Treść opublikowana przez pluskwa9
-
e30 1.6 duze spalanie
czujnik ten niebieski, zostal wymieniony jz dwkrotnie i dalej to samo
-
m40 1.6 jakie dysze wtryskiwaczy lpg sekwencja
witam jak w temacie, moze ktos ma sekwencje w tym silniku i podpowie jaka srednica dysz wtryskiwacza jest optymalna do tego silnika. wiem ze instrukcja staga mowi ze powinny byc 2.4mm , ale wiadomo, ze nie w kazdym przypadku instrukcja sie sprawdza. u mnie np srednice 2.4 nie sprawdzaa sie zbyt dobrze.
-
e30 1.6 duze spalanie
dodam jeszcze ze silnik kreci sie tylko do 5300obr/min. czy moze to byc wina popychaczy?? czy wymiana popychaczy i dzwigienek cos pomoze, czy trzeba walek tez wynmienic?? czy to moze miec taki wplyw na spalanie??
-
e30 1.6 duze spalanie
niestety, jak kupilem ta e30stke to nie miala gazu i wtedy palila duzo benzyny, wiec juz na samym poczatku bylo cos nie tak.
-
e30 1.6 duze spalanie
chodzi o to ze na benzynie tez pali duzo.
-
e30 1.6 duze spalanie
800obr/min, nie faluja, ale brzydko pracuje na wolnych, tak jakby co jakis czas kulal na jakims cylindzre.
-
e30 1.6 duze spalanie
witam moze ktos mi pomoze. mam zalozona intalacje gazowa sekwencje stag 4, spalanie gazu wynosi 11l na trasie przy 120km/h, w miescie siega nawet 16l. benzyny pali litr mniej. podlaczajac komputer do intalacji gazowej czas wtrysku benzyny wynosi ok. 5ms, gdzie wg danych z autodaty powinno wynosic 2-3ms na biegu jałowym. do tej pory wymienilem sonde lambde, czujnik temperatury, świece, kopulke, przeplywke przekladalem z innej 316stki (bez gazu, sprawna) i nadal to samo. prosze o pomoc bo koncza mi sie pomysly.
-
srodek ciezkosci
Witam czy moze ktos posiada takie dane gdzie lezy srodek ciezkosci w bmw e34 sedan lub kombi??tzn odleglosc srodka ciezkosci od osi przedniej lub tylnej. potrzebuje takiej wiadomosci a nie moge nigdzie znalezc!!
-
Drgania kierownicy przy hamowaniu za 120
Witam! Mam podobny problem.koncowki wszystkie zmienione, tarcze i klocki nowe! Przy hamowaniu prawe kolo dostaje drgan ktore przenosi sie na kierownice, dodam ze nie dzieje sie to zawsze ale czasami, zazwyczaj hamujac na nierownosciach.drgania sa niezaleznie od predkosci (wiadomo wieksza predkosc wieksze drgania).tak samo jak u kolego jadac np po kocich lbach badz wjezdzajc na jakis kraweznik przy skrecie stuka cos i to bardzo glosno. na szarpakach czy tez recznie lyzka zadnych luzow nie znaleziono.
-
prawa strona cieple powietrze
jeszcze raz prosilbym moze ktos zamiesci zdjecie tego czujnika temp wewnetrznej z lewej strony, co niby pod pedalami jest!bo ja nie moge znalezc i wydaje mi sie ze takiego u mnie nie ma:/
-
prawa strona cieple powietrze
Sorry, nie wiem czy to jest roznica, ale lewa strona grzeje na maxa a prawa jest ok, czyli sie reguluje. Czy tzw "jeż" moze powodowac takie problemy czy jest on od szybkosci wentylatora??
-
prawa strona cieple powietrze
po wszelkich probach nic nie pomoglo moze ktos mial podobny problem i pomoze bo nic juz mi do glowy nie przychodzi
-
prawa strona cieple powietrze
czy moglby ktos zrobic zdjecie czujnika temperatury ktory znajduje sie niby pod pedalami??u mnie nic tam nie ma w stylu czujnika, moze dlatego pokretlo nie reaguje??
-
prawa strona cieple powietrze
fakt elektrozawory kupilem uzywane.ale zamontowalem same elektrozawory nie odczepiajadc nawet przewodow z plynem tzn dwie cewki wyjalem i plywaki.przed zalozeniem wyczyscilem. wg mnie to usterka lezy gdzies indziej.
-
prawa strona cieple powietrze
wiem ze jest cos napisane na forum na ten temat ale problem tam nie zostal rozwiazany lub mi nie pomogl. z prawej strony grzeje mi cieple powietrze. wymienilem elektrozawory i nic. rozebralem konsole do regulacji i wyglada w porzadku. na temat czujnika temperaturu tez czytalem ale nie moge go znalezc. moze moglby mi ktos podeslac zdjecie tego czujnika i gdzie dokladnie sie on znajduje??