Treść opublikowana przez Patryk210
-
obroty powoli spadają
linka oki, po oględzinach brak fałszywego powietrza.... a gdzie tego szukac: "zawór dodatkowego powietrza"?? jest to strasznie dziwne i bardzo denerwujące... kiedyś robiło sie tak raz na 3zapalenia silnika a teraz non-stop :mad2:
-
obroty powoli spadają
problem polega w tyz ze jak auto chodzi na wolnych obrotach i dam troszke gazu (tak pulsacyjnie) i obroty podniesa sie przypuścmy na ok 1.5tys obrotów... to strasznie powoli schodzą :duh: nie wiem czy to normalne w silnikach 2.0 24v z 93roku ale jest to straszne denerwujące podczas ruszania a już nie muwie jak sie stoi w korku i trzeba pociągać :modlitwa: :modlitwa: czy wie ktoś gdzie siedzi usterka??
-
zegarek i przycisk memo
kolego o ile mi wiadomo to ten sygnał służy zeby nie zajechac silnika sprawdz sobie jak silnik jest zimny a mu depniesz to piszczy a jak ciepły to oki :norty: na zimnym motorze sie nie wariuje :nienie:
-
Nietypowe pytanie o chipa
325 ma 193KM a nie 170 :duh:
-
Rozwiązałem problem 'żabek' przy przyspieszaniu.
a czy jak mam zamontowany gaz i gazownik wsadził tak zwaną COFKE to czy ma to jakis wpływ z obrotami lub zachowaniem silnika??
-
wentylator...
dzieki za odpowiedzi już teraz sobie napewno poradze :mrgreen:
-
drgania kierownicy co to moze być???
:hand: też tak miałem i wystarczyło koła wyważyć i jest oki :wink:
-
jaki płyn do wspomagania?
a jaka ilość
-
wentylator...
wow szybko :jawdrop: THX :cool2:
-
wentylator...
jak odkręcić wentylator(chyba tak sie na to mówi :duh: ) chłodzenia chłodnicy? musze wymienić pompe wodną i chciałbym sie zorientować jak zdjąć te smigło :twisted2: (czy jest ono przykręcane czy na jakimś klinku)
-
328,Czy to normalne, że sprzęgło chodzi tak ciężko..??
na temat sprzegła nic mi nie wiadomo ale jesli chodzi o klupanie to poprostu wybite poduszki da dyfsze :wink: koszt ok 300zł :mrgreen:
-
Głośniki w tylnej półce + regulacja czułości radia
o ile sie orientuje to sa mocowane poprzez adaptory...(zreszta na forum już było duzo o tym pisane :wink: ) widziałem róznie raz w kształcie jaja i owal, są one mocowane od środka bagażnika :cool2:
-
dziwne tarcze tył w moim 320i POMOCY!!!!!
jeśli tarcze są juz tak mocno zuzyte to proponowałbym zakup nowych wraz z klockami... mozna by było je przetoczyć ale moze pózniej żucać :wink: Lepiej zainwestuj w nowe
-
ABS nawaliło....
a czy prawdą jest ze zeby zgasło swiatło abs'u trzeba sie pare km przejechać czy wystarczy tylko podłączyć nowy czujnik??? bo zrobiłbym tak jak kolega wyżej :cool2:
-
ABS nawaliło....
Brutus nie nie działa......... na komputerze powiedziano mi ze jest błąd na pompie i czujniku lewego przedniego koła ten z pompy wykasowano a na czujniku został wiec chyba to będzie czujnik... ale wrazie czego wolałbym sobie to zmierzyć bo cena nie jest niska tego czyjnika :idea:
-
ABS nawaliło....
witam mam pytanie jak sprawdzić czy czujnik abs jest dobry... byłem na komputerze i wykryto błąd ale gość nie dał mi 100% ze to czyjnik czy coś w pompie abs siadło... oraz jaka jest cena czujnika Abs (lewy przód)
-
ile obniżony samochód ? prosze o pomoc
Jak to wygląda?? na jakiej zasadzie działa??
-
Oświetlenie tablicy
kolego poprostu utnij te kable (wywal ta kostke) i dołącz je do lewej zarówki (obojętnie jak to zrobisz nie ma żónicy poprosty jeden kabelek do jednego a drugi do drugirgo) i problem z głowy.... nie ma sensu zagłębiaćsie czego tam brakuje...
-
Zimer na wale...
a jeszcze jedno pytanie jak zdjąć wiatrak chłodzenia chłodnicy (śmigło)czy do tego trzeba jakis sciągasz??
-
Oświetlenie tablicy
hehe poprostu podepnij żarówke prawą do żarówki lewej... i nastanie swiatłość :wink:
-
Ogrzewanie
Kolego z przodu nad pedałem gazu (po zdjęciu osłon) znajdziesz taką kostke z opornikami(które nadaja siłe dmuchania -obroty) i najprawdopodobniej jeden uległ przegrzaniu (jest on widoczny -pierwszy od brzegu) musisz go po prostu wywalić!! a styki zmostkować razem wtedy wszystko będzie oki i już ci nie nawali :wink:
-
Zimer na wale...
Witam, czy mógłby mi ktos odpowiedzieć jak wymienić zimer na wale?? (poci sie olej) A najwazniejsze jak w 320i zablokować silnik zeby sie wał nie kręcił....
-
co sadzicie otym sprzecie???
według mnie to NIE!! za ta cene kupisz sobie np. soniaka na mp3 4*50W....
-
Bmw nagłośnienie...
Mam dylemat czy wyciecie dziur cos da?? moze zamontować dobrej jakości głośniki w stare miejsce czyli na adaptery w kształcie owalu?? PS. jak zdejmuje sie tylnie deske (obicie chyba jest to płyta) aby wyciąć dziury w blasze na głośniki?? czy jest to jakas filozofia... :doh:
-
Bmw nagłośnienie...
Witam.. Mam pytanie do szpeców audio :norty: chciałbym zakupic głośniki do tyłu BMW sedan mam przejśćiówki w kształcie jaja i nie wiem jakie wybrać? jednostką sterującą jest CD SONY 4*50W :cool2: Ps. mam równiez wzmacniacz MAGNAT 360W i tube zastanawiam sie czy lepszego efektu by nie było gdybym zakupił mocniejsze głosniki i podpioł je przez wzmacniacz zamiast tuby :?: (Tuby i tak za wiele nie słychać z bagaznika... co myslicie albo porobić w półce jakies wloty :?: ) Wiem ze podobne tematy juz istnieją ale podane w nich linki są już nie aktualne w allegro...