Skocz do zawartości

jakubowskij

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakubowskij

  1. dopóki nie będzie musiała naprawiać rozrusznika albo alternatora przybliżony koszt 2500-3000zł, bo to wszystko jest tak upchane w tym aucie że do takich drobnostek trzeba wyjmować silnik :mad2:
  2. :nienie: :nienie: no co ty, ja NIGDYYY to właśnie ma być autko dla kobiety, teraz ma mercedesa A160(zarazie się nie psuje ) ale ostatnio kilka kiepskich opinii usłyszałem o tym aucie i dlatego zamierzam go sprzedać :mad2: :mad2:
  3. Zamierzam kupic e36 w compact z roku 1999-2001, co sadzicie o tym autku, jaki najlepiej wybrac silnik i na co ewentualnie zwrócic uwage przy kupnie tego modelu????
  4. podpowiedzcie gdzie mam sparwdzić te amorki żeby mieć pewność, że to własnie o nie chodzi??????????jestem z Łodzi??
  5. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    ja miałem troche problemu z odkręceniem blokady maski, która uniemozliwiała dostanie sie do kasety zamka. Tak czy inaczej wszysko do zrobienia kwestia cierpliwości :mad2:
  6. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    dokładnie tak jak to opisał kolega, szkoda tylko, że wcześniej tego nie napisałeś. Ja męczyłem się 2 dni, ale też do tego doszedłem. W moim przypadku zużył się łącznik linek, który występuje na rygielku zamka od wewnętrznej strony. Wielkie dzięki wszystkim, którzy mi pomagali :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  7. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    maska otwarta :dance: :dance: wieczorkiem opisze co było grane :dance: :dance:
  8. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    Linka do pierwszego zamka pracuje normalnie, ale w żaden sposób nie otwiera maski, wkładałem tam rekę i pociągałem linką , ale nic to nie dało. Wydaje mi się że coś w tym zamku się rozwaliło, to nie wina linki. Lewą stronę otwieram bez problemu (ręcznie z przodu auta)a ten główny zamek nie reaguje. Dzisiaj zdemontowałem dwie nerki i odkręciłem ten rygiel zabezpieczający maskę przed otwarciem, zawsze będę miał trochę więcej miejsca. Jutro będę próbował jakoś otworzyć ten zamek, mam nadzieje że nie skończy się to użyciem flexa
  9. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    w tym jest problem że ciagne za linke i nic, wydaje mi się że coś w tym zamku się zerwało
  10. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    TRAGEDIA Po zdjęciu drugiej nerki i paru manewrach przy odkręceniu blokady w dalszym ciągu nic, KLAPA ZAMKNIETA!! Chyba szlak mnie trafi!!! :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  11. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    wielkie dzieki, zaraż bedę próbował dalej
  12. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    zwróć uwagę czy jest możliwość może od dołu auta jakoś otworzyć tą maskę :modlitwa:
  13. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    marek760i bedę wdzieczny, a może masz mozliwość zrobić fotki???
  14. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    dzisaj od rana męczę się z tą maska i [BAD] zbita, :mad2: :mad2: już zaczynam mysleć o wycięciu maski :duh: :duh: :duh: :duh: bo coś nie widze sposobu bezinwazyjnego :doh:
  15. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    to mnie nie pocieszyłeć :jawdrop:
  16. jakubowskij odpowiedział(a) na jakubowskij temat w E38
    kit z linką, wiekszy problem mam z tą klapą. jak to otworzyć??????????????????????????????????? :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  17. jakubowskij opublikował(a) temat w E38
    Witam Mam ogromny problem, dzisiaj pojechałem wymienić olej i niestety nie otworzyłem maski >:( :mad2: nie wiem co dokładnie się stało, linka nie chce się wysunąć z pancerza więc wnioskuje ze nie jest urwana. Rozmontowałem jakoś nerkę z przodu, ale otwieram tylko lewy skrajny zamek a połowa maski(prawa strona) wciąż jest zamknięta i nie wiem jak to mam otworzyć. Bardzo proszę o pomoc, może znacie jakieś awaryjne otwieranie maski ??? :?:
  18. poprosze troche jasniej!! :modlitwa:
  19. jeszcze jedno pytanie do czego służą kable podłaczone do przednich amortyzatorów???
  20. a jak sprawdzić czy to napewno łozysko amortyzatora? żeby nie wbijać się w niepotrzebne koszty!
  21. ale to jest cena za amorki NIVO??
  22. ale po za tym plumkaniem niby jest wszystko OK, a tak na marginesie ile kosztuje nowy amorek???
  23. to juz nic z tego nie rozumiem?!?
  24. koleś na stacji diagnostycznej powiedział że, są w super stanie :doh:
  25. Witam Może ktoś z was spotkał się z taka sytuacją, w moim E38 słychać jakieś dziwne stuki w lewym przednim kole cos na zasadzie PLUM PLUM, trochę głuche, ale nie metaliczne. Dzisiaj byłem na sprawdzeniu amortyzatorów na szarpakach i okazuje się, że amorki są Ok 65%. Dodam, że mam zawieszenie NIVO. Pomocy, bo szlak mnie trafia :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.