$522$534$548$563$5AC$5DF$609$610$614$615$620$644$672$677$698$6FL$6NF$6VA$7RP$7SP$801$850$851$863$879-A090-EBSE+TELD różne zmiany już robiłem , ale może jeszcze coś dodać lub usunąć ?
-
czujnik jakości powietrza XAUC
Proszę https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f10-530d-xdrive-lim/repair-manuals/64-heating-air-conditioning/64-11-heater-controls/1LTs6nwS https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f10-530d-xdrive-lim/components-connectors/components/components-with-b/b13-automatic-air-recirculation-control-sensor/X5IC5cB
-
Internet - COMBOX CIC / Streming bluetooth
Dzięki za odzew Wieczór wstawię swoje FA może coś brakuje ,albo coś usunąć ? Mam combox telematic -zależy mi na sos https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/9257162-combox-telematik-gps Pochodzi z auta WBAVP91040VV39581 auto nie miało bluetooth ,ale combox go ma .
-
Internet - COMBOX CIC / Streming bluetooth
Tak Mam w nim PL język
-
Internet - COMBOX CIC / Streming bluetooth
Witam Drgnęło coś w temacie ? Zamontowałem u siebie w e60 combox telematic i nie ma bluetooth (damca go nie miał w wyposażeniu ) ISTA widzi dwa moduły combox MEDIA i ECALL - błędów brak . INPA widzi combox FBI NCS sypie błędami podczas próby kodowania ???
-
Asystent swiateł drogowych
Pewnie masz nową generacje kamery-tą z okrągłą końcówką .
-
Wymiana samego monitora e90
Moje zdanie podtrzymuje ( nie słyszałem o takiej modyfikacji CCC z monitorem CIC HD ) Racją jest że trzeba zmienić wtyczkę monitora i jednostkę . Myśle ze zaraz ktoś to potwierdzi .
-
NightVision - doposazenie do e61
Potrzebuje nr wtyczki do kamery , ma ktoś ? Dziękuje
-
Asystent swiateł drogowych
Tutaj masz schematy , musisz doprowadzić linie CAN do lusterka . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e92-m3-cou/wiring-functional-info/body/lighting/high-beam-assistant/dFNHL6R https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e92-m3-cou/components-connectors/components/a-control-units-modules/a14286-roof-function-centre/1VnXbIVwqM https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e92-m3-cou/components-connectors/components/a-control-units-modules/a14286-roof-function-centre/ZCiGmx9 https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e92-m3-cou/RS71SKM
-
Wymiana samego monitora e90
Z tego co piszesz masz CCC , zmiana wyświetlacza nic nie zmieni , jedynie wymiana jednostki na CIC wraz z wyświetlaczem HD .
-
Zmiana modułu FRM, brak świateł wstecznych i PDC
Kodowanie pustym MANem dopasuje moduł do wyposażenia Twojego auta .
-
Zmiana modułu FRM, brak świateł wstecznych i PDC
NCS EXPERT - powinien załatwić sprawę , zakoduj nowy moduł pustym MANem .
-
Aktualizacja nbt navi brak portu usb
Zobacz w podłokietniku na 100% masz USB .
-
E61 - Części do montażu haka
http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX11-EUR-08-2007-E61N-BMW-520d&diagId=71_0441