Skocz do zawartości

mlody_d

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlody_d

  1. Moim zdaniem w tym aucie jest podstawowe audio.
  2. mlody_d odpowiedział(a) na andrew55 temat w F30, F31, F34, F80
    Jest moc:) Ale chyba najładniej dla mnie brzmi wydech w AMG.
  3. Weekend walentynkowy może być problematyczny, ale tydzień później chętnie bym się wybrał:)
  4. Świetny kolor :cool2: Gratulacje autka :)
  5. No to bardzo chętnie:D Można wyznaczyć jakąś sobotę i zrobić małego spota :)
  6. Hehe może uda się wpaść na jakąś herbatkę :wink:
  7. Jak braknie pomysłów na mody to może też się skuszę :wink:
  8. Jak dla mnie chyba cała operacja wykracza poza moje zdolności manualne i odwagę :wink: Daj znać jak będziesz w Zabrzu to podstawie Ci pacjenta :norty:
  9. Ciekawy pomysł :) Daj znać czy te podświetlanie nie męczy przy dłuższej jeździe nocą.
  10. Chętnie zlecę taką operację u siebie:D Może tak ktoś przygotuje opis jak się za to zabrać krok po kroku?
  11. Gdzieś czytałem, że jakiś pręt przebił bak i od tego się zaczęło.
  12. Suby dzieli się raczej na podstawowe, hi-fi i logic7. Nie masz aux w podłokietniku? Myślałem, że każde auto z Navi je ma.
  13. Praktycznie tyle co nic :wink: Ciężko określić wagę na oko, ale moim zdaniem nie przekracza 0,7 kg.
  14. Według aplikacji na telefonie kilka dB, a subiektywnie jest dużo ciszej :D Koszt wygłuszenia nie wielki bo 120 zł, a relacja ceny do efektu jak dla mnie super :)
  15. Ja wymieniłem nakładki bez demontażu wkładu:) Delikatnie podważyłem śrubokrętem owiniętym taśmą, ale przy tych temperaturach musiałbyś podgrzać nakładkę.
  16. Biorę pół na pół :norty:
  17. Przy okazji dołożenia wzmacniacza z Alpine Retrofit postanowiłem trochę pobawić się z wygłuszeniem drzwi i maski. Maska: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/maska1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/maska2.jpg Użyłem maty GMS-010 o wymiarach metr na metr. Osobiście jestem bardzo zadowolony z efektu :D Zdjęcia z wygłuszania drzwi wkleję po zakończeniu całości prac, na razie zimny garaż nie zachęca do pracy.
  18. Ostatnio to popularna zabawa :norty: Poproszę koło ratunkowe :wink:
  19. Drogo to nie wychodzi, a kusi :norty: Tylko jak to mówią ponoć do 2.0d dwie końcówki nie przystoją. Chociaż mi bardziej chodzi o efekt wizualny:)
  20. Super :cool2: Można wiedzieć ile ta przyjemność Cię kosztowała?
  21. Świetne fotki :cool2: Planujesz ją jakoś modyfikować?
  22. Nie myślałeś, żeby literki dać w inny kolor? :D
  23. Spójrz na podpis kolegi powyżej :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.