Treść opublikowana przez zbysiek
-
czy kable zapłonowe z318is z 96r będą pasowały do318is z 92r
dzięki wielkie kolego!
-
czy kable zapłonowe z318is z 96r będą pasowały do318is z 92r
witam.jak wiecie kable zapłonowe są baardzo drogie więc poszukuje jakiś używanych..taniszych ale sprawnych..i mam na oku kable z is-a z 96 i 94r jestem ciekaw czy będą pasowały???
-
układ paliwowy 318is
przebicie mają podobno..czyli poprostu te świece zmienić i zobaczyć co dalej..no dobra pozostaje mi jutro zakupić te świece to bym już chyba miał prawie cały układ paliwowy wymieniony..dzięki kolego
-
układ paliwowy 318is
dawno nie wymieniałem świec i przewodów wysokiego napięcia...sam już nie wiem co to może być..to tak się zrobiło przez noc..wieczorem ładnie paliła a rano już tylko kręciła..jutro ma przyjść mi pompa paliwowa i będe wiedział czy szukać w tym kierunku.dzięki kolego
-
Panowie potrzebuję jakiegoś fachowca na tel.
witam.potrzebuję jakiegoś fachowca od bmw którego mógłbym sie poradzić co do spraw elektryczno-mechanicznych którę teraz mnie prześladują.
-
układ paliwowy 318is
witam.problem mam taki że coś nie chce mi palić moja bemka.i szukam przyczyny..kupiłem pompe paliwa nowy filtr i jutro bede działał..a pytałem sie o to zapowietrzenie ponieważ wyciągałem pompe i nie wiedziałem jak to bedzie z tym powietrzem w baku.Panowie potrzebuje jakiegoś dobrego fachowca na telefon..żebym mógł sprawe wyjaśnić przez tel.dzięki za szybką odpowiedz!!
-
układ paliwowy 318is
witam.czy układ paliwowy może się zapowietrzyć??jak tak to jak go odpowietrzyć i jak można poznać że układ jest zapowietrzony??z góry dzięki
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
pompka sprawna,przekaznik też,bezpieczniki też,filtr od paliwa nowy w baku 15l.benzynki..czy pompka od 2.5l pasuje do 1.8is??co jeszcze sprawdzić??jutro jade na sprawdzenie ciśnienia pompki..
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
dzięki kolego!
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
dzięki dzięki!będe kombinował jutro.pozdrawiam
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
to mam wyciągnąć tą pompkę i jechać do mechanika czy auto na hol i na warsztat?pompka jest za pasarzerem czy za kierowca?i jak możesz mi powiedzieć jak sie ją demontuje?
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
dzięki za szbką odpowiedż!
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
nie mam lpg.wczoraj mi ładnie paliła na wieczór a dziś rano już nie chciała odpalić..wiem że świece z przewodami nie były dawno wymieniane..filtr paliwa jest od2dni nówka..silnik jest świerzo po remoncie..to tak się zrobiło samo z siebie..poprostu przestało działać..może faktycznie pompka na wykończeniu..
-
rozrusznik kręci ale silnik nie pali 1.8is.
witam.a więc przejde do konkretów..silnik ma jakby chęć odpalić ale jakby nie dostawał paliwa..pompka słychać że chodzi ale jak by nie mogła zassać paliwa..a wzkaznik paliwa pokazuje 15l.w zbiorniku Panowie gdzie szukać przyczyny???proszę o pomoc.z góry wielkie dzięki!
-
z 1.8is na 2.5 pytanko.
to ja się pytałem o tą przekładkę i uzyskałem zupełnie inną info niż tą co sie dowiedziałem wczoraj..dlatego szukam jakiejś konkretnej odp.
-
z 1.8is na 2.5 pytanko.
witam.słyszałem że jest taka możliwość żeby wymienić sam silnik.podobno skrzynia od is-a pasuje most i zawieszenie przednie pasuje.pdobno potrzeba tylko zmienić silnik i komputer..czy to prawda???oczywiście chodzi mi o zmiane z 1.8is na 2.5.z góry dzięki
-
zmiana silnika z is na 2.5.potrzebna pomoc
witam.chiałbym sie dowiedziec co mi jest potrzebne przy zmianie z is na 2.5 np komputer,most itp.mówimy oczywiście o bmw e36.mam zamiar zrobic przerzutkę bo is strasznie mi sie psuje..i jak ktoś wie ile kosztuje takie przerzucenie silników..??proszę o pomocna rade.z góry dzieki
-
pytanie o uszczelkę pod głowicę??
witam.pobiera mi duzo płynu chłodzącego,zwłaszcza jak ją przeciągne pare razy pod odcinke,nie kopci białym dymem,jest"majonez"na korku od oleju,mało jezdze tym autem.takie są objawy,więc myśle ze to uszczelka..
-
pytanie o uszczelkę pod głowicę??
wiam.mam problem z uszczelką pod głowicą w bmw e36 1.8is.a moje pytanie brzmi następująco:czy wystarczy wymienic samą uszczelke czy trzeba jeszcze jakieś inne czynności wykonać podczas tej naprawy??i jak długo moge jeżdzić bemą w takim stanie??z góry dzięki za pomoc
-
zwarcie w bmw e36!!!pomocy!
już ogarnełem ten temat...tak jak kolega wyżej pisał..bezpiecznik był spalony.dzięki za jaką kolwiek pomoc!
-
uszczelka pod głowicą e36 1.8is
dzięki koledo za szybka odpowiedz
-
uszczelka pod głowicą e36 1.8is
witam witam.mam pytanko czy przy wymianie uszczelki pod głowicą trzeba planować głowicę??
-
zwarcie w bmw e36!!!pomocy!
dzieki za pomocną rade!
-
zwarcie w bmw e36!!!pomocy!
witam.tak zwarcie nastąpiło przy uruchomionym silniku.nie pamietam który bezpiecznik wymieniałem.czy jest możliwość że poprostu spaliłem licznik?
-
zwarcie w bmw e36!!!pomocy!
witam.miałem zwarcie w bmw is.myśle że nie potrzebnie złapałem na krótko 2 żarówki stopu.skutkiem tego zwarcia jest awaria wskazników..mianowicie:nie działa wskaznik od paliwa,temp.predkościomierz i wskaznik spalania.bezpiecznik wymieniłem zegary wykreciłem..i co dalej??prosze o jakąś pomocną rade..z góry dzięki