Treść opublikowana przez Tomek735L
-
spryskiwacze.
juz zdjąlem tapicerke i węzyki probowalem go jakoś wypchnąć podważać jednak albo jest tak zasniedziały albo nie wiem juz sam.
-
spryskiwacze.
witam mam problem z jednym ze spryskiwaczy jest on prawdopodobnie zapchany lecz igiełka nie zdaje egzaminu. Chciałem go wyjąć gdyż slyszałem że warto włozyć go do słoika z octem i w celu przepłukania nie chce jednak nic na siłe robić szukałem jakiegoś wyczepu próbowałem delikatnie podważać ale nic z tego może macie jakieś wskazówki tak aby nic nie połamać ?
-
Wymiana amortyzatorów z NIVO
kolego KASZMIR1 mam taki sam objaw własnie w e32 long z 89roku autko z tyłu jest bardzo miekkie tzn jak dziury są to buja się tył. też nie wiem czy tak powinno być czy też nie. jeśli będziesz gdzieś to robił to daj znać gdzie w bydgoszczy można to zrobić pozdrawiam.
-
Rozpoznaj felgę ze zdjęcia.
dobry karcher i chemia do felg szybko rozwiązuje problem z czyszczeniem :)
-
M30B30 Problem ze swiatlem mijania
miałem podobny problem okazało się że pod skrzynką z bezpiecznikami był przetarty jeden kabelek został polutowany i już jest wszystko ok. pozdrawiam
-
Porada Czy ktoś może coś wie na temat tej aukcji ?
zawsze kazdy pisze ze powymienianych pełno części tylko jakoś żadko kto potrafii to udokumentować....
-
Pompka spryskiwaczy zamiennik
witam mam podobny problem. Mianowicie działa mi tylko jeden spryskiwacz prawy od strony pasażera. Jest to górna pompka gdyż po odłączeniu jej prawy nadal działa. Chciałbym ją rozebrać ale nie za bardzo wiem jak czy ją sie odkręca czy wyciąga próbowałem na różne sposoby lecz nic z tego. z Pompki nic nie cieknie ale wygląda że jest bardzo zaśniedziała. jak ja rozebrać?
-
Chip do m30b35
gdybyś zdecydował sie na zamontowanie tego napisz później czy są jakieś efekty.
-
duże spalanie e32
też mam taki objaw a w dodatku śmierdzi benzyną podpinam sie pod pytanie kolegi czy to wina sondy czy może jakaś regulacja potrzebna ?
-
sprzet audio
to ja też poprosił bym takie fotki i ile takie coś kosztowało ... pozdrawiam :)
-
Ponad 7.000 rpm na zimnym silniku i auto na sprzedaż
no ale na szczęście coraz mniej gazowników chce się bawić w instalacje tego typu...
-
Co oznaczają te komendy??
coolant level - mało płynu chłodzącego lub walnięty czujnik brake linings- klocki hamulcowe lub tarcze do wymiany fog light - swiatła przeciwmgielne, halogeny owners handbook - sprawdz w instrukcji obsługi.
-
Pytanie do posiadaczy BMW E32 730i albo też innych :)
fakt z tym gazem to różnie bywa. Wiem że zachwalają tego blosa ale i tak nie dałbym się na to namówić sekwencja to sekwencja nawet nie wie się ze ma się ten gaz 0 spadku mocy itd.
-
Dymi jak jest zimno, silnik rozgrzany i dalej dymi.
dokładnie mam to samo .. nie przejmuj się tym;)
-
7 w COUPE !!??
ale to jest nie zwykły okaz e32 coupe i LONG hehehe :duh:
-
Pytanie do posiadaczy BMW E32 730i albo też innych :)
jeśli masz wszystko sprawne to cena bardzo niska i dziwne że jest jeszcze na allegro. jakbyś chciał to chętnie odkupie od ciebie samo radio. nie zanizaj ceny moim zdaniem bezproblemu ją sprzedasz za te pieniądze. pozdrawiam.
-
nietypowy problem ze skrzynią automatyczną
to przepływka na bank. czy istnieje jakas możliwość zregenerowania jej czy tylko wymiana wchodzi w gre ?
-
nietypowy problem ze skrzynią automatyczną
witam od jakiegoś czasu zauważyłem że po wciśnięciu pedału gazu do końca na trybie sport lub economic przy przełączaniu początkowych biegów skrzynia jakby spóźni się z przełączeniem biegu i kręci do odcięcia po czym dopiero przełącza bieg dzieje się to np z 1 na 2 i tylko czasami a tak normalnie jest wszystko ok przy zmianie biegów nie ma szarpnięć ani nie pokojących dzwięków skrzynia się nie grzeje olej wymieniony. wie ktoś co to może być ? czy może poprostu "ten typ tak ma ?"
-
Mały ale denerwujący problem...
tez mam ten problem ale tylko czasem sie do zdarza ... przy najblizszej okazji trzeba będzie przesmarowac ;)
-
Gdzie założyć antywybuch?
ja mimo wszystko polecam sekwencje do tego samochodu. coś pięknego wogóle nie czuje że mam gaz fakt może kosztuje troche więcej ale mam dwa lata gwarancji i nie muszę sie niczym martwić. Kto nie ma jeszcze gazu a rozważa takie założenie to POLECAM sekwencje warto wyłozyć troche wiecej. POzdrawiam
-
Ponad 7.000 rpm na zimnym silniku i auto na sprzedaż
tak dokładnie na sekwencji odcięcie jest dużo szybciej musiał mieć blosa albo coś w tym stylu bo inaczej by sie tak nie wkręcał, ale jeszcze sam sie pochwalił że go nie rozgrzewał... ehh brak słów a później dziwne że są problemy z tymi samochodami jak ktoś go tak użytkuje... chyba w ten sposób nie zachęca do kupna przynajmniej mnie...
-
jakiej firmy skąd zamawiać częsci ?
dodam jeszcze że mam wersję LONG z 89 roku z 3,5 litrowym silnikiem być może to ma jakieś znaczenie w dobraniu odpowiednich części...
-
jakiej firmy skąd zamawiać częsci ?
Mam pytanie jakiej firmy części polecacie do bmw e32?? nie chce pakować najtańszej chińszczyzny żeby po miesiącu znowu wymieniać na lepsze. na dzień dzisiejszy mam do wymiany amortyzatory przód oraz klocki z tyłu. W sklepie motoryzacyjnym najtańsze chińskie amortyzatory ceny zaczynają sie od 350zł za sztukę, na allegro widziałem najdroższe amortyzatory za 350 zł za sztukę stąd moje pytanie skąd zamiawiacie części? P.S. nie interesują mnie używane w "świetnym stanie" :duh:
-
Jak działa wskaźnik chwilowego spalania i skąd bierze dane?
to normalne chyba we wszystkich tego typu samochodach tak zachowuje sie ekonomizer.
-
odpowietrzenie układu chłodzenia
usłyszałem tyle sposobów że jeszcze bardziej nie wiem jak to zrobić wylosuję któryś z nich i zobaczymy czy da rade ;)