Treść opublikowana przez jakubowskij
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
dopóki nie będzie musiała naprawiać rozrusznika albo alternatora przybliżony koszt 2500-3000zł, bo to wszystko jest tak upchane w tym aucie że do takich drobnostek trzeba wyjmować silnik :mad2:
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
:nienie: :nienie: no co ty, ja NIGDYYY to właśnie ma być autko dla kobiety, teraz ma mercedesa A160(zarazie się nie psuje ) ale ostatnio kilka kiepskich opinii usłyszałem o tym aucie i dlatego zamierzam go sprzedać :mad2: :mad2:
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
Zamierzam kupic e36 w compact z roku 1999-2001, co sadzicie o tym autku, jaki najlepiej wybrac silnik i na co ewentualnie zwrócic uwage przy kupnie tego modelu????
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
podpowiedzcie gdzie mam sparwdzić te amorki żeby mieć pewność, że to własnie o nie chodzi??????????jestem z Łodzi??
-
urwana linka od maski
ja miałem troche problemu z odkręceniem blokady maski, która uniemozliwiała dostanie sie do kasety zamka. Tak czy inaczej wszysko do zrobienia kwestia cierpliwości :mad2:
-
urwana linka od maski
dokładnie tak jak to opisał kolega, szkoda tylko, że wcześniej tego nie napisałeś. Ja męczyłem się 2 dni, ale też do tego doszedłem. W moim przypadku zużył się łącznik linek, który występuje na rygielku zamka od wewnętrznej strony. Wielkie dzięki wszystkim, którzy mi pomagali :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
urwana linka od maski
maska otwarta :dance: :dance: wieczorkiem opisze co było grane :dance: :dance:
-
urwana linka od maski
Linka do pierwszego zamka pracuje normalnie, ale w żaden sposób nie otwiera maski, wkładałem tam rekę i pociągałem linką , ale nic to nie dało. Wydaje mi się że coś w tym zamku się rozwaliło, to nie wina linki. Lewą stronę otwieram bez problemu (ręcznie z przodu auta)a ten główny zamek nie reaguje. Dzisiaj zdemontowałem dwie nerki i odkręciłem ten rygiel zabezpieczający maskę przed otwarciem, zawsze będę miał trochę więcej miejsca. Jutro będę próbował jakoś otworzyć ten zamek, mam nadzieje że nie skończy się to użyciem flexa
-
urwana linka od maski
w tym jest problem że ciagne za linke i nic, wydaje mi się że coś w tym zamku się zerwało
-
urwana linka od maski
TRAGEDIA Po zdjęciu drugiej nerki i paru manewrach przy odkręceniu blokady w dalszym ciągu nic, KLAPA ZAMKNIETA!! Chyba szlak mnie trafi!!! :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
urwana linka od maski
wielkie dzieki, zaraż bedę próbował dalej
-
urwana linka od maski
zwróć uwagę czy jest możliwość może od dołu auta jakoś otworzyć tą maskę :modlitwa:
-
urwana linka od maski
marek760i bedę wdzieczny, a może masz mozliwość zrobić fotki???
-
urwana linka od maski
dzisaj od rana męczę się z tą maska i [BAD] zbita, :mad2: :mad2: już zaczynam mysleć o wycięciu maski :duh: :duh: :duh: :duh: bo coś nie widze sposobu bezinwazyjnego :doh:
-
urwana linka od maski
to mnie nie pocieszyłeć :jawdrop:
-
urwana linka od maski
kit z linką, wiekszy problem mam z tą klapą. jak to otworzyć??????????????????????????????????? :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
urwana linka od maski
Witam Mam ogromny problem, dzisiaj pojechałem wymienić olej i niestety nie otworzyłem maski >:( :mad2: nie wiem co dokładnie się stało, linka nie chce się wysunąć z pancerza więc wnioskuje ze nie jest urwana. Rozmontowałem jakoś nerkę z przodu, ale otwieram tylko lewy skrajny zamek a połowa maski(prawa strona) wciąż jest zamknięta i nie wiem jak to mam otworzyć. Bardzo proszę o pomoc, może znacie jakieś awaryjne otwieranie maski ??? :?:
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
poprosze troche jasniej!! :modlitwa:
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
jeszcze jedno pytanie do czego służą kable podłaczone do przednich amortyzatorów???
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
a jak sprawdzić czy to napewno łozysko amortyzatora? żeby nie wbijać się w niepotrzebne koszty!
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
ale to jest cena za amorki NIVO??
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
ale po za tym plumkaniem niby jest wszystko OK, a tak na marginesie ile kosztuje nowy amorek???
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
to juz nic z tego nie rozumiem?!?
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
koleś na stacji diagnostycznej powiedział że, są w super stanie :doh:
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
Witam Może ktoś z was spotkał się z taka sytuacją, w moim E38 słychać jakieś dziwne stuki w lewym przednim kole cos na zasadzie PLUM PLUM, trochę głuche, ale nie metaliczne. Dzisiaj byłem na sprawdzeniu amortyzatorów na szarpakach i okazuje się, że amorki są Ok 65%. Dodam, że mam zawieszenie NIVO. Pomocy, bo szlak mnie trafia :mad2: