Skocz do zawartości

Tomek735L

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek735L

  1. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    naszczęscie to tylko klocki :) a tak z ciekawości jaki koszt tarcz do tyłu ?
  2. Tomek735L odpowiedział(a) na darminek temat w E32
    lokaczbmw PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 8:50 pm Temat postu: Ja wymieniłem niedawno sonde lambda,bo też mi Bunia paliła dużo i teraz spalanie spadło,nie wiem jeszcze dokładnie o ile,bo mało ostatnio jeździłem,ale napewno spadło.Co do pracy silnika,to nic się nie zmieniło chodził nierówno i dalej tak chodzi.Podobno trzeba jechać na kompa skasować błąd po wymianie sondy,ale muszę znaleźć jakiegoś dobrego elektryka,bo ostatnio byłem u jakiegoś paproka i nic mi nie zrobił.Kolega maslo 82 napisał,że jak sonda,to tylko originalna,ale koledzy pisali,że Ngk są bardzo dobre i sobie chwalą spalanie na tych sondach.Koszt takiej na allegro to niecała stówka.Mi udało się kupić w sklepie sonde Bosha za 130zł. choć do końca nie jestem pewny,czy jest to bosh,bo nie miała znaczka bosha,ale napewno wyprodukowana w Germany.Pozdrawiam! PAliła Ci dużo to znaczy ile ? bo mi w mieście przy bardzo spokojnej jeździe pali 20-25 a na trasie to 10 - 12 maks. nie wiem czy tak już musi być czy może to wina tej sondy.
  3. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    tak przypuszczałem dziękuje za pomoc szukałem komunikatów były tam jakieś opisywane ale tego nie znalazłem. Jakby ktoś wiedział gdzie one są na 100% to proszę o linka na priv. z góry dziękuje.
  4. Tomek735L opublikował(a) temat w E32
    Witam. Dzisiaj w trasie zapalił mi sie komunikat Brake linings co on oznacza ??
  5. Johnny_Bravo PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 1:23 am Temat postu: taka mała rada .... lato zima płyn.... i po problemie raz na 2 lata wymiana.. jestem ZA tylko że auto kupiłem 2 miesiące temu a nie wiadomo kto co wcześniej tam wlewał więc wole wymienić
  6. Tomek735L odpowiedział(a) na darminek temat w E32
    a ja sie martwilem ze mi pali 20 :P własnie co to za problem z tymi falujący,i obrotami przy odpaleniu ? to też ma wpływ na spalanie? ja mam taki objaw tylko przy rannym odpalaniu później po rozgrzaniu jest ok. dzieje się tak od niedawna gdy założyłem sekwencję. a Dzieje sie tak na benzynie... czy mozliwe że gazownicy coś uszkodzili ?
  7. Witam. Przymierzam się do wymiany płynu chłodniczego a raczej zmiany wody na płyn, ale wszyscy straszą że bmw strasznie trudno odpowietrzyć chciałbym sie dowiedzieć czy mieliście dużo problemów z odpowietrzaniem czy też może jest na to jakiś prosty sposób? Prosiłbym również o jakąś instrukcje jak spuścić starą wodę z chłodnicy bo podobno są dwa spusty..?
  8. Tomek735L odpowiedział(a) na lokaczbmw temat w E32
    dokładnie tak samo też sprawdzam.
  9. Tomek735L odpowiedział(a) na michal23 temat w E32
    mogą też być poduszki pod silnikiem ale pewnie już to sprawdzałeś ...
  10. nigdy nie patrz na to co piszą ani co mówią przez telefon a zdjęcia i tak przeważnie nie pokarzą ci tego co zobaczysz na żywo. Moim zdaniem w tych samochodach nie gra roli żaden rocznik ani przebieg tylko stan. bo ktoś mógł jeździć bardzo dużo ale dbać. a tak poza tym to zapytaj sie na forum serii 5 co o tym sądzą może powiedzą ci nieco więcej o tym aucie niż tutaj...
  11. Tomek735L odpowiedział(a) na lokaczbmw temat w E32
    ja na bagnecie też mam sporo za dużo ale nic mi się nie grzeje a skrzynia chodzi jak złoto. Olej i filtry wymieniane 6 tys km temu.
  12. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    no chyba tak ;/
  13. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    myślałem że chodzi o ten kluczyk co jest w bagażniku takim drutem owinięty co służy do odblokowywania mechanizmu do haka wewnątrz bagażnika innego kluczyka nie mam. Może jakoś go zastąpie....
  14. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    ten w bagazniku zapewne ? tak i niby ten mechanizm do odblokowywania dziala...
  15. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    w takim razie to też nie to gdyż przekaźniki zostały zamienione...
  16. Tomek735L opublikował(a) temat w E32
    witam mam problem z oryginalnym hakiem. Mianowicie nie mogę go odpiąć mam wszystkie oryginalne instrukcje do niego i z tego co widzę brakuje mi jakiegoś zielonego przycisku przy haku. jakieś propozycje?
  17. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    Niestety przekaźnik został zlutowany i prawe mijania nadal sie nie świeci. Dla pewności zamieniłem go z innym przekaźnikiem od kolegi na 100% sprawny i objaw ten sam. " Po co to piszę? Bo stawiam na to że jest ona poluzowana - styki znajdują się od spodu - czasem, jak ktoś zamiesza - może być tam lekki bigos. Z zewnątrz prezentuje się pięknie, ale pod spodem czasem kabelki sa zbyt mocno napięte i końcówki potrafią się wysuwać (złączki damsko męskie - na myśli mam te żeńskie od spodu)." AMATO: czy miałeś na myśli końcówki w przekaźniku czy jakieś inne ??
  18. BYDGOSZCZ - bordowe stan idealny cena do uzgodnienia.
  19. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    dziekuje bardzo za pomoc w weekend napisze czy u mnie zlikwidowalo to problem pozdrawiam
  20. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    dziekuje bardzo rysunki widać bardzo pomocne tylko ten ostatni niezrozumiały troche.. rozumiem że mam znaleźć jakiś najsłabszy lub spalony punkt w tym przekaźniku i go zlutować ?
  21. Tomek735L opublikował(a) temat w E32
    Czy miał ktoś problem kiedyś z przednia instalacją swietlną?? Mianowicie jest swiatlo postojowe halogen a nawet drogowe nie ma tylko swiatla mijania z prawej strony. nie są to bezpieczniki ani oczywiście żarówka. Zmierzyłem napięcie w kablach i wychodzi z tego że jest ale mniejsze niż po lewej stronie więc może być to tzw. prąd błądzący. Czy miał ktoś kiedyś podobny problem?
  22. u mnie wyjmuje sie go tak samo jak bagnet od oleju.
  23. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    myślałem że skóra jest jakby na stałe zszyta z siedziskiem? nie trzeba nic "psuc" zeby ją zdjąć?
  24. Tomek735L odpowiedział(a) na Tomek735L temat w E32
    duzo jest z tym roboty zeby wymienić taką mate?? jak sie za to zabrać?
  25. Tomek735L odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    sprawdzałeś płyn? nie ma żadnego wycieku?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.