Treść opublikowana przez jakubowskij
-
Jaki rozmiar alu felg na zime do E38
powiedz ile konkretnie chcesz za komplet??
-
Jaki rozmiar alu felg na zime do E38
Czy ktoś z was może orientuje się na jakich felgach powinna śmigać E38, bo te które mam na aucie nie maja żadnych oznaczeń oprócz tego, że to16” Potrzebuje kupić jakieś aluski na zimę i za cholerę nie wiem, na co zwracać uwagę 1.Jaka powinna być szerokość felgi 2.Jaki rozstaw śrub 3.jakie ET
-
Jak aktywować alarm w E38??????????????
Witam Mam pytanie, w jaki sposób aktywować alarm w e38, sytuacja wygląda następująco: Po zamknięciu drzwi z pilota na desce rozdzielczej zapala się czerwona dioda na około 15s, z tego, co wiem to po około 30s (uzbrojenia) powinna pulsować a u mnie gaśnie i nie ma żadnej reakcji!!! Po otworzeniu bagażnika czy maski nic się nie dzieje, nie mruga kierunkami nie ma sygnału po prostu NIC!! Jak można aktywować alarm???? :modlitwa: :modlitwa:
-
CHIPTUNING 730d ??
dołacze sie do tematu i pytanie z mojej strony czy do auta z przebiegiem 214000km warto zakładać chip?
-
Co sądzicie o chipowaniu 730D z przebiegiem 214000km???????
sorka dopiero teraz zauważyłem :mad2: :mad2: :mad2:
-
Co sądzicie o chipowaniu 730D z przebiegiem 214000km???????
Zastanawiam się nad chipowaniem bmw 730D z 99r z przebiegiem 215000km, teraz kilka pytań czy faktycznie bedzie znaczna róznica w mocy i czy warto zakładać chip do auta z takim pzrebiegiem i ewentualnie jakie mogą być tego konsekwencje? Jeżeli zakładać to gdzie? :doh:
-
KOMUNIKAT "TYRECONTROL INACTIVE"
przed chwilą byłem w aucie i komunikat zniknął?? :duh: tzn. coś mu dolega ale jeszcze nie zwalił się na tip top faktycznie musze podjechać na kompa i zobaczyć co mojej buni dolega Wielkie dzięki
-
KOMUNIKAT "TYRECONTROL INACTIVE"
pewien jesteś że nawaliło?????
-
KOMUNIKAT "TYRECONTROL INACTIVE"
Witam wyswietla mi sie komunikat TYRECONTROL INACTIVE i za cholere nie wiem co to jest :mad2: może ktoś z was wie o co chodzi????
-
Mam czujnik cisnienia w kołach GDZIE ZMIENIC OPONY?????
a jeszcze jedno pytanko jak to działa,mam przycisk z prawej strony kierownicy, jak go naciskam to nic specjalnie się nie dzieje ??
-
Mam czujnik cisnienia w kołach GDZIE ZMIENIC OPONY?????
Witam Mam czujniki ciśnienia w kołach i nie bardzo wiem jak do tego podejść, czy mogę wrzucić opony u zwykłego gumiarza czy lepiej było by udać się do serwisu na zmianę???
-
Jak uruchomić spryskiwacze na swiatła???
wielkie dzięki sprawdze jak to u mnie jest
-
Jak uruchomić spryskiwacze na swiatła???
JAk uruchomić spryskiwacze na ksenony, bo tego jeszcze nie udało mi sie rozszyfrować? :oops:
-
jak działa zawieszenie NIVO???
Witam Kupiłem E38 z zawieszeniem nivo i nie bardzo wiem jak to działa, po naciśnięciu guzika od zawichy nic szczególnego się nie dzieje komputer nie wyświetla żadnych komunikatów jest możliwość że nie działa??? Jak to sprawdzić???
-
Który silnik wybrać 730D czy 740D ?????rok 1999-2000?????
WIELKIE DZIEKI ZA WSZYSTKIE WYPOWIEDZI, ACZKOLWIEK TROCHE MI NAMIESZALIŚCIE W GŁOWIE. A MOŻE ZDECYDUJE SIE NA BENZYNE .JEŻELI MOZECIE JESZCZE NAPISAC JAK SPRAWUJA SIE BENZYNKI NO I OCZYWIŚCIE JAKIE JEST SPALANIE I JEŻELI BENZYNA TA JAKA POJEMNOŚĆ DO TEGO MODELU???
-
Który silnik wybrać 730D czy 740D ?????rok 1999-2000?????
Witam Niestety nic konkretnego nie zalazłem na forum o żadnym z tych modeli. Być może ktoś z was miał do czynienia z 7-ką i którymkolwiek z tych silników. Interesują mnie modele BMW 730 diesel albo 740 diesel z roku 1999-2000 i przebiegiem w granicach 200tyś-220tyś km. Jakie usterki są najczęściej zauważalne ,na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie itd. ewentualnie róznice w spalaniu ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :modlitwa:
-
dostałem strzała w koło co tam mogło sie pokrzywić????
teraz dopiero sobie skojarzyłem, nie moge powiedzieć że auto przyjechało na lawecie bo policja na miejscu spisywała stan licznika a faktycznie wróciłem na kołach z jakies 10km :duh: :duh: :duh:
-
dostałem strzała w koło co tam mogło sie pokrzywić????
wielkie dzieki za wszystkie sugestie, napewno bedą pomocene :idea:
-
dostałem strzała w koło co tam mogło sie pokrzywić????
wielkie dzieki, i tego bede sie trzymał
-
dostałem strzała w koło co tam mogło sie pokrzywić????
a ten najgorszy???
-
dostałem strzała w koło co tam mogło sie pokrzywić????
Witam Wczoraj wjechała w moją niunie jakaś laska corsą poza błotnikiem i drzwiami skrzywiła mi koło(duł wysunięty na zewnątzrz):cry2: Co tam mogło sie pokrzywić??? Jutro przychodzi żeczoznawca i musze wiedzieć co mu zasugerować żeby sprawdzał. :?:
-
Zmiana amorków tylko jak poznać jakie mam zawieszenie???
dzisaj umówiłem sie na poniedziałek na sachsy i też wyjdzie około 1000 z gumami i oldboyami
-
Zmiana amorków tylko jak poznać jakie mam zawieszenie???
coś popukuje z przodu i dla pewności byłem w stacji diagnostycznej, prawej strony brak wyszło 0% skuteczności!!!!
-
Zmiana amorków tylko jak poznać jakie mam zawieszenie???
Witam Niestety musze zmienić w swojej buni amorki z przodu i nie bardzo wiem jakie wybrać, ponieważ moja beti jest dużo niższa niż inne e39, być może mam jakąś zawieche od M-pakietu??? Teraz nie wiem co dalej robić, czy zamawiać amorki sachsa, a co jak przód będzie wyżej od tyłu???? może to nie ma żadnego znaczenia?? pomocy może ktoś z was wie jak po VIN odczytać rodzaj amortyzatorów i czy to jest możliwe?? :modlitwa:
-
tylne lampy w kolorze krwisto czerwonym JAK ZROBIĆ???
macie chłopaki racje :cool2: po namyśle faktycznie wiocha :oops: musze sie rozejrzeć za fajnimi lampami