Treść opublikowana przez Quake_bmw
-
Olej w płynie chłodniczym!!!(uszczelka ok)!!!
Witam mam wielki problem niedawno jeszcze byłem szczęsliwym posiadaczem BMW e 30 325e (eta) Do dzisiaj Bo wlasnie dzisiaj pojawił się olej w płynie chłodniczym. Samochod zachowuje sie normalnie nawet nie wiedział bym o tej wadzie ale zauwazylem ze wybija mi płyn ze zbiorniczka. Oleju z nie było dużo poprostu pływał na płynie. Za to w oleju nie występują nawet śladowe ilości płynu. Wyczytałem na forum że to może być uszczelka ale po zdjęciu głowicy uszczelka okazala sie być OK czyli niema żadnych oznak przepalenia (jak nowa) gołym okiem tez nie stwierdziłem żadnych pęknięć na głowicy. Jedyne co mnie zastanawia to to że pare dni wczesniej zaczołem słyczeć cykające zawory(podobno to normalne) . Zauważyłem też że rozrząt przeskoczył o jeden ząbek na pasku. Wie ktoś co to moze być?? mam tylko nadzieje ze głowica nie jest pęknięta.
-
luźny drążek zmiany biegów
tam wyrabia sie taka gumowa tuleja mozna ją kupic na szrocie. I skrzynia bedzie chodzila jak nowa.
-
tapicerka foteli
ja w swojej e30 mam zainstalowany fotel od e36 jest poprostu super;)
-
problem z odpaleniem
kolega mial podobny problem to okazalo sie ze walnela uszczeka pod głowicą. i to miedzy dwoma cylindrami. Wtedy wlasnie nie chodziło na wszystkich cylindrach.
-
kontrolka świateł mijania jest czy nie ?
W kazdej e30 ktorą widziałem ta kontrolka nie była aktywna. wiec napewno jest to jakas opcja.
-
325e muli sie miedzy 70-110
witam ale ja mam taki problem ze niewiem czy ktos wczesniej nie przerabial mojego BMW i chcialbym to sprawdzić. Tzn czy ktos zmienil glowice dolotową czy tez nie. Gdzie na lowicy moge znaleźć ten numer???
-
325e muli sie miedzy 70-110
moze ktos wie gdzie znalezc numer glowicy bo nawet niewiem jaką ete posiadam. A poprzeni właściciel mowił coś o przeróbkach. Wiec moze juz mam cos przerobione;)
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
witam wlasnie o to mi chodziło naprawde wielkie wielkie dzieki;) Nigdzie nie moglem tego znaleźć
-
325e muli sie miedzy 70-110
Co do przepływomierza ty wymieniem. I działa ok. Chodzi o to że samochod ma słabe przyspieszenie od 80-do 100(120) dochodze do tego na 3 biegu. Może rzeczywiscie ja zamuliłem czy zna ktos sposoby odmulenia samochodu?? bede bardzo wdzieczny:) Ewentualnie może ktos wie jak nieduzymi kosztami zwiekszyc troche MOC tam moze do 150KM.
-
325e muli sie miedzy 70-110
Witam mam bmw 325e chyba 122KM otuz mam taki problem bo samochod jakby slabo ciągnie miedzy 80-100km staram sie utrzymywac obroty max do 3500 . bo podobno max moment obrotowy u mnie jest przy 3250obr/min Ma ktos jakis pomysł jak to podrasować. bo zawsze mam dobry start a pozniej to juz dętka;(
-
Najczęstrze bolączki e-30
BMW 325e (eta) 180tys 87r Praktycznie nic mu nie dolega tylko: 1.-drążki kierownicze 2.- Visco 3.-Inspekcji nieda sie skasować(chyba bateria) 4.-Czujniki zużycia hamulców 5.-czuknik w płynie od spryskiwaczy 6.-światełko podswietlania rejestracji i to chyba wszystko;)
-
pali dużo benzyny e 30 na gaz
jak kiedys do 325 wstawilem przplywomierz od 320 to tez dziwnie kopcił. Wiec chyba pmpa paliwa nie wyraba albo kupiles uszkodzoną.
-
Ile pali silnik 2,7 litra
Moja 325e z silnikiem 2,7 litra pali na trasie max 10 litra gazu (nieważne jak jadę) A w mieście max(12 gazu) ale to przy bardzo ostrej jezdzie. Bardzo fajny samochod polecam.
-
Nie działają kierunkowskazy ani światła awaryjne
Samochod postal troche i wszystko zaczelo dzialac. teraz juz nie wiem czy cos robi czy wymieniac bo to juz tak 2drugi raz sie dzieje. ile kosztuje taki przerywacz?? ktos sie orientuje??
-
Nie działają kierunkowskazy ani światła awaryjne
Witam nagle w czasie trasy przestaly mi dzialac kierunkowskazy i swiatla awaryjne . przyjechalem do domu i samochod stoi jak to naprawić chyba uszkodzony jest jakis przekaznik gdzie go szukać>>>???
-
Jak ustaic zegar!!!! Pomocy!!!
Witam mam straszny problem dzisiaj rozladowal i sie akumulator i skasowala mi sie data i godzina. Czytalem forum ale niestety nie moge go ustawic. Prubowalem juz przytrzymywac prycisk UHR-DAT ale niestety o nic nie dalo. Caly czas mygaja mi cztery kreseczki i nic nie moge przestawic. MAM BMW E30 z komuterkiem. Prosze o jakies wskazowki pomcy!!!!!