Treść opublikowana przez amador
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO NOWEJ NAVI W E70
witam.Gdyby ktos byl zainteresowany,to posiadam najnowszy soft z polskim menu oraz polskim lektorem do navigacji z dyskiem twardym bmw e70 pozdrawiam
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO CIC SERII E
witam. posiadam soft do polskiego menu z lektorem do cic-a. wszystkie bmw 1ki,3ki,5ki,6ki,x5,x6,x1,z4 smialo pytac! pozdrawiam
-
chip w e70 3,0d
zrobilem 50,000km i nic sie nie dzieje,lubie na trasie troche przycisnac i wystartowac ze swiatel.ale w 90% jezdzis miedzy 2 a 3 tys.obr.tak wiec nic sie nie powinno stac.
-
chip w e70 3,0d
mialem 235 koni a podnioslem do 298,z tego co wiem mozna spokojnie jeszcze wiecej,ale nie chcialem przesadzic
-
chip w e70 3,0d
chipowalem we wroclawiu e70,silnik i skrzynia. jezdze juz ponad rok i jestem zadowolony. placilem 1500zl. tel.724150394
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
mialem juz H8 Krypton ale wytrzymaly jakis miesiac ,i jedna sie przepalila. Moze mialem pecha!ile wam wytrzymuja te zarowki?
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
przyznam ze PIAA wyglada niezle,czy to te zarowki za 80 funtow?co do tylnych lamp to wolal bym chyba troszke dolozyc i kupic org.lampy po liftingu.
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
zadne zarowki nie dadza takiego efektu jak nowe LED 3 generacji w E70 LCI. jak narazie mozna je kupic tylko w BMW.koszt jednej 800zl,potrzebujemy 4 LED i dwie przetwornice Xenon,oczywiscie ringi tez sa inne.Pozostaje wymiana kompletnych lamp.
-
CIC NAVI - INSTALACJA MONTAZ FSC
WITAM. Panowie,koniec problemu z FSC do PAP I NAVI CIC,itd. mam w ofercie interface,podlaczamy go do CIC,do interface podlaczamy wtyk i gotowe. Navi dziala,Mapa Dziala,opcjonalnie Sterowanie Glosem i Odblokowanie DVD. wiecej info pod 724150394
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
WITAM. Panowie,koniec problemu z FSC,itd. mam w ofercie interface,podlaczamy go do CIC,do interface podlaczamy wtyk i gotowe. Navi dziala,Mapa Dziala,opcjonalnie Sterowanie Glosem i Odblokowanie DVD. wiecej info pod 724150394
-
Jaki kolor nerek (grill) w E70
mam pytanie do bmwe70lci m pakiet. dlaczego na zdejciu za autem masz palme,nie jestes z polski?czy to nie twoje zdjecie?(a moze i auto?)
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
wejdz na strone wds http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/index.htm i zobacz ze to jest to samo
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
o jaka wiazke chodzi?
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
zajmuje sie elktronika do bmw,mam dostawcow czesci, cena chyba ok.biorac pod uwage ze w podobnej cenie sprzedam swoje lampy
-
ORI LED podświetlenie tablicy
OEM BMW LED bedzie pasowal,ale musisz wymienic wtyk. napewno bedzie blad przepalonej zarowki ( jest tak u mnie)moze mozna to jakos wykasowac ale narazie nie mam czasu nad tym usiasc pozdrawiam
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
za lampy zaplacilem 3500zl.kupilem skretne bi xenony,takie same jak mam obecnie.jeszcze ichnie zakladalem bo doszly przed swietami,ale mam zamiar to zrobic jeszcze w tym roku.
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
no i na co stawiacie? jakie to zr.siatla w nowych ringach? 1-LED? 2-Xenon? 3- Zarowka H...
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
witam. w e70lci zmienione sa cale lampy a biale ringi to nie zadne zarowki z serii H. wymienialem juz 3 rodzaje "magicznych" zarowek ktore maja swiecic jak w LCI i nic z tego. zamowilem org.Lampy z modelu LCI.jeszcze ich nie zakladalem,zerkne co to za zarowki i dam wam odpowiedz.
-
Poprawa nagłośnienia X6
i po jednym basie pod fotelami przednimi
-
kamera Side View 5DK
tak,bedzie. przy lusterku :D
-
kamera Side View 5DK
caly zestaw sklada sie z kamery -800 zl.modul kamery,700zl. uchwyt 50zl.kable 400zl. Moge to zamontowac i dokodowac za 500zl. pozdrawiam
-
Naprawa nawigacji.
wymien czytnik
-
BMW Road Map Europe 2011 Premium
czekam na material. z przyjemnoscia przetestuje i podziele sie uwagami pozdrawiam
-
kamera Side View 5DK
wraz z nowym systemem CIC ,montowana jest nowa kamera. obraz rewelacja.
-
Polskie MENU w E70
no ale zdjecia na tej aukcji sa z serii F a nie z X !!! wszystkie F od tego miesiaca maja juz PL,co seria X?