Treść opublikowana przez Tomek735L
-
BRAKE LININGS ??
naszczęscie to tylko klocki :) a tak z ciekawości jaki koszt tarcz do tyłu ?
-
duże spalanie e32
lokaczbmw PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 8:50 pm Temat postu: Ja wymieniłem niedawno sonde lambda,bo też mi Bunia paliła dużo i teraz spalanie spadło,nie wiem jeszcze dokładnie o ile,bo mało ostatnio jeździłem,ale napewno spadło.Co do pracy silnika,to nic się nie zmieniło chodził nierówno i dalej tak chodzi.Podobno trzeba jechać na kompa skasować błąd po wymianie sondy,ale muszę znaleźć jakiegoś dobrego elektryka,bo ostatnio byłem u jakiegoś paproka i nic mi nie zrobił.Kolega maslo 82 napisał,że jak sonda,to tylko originalna,ale koledzy pisali,że Ngk są bardzo dobre i sobie chwalą spalanie na tych sondach.Koszt takiej na allegro to niecała stówka.Mi udało się kupić w sklepie sonde Bosha za 130zł. choć do końca nie jestem pewny,czy jest to bosh,bo nie miała znaczka bosha,ale napewno wyprodukowana w Germany.Pozdrawiam! PAliła Ci dużo to znaczy ile ? bo mi w mieście przy bardzo spokojnej jeździe pali 20-25 a na trasie to 10 - 12 maks. nie wiem czy tak już musi być czy może to wina tej sondy.
-
BRAKE LININGS ??
tak przypuszczałem dziękuje za pomoc szukałem komunikatów były tam jakieś opisywane ale tego nie znalazłem. Jakby ktoś wiedział gdzie one są na 100% to proszę o linka na priv. z góry dziękuje.
-
BRAKE LININGS ??
Witam. Dzisiaj w trasie zapalił mi sie komunikat Brake linings co on oznacza ??
-
odpowietrzenie układu chłodzenia
Johnny_Bravo PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 1:23 am Temat postu: taka mała rada .... lato zima płyn.... i po problemie raz na 2 lata wymiana.. jestem ZA tylko że auto kupiłem 2 miesiące temu a nie wiadomo kto co wcześniej tam wlewał więc wole wymienić
-
duże spalanie e32
a ja sie martwilem ze mi pali 20 :P własnie co to za problem z tymi falujący,i obrotami przy odpaleniu ? to też ma wpływ na spalanie? ja mam taki objaw tylko przy rannym odpalaniu później po rozgrzaniu jest ok. dzieje się tak od niedawna gdy założyłem sekwencję. a Dzieje sie tak na benzynie... czy mozliwe że gazownicy coś uszkodzili ?
-
odpowietrzenie układu chłodzenia
Witam. Przymierzam się do wymiany płynu chłodniczego a raczej zmiany wody na płyn, ale wszyscy straszą że bmw strasznie trudno odpowietrzyć chciałbym sie dowiedzieć czy mieliście dużo problemów z odpowietrzaniem czy też może jest na to jakiś prosty sposób? Prosiłbym również o jakąś instrukcje jak spuścić starą wodę z chłodnicy bo podobno są dwa spusty..?
-
Automat się grzeje!
dokładnie tak samo też sprawdzam.
-
problem z trzesieniem auta
mogą też być poduszki pod silnikiem ale pewnie już to sprawdzałeś ...
-
Jakie BMW do 3500zł ? Czy warto 730 1988 automat
nigdy nie patrz na to co piszą ani co mówią przez telefon a zdjęcia i tak przeważnie nie pokarzą ci tego co zobaczysz na żywo. Moim zdaniem w tych samochodach nie gra roli żaden rocznik ani przebieg tylko stan. bo ktoś mógł jeździć bardzo dużo ale dbać. a tak poza tym to zapytaj sie na forum serii 5 co o tym sądzą może powiedzą ci nieco więcej o tym aucie niż tutaj...
-
Automat się grzeje!
ja na bagnecie też mam sporo za dużo ale nic mi się nie grzeje a skrzynia chodzi jak złoto. Olej i filtry wymieniane 6 tys km temu.
- ORYGINALNY HAK
-
ORYGINALNY HAK
myślałem że chodzi o ten kluczyk co jest w bagażniku takim drutem owinięty co służy do odblokowywania mechanizmu do haka wewnątrz bagażnika innego kluczyka nie mam. Może jakoś go zastąpie....
-
ORYGINALNY HAK
ten w bagazniku zapewne ? tak i niby ten mechanizm do odblokowywania dziala...
-
prawe mijania nie swieci
w takim razie to też nie to gdyż przekaźniki zostały zamienione...
-
ORYGINALNY HAK
witam mam problem z oryginalnym hakiem. Mianowicie nie mogę go odpiąć mam wszystkie oryginalne instrukcje do niego i z tego co widzę brakuje mi jakiegoś zielonego przycisku przy haku. jakieś propozycje?
-
prawe mijania nie swieci
Niestety przekaźnik został zlutowany i prawe mijania nadal sie nie świeci. Dla pewności zamieniłem go z innym przekaźnikiem od kolegi na 100% sprawny i objaw ten sam. " Po co to piszę? Bo stawiam na to że jest ona poluzowana - styki znajdują się od spodu - czasem, jak ktoś zamiesza - może być tam lekki bigos. Z zewnątrz prezentuje się pięknie, ale pod spodem czasem kabelki sa zbyt mocno napięte i końcówki potrafią się wysuwać (złączki damsko męskie - na myśli mam te żeńskie od spodu)." AMATO: czy miałeś na myśli końcówki w przekaźniku czy jakieś inne ??
-
Potrzebuje drzwi do bmw e32 lewy przód bardzo pilne Kraków
BYDGOSZCZ - bordowe stan idealny cena do uzgodnienia.
-
prawe mijania nie swieci
dziekuje bardzo za pomoc w weekend napisze czy u mnie zlikwidowalo to problem pozdrawiam
-
prawe mijania nie swieci
dziekuje bardzo rysunki widać bardzo pomocne tylko ten ostatni niezrozumiały troche.. rozumiem że mam znaleźć jakiś najsłabszy lub spalony punkt w tym przekaźniku i go zlutować ?
-
prawe mijania nie swieci
Czy miał ktoś problem kiedyś z przednia instalacją swietlną?? Mianowicie jest swiatlo postojowe halogen a nawet drogowe nie ma tylko swiatla mijania z prawej strony. nie są to bezpieczniki ani oczywiście żarówka. Zmierzyłem napięcie w kablach i wychodzi z tego że jest ale mniejsze niż po lewej stronie więc może być to tzw. prąd błądzący. Czy miał ktoś kiedyś podobny problem?
-
Jak wyjąć bagnet olejowy w skrzyni automatycznej.
u mnie wyjmuje sie go tak samo jak bagnet od oleju.
-
Podgrzewane fotele
myślałem że skóra jest jakby na stałe zszyta z siedziskiem? nie trzeba nic "psuc" zeby ją zdjąć?
-
Podgrzewane fotele
duzo jest z tym roboty zeby wymienić taką mate?? jak sie za to zabrać?
-
Pompa wspomagania....
sprawdzałeś płyn? nie ma żadnego wycieku?