Treść opublikowana przez jakubowskij
-
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia
dzięki, jutro sprawdze
-
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia
Witam Wczoraj zaczeła mi sie grzać moja becia, przejade kilka kilometrów i już czerwono na zegarach. Miesiąc temu wymieniałem uszczelke pod głowicą i termostat i było miodzio. Wydaje mi sie że jest zapowietrzony układ bo nie wieje ciepłe powietrze nawet jak ma temperature i węże są mocno nabite. Pomocy!!!! Jak odpowietrzyć układ chłodzenia :modlitwa:
-
Dlaczego 523 ma motor 2,5 litra i tylko 170KM?????
i wszystko jasne, dzieki :twisted2:
-
Dlaczego 523 ma motor 2,5 litra i tylko 170KM?????
Witam Mam pytanko czy moze ktoś wie dlaczego zdusili serduszko 523 na 170KM, :evil: silnik niby identyczny co w starszych 525(196KM). Silniki na oko są identyczne, ta sama pojemność a jednak 523 słabsza. Może jeszcze ktoś powie mi jaki symbol ma serduszko 523??? Wybaczcie moje głupawe pytania, ale jestem laikiem. Moje bmw mam dopiero miesiąc i powoli ucze sie wszystkiego od nowa, wczesniejsze moje auta jakoś nie miały takiej duszy jak BMW i guzik mnie interesowały, dopiero teraz wiem co to znaczy być właścicielem :dance: BMW
-
Rada na przyczajonych .
proponuje zamontować antyradar miedzy podsufitówką a dachem w aucie tuż przy lampce i z tamtąd też wziąsć prąd z wyłącznikiem na jednym z kabli zasilających. sprawdzone antyradar w moim poprzdnim aucie sprawował się wysmienicie, niestety przy sprzedaży zapomniałem go wyjąć :mad2:
-
telefon w bmw
witam w moim bmw E39 też miałem problem z telefonem, po wizycie w serwisie zostałem poinformowany że telefon niestety nie bedzie działał ponieważ kiedyś były karty 3,5Voltowe i to własnie na tych kartach bedzie działał a na nowych nieeee i co się okazało tak jak już wspominaliscie czytnik kart pod telefonem niestety nie widział karty jednak po włożeniu jej do centralki znajdującej sie w bagazniku smiga aż miło na karcie HEYAH( która wbrew pozorom nie jest 3,5 voltowa). Pozdrawiam wszystkich specialistów z Łodzi którzy twierdzili że telefon nigdy nie zadzwoni :twisted2:
-
Do czego służy przycisk na panelu klimy???????
Wielkie dzieki za szczegółowe wyjasnienia. pozdrawiam
-
Do czego służy przycisk na panelu klimy???????
serdeczne dziękulski za odpowiedzi na mój poscik pozdrowionka
-
Do czego służy przycisk na panelu klimy???????
Prosze o pomoc, nie wiem do czego służy przycisk na panelu od klimy, może ktoś z bardziej doswiedczonych forumowiczów troszke mi podpowie http://img239.imageshack.us/my.php?image=ster15tg.jpg
-
Jak zmienić język w komputerze z niemieckiego na Angielski
U mnie też sprawdzałem i niestety nic :mad2:
-
Jak zmienić język w komputerze z niemieckiego na Angielski
Witam Szukałem, szukałem, ale niestety nic nie znalazłem. Prosze o pomoc jak zmienić język w komp. z niemieckiego na Angielski??? W telefonie dałem sobie jakoś rade ale z komputerem to już nie jest takie proste :mad2: :duh: Prosze o pomoc :modlitwa:
-
moja e39 2,5i do 3000obr słaba?
czujnik wymieniony i na chwile obecną jest OK. :D mieli oponami jak kombajn :twisted: aż miło :dance:
-
moja e39 2,5i do 3000obr słaba?
nie mam gazu, a silnik pracuje stabilnie i równo wkręca się na obroty. Dla laika mogło by się to wydawać normalne, ale jezdziłem 528 :lol: :evil: i tam czegoś takiego nie było, po wyłączeniu ASC mieli kołami aż miło
-
moja e39 2,5i do 3000obr słaba?
Witam Mam pytanko czy ktoś spodkał się z takim przypadkiem. Mam E39 523 i silnik wydaje się być słaby do 3000 obr, po przekroczenu tych obrotów idzie jak burza. Przy wyłączonym ASC nie chce zabuksować kołłami na piasku. Dodam że na komputerze wyskakuje błąd położenia wałka rozrządu czy to może mieć jakieś znaczenie?? :mad2:
-
Gasnie silnik??????bez powodu??!!!!????
jest jeszcze jedna sprawa, jak silnik zgaśnie to to już przy odpaleniu potrafi zapalić się kontrolka mówiąca o wyłączonej trakcji i dopóki nie zgaszę silnika nie mogę jej włączyć
-
Gasnie silnik??????bez powodu??!!!!????
dzisaj bytłem na komputerze i tylko wyskakuje błąd ustawienia wałka rozrządu, ale podobno to nie jest przyczyną, więcej błędów nie stwierdzono Ale dzisaj jak mi zgasł otworzyłem mache i usłyszałem stuknięcie jakby zaskoczyła pompa zapalił od pierwszego??? Na komputerze poza tym ustawieniem wałja rozrządu nić nie wyskakuje? Jak temu zaradzić :mad2:
-
Gasnie silnik??????bez powodu??!!!!????
może ktoś podrzuci jeszcze jakieś pomysły??? Czy za to gasnięcie może być odpowiedzialny jakiś czujnik????
-
Gasnie silnik??????bez powodu??!!!!????
jutro od tego zaczne,zobaczymy może faktycznie coś tam się spierdzieliło
-
Gasnie silnik??????bez powodu??!!!!????
Witam Mam dziwny do zdiagnozowania problem z moją bmw 523 E39 motor 2,5 24V z roku 96 dodam, że autko jest świeżo sprowadzone. Przejechałem z Niemiec około 900 km bez żadnego problemu a w tej chwili silnik potrafi zgasnąć bez żadnego powodu np.: jadę 100-ką i w pewnym momęcie silnik gaśnie(bez żadnych dodatkowych objaw, nieraz zaskoczy odrazu) i nie chce odpalić przez jakieś 5 min. Po upływie kilku chwil znowu zapala bez najmniejszego problemu. Nie ma żadnych parsknięć, silnik się nie dusi ani nie szarpie i chodzi bardzo równiutko. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Drodzy koledzy pomóżcie, może ktoś z was miał taki przypadek, i wie jak temu zaradzić, albo znacie jakiegoś mechaniora w Łodzi który ma pojęcie o BMW :?: :?: :?: :?: :?: