Treść opublikowana przez yhha
-
E60 Skrzynia automat
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=32_1427&hg=32&fg=15 jak popatrzysz z boku widac pod pompe wspomagania
-
Akumulator-10 miesięcy i padł?
witam, pad mi akumulator jaki polecacie zamiennik?? i czy jak kupie o takich samych parametrach co orginał to musze robic adaptacje??
-
E60 Skrzynia automat
to co jest na zdjeciu to zbiorniczek i wlew od wspomagania kiery
-
e60 z polskim językiem
Już maja komplet wraz z polskim językiem lektora w Navi http://www.allegro.pl/item744057644_e60_e90_e63_e70_x6_x5_pl_menu_lektor_pl.html tylko cena :( nic narazie nie tanieje
-
e60 z polskim językiem
wgrac mozna tylko pod navi prof. tylko narazie menu spolszczają ,lektor narazie angielski lub niemiecki :(
-
e60 z polskim językiem
Witam, juz ktos instalował sobie język polski do furki.. :)
-
Regulacja hamulca ręcznego
no właśnie jak się podciąga ręczny?? tez mam zamiar to zrobic tylko nie wiem gdzie. może ktos już to robił
-
polskie menu profesional !!!!!!!!!!!
No jest ,tylko cena NIE ta jak narazie
-
E60 BŁAD B1CB1
A mam takiego kolege on ma jakis taki przenosny sprzęt (wielkosci kartki A4)do kasowania błędów, skasował mi bład poduszki bo wyciągałem fotel no i mu taki jeszcze wyskoczył i jak go kasowal to powracał. Po angielsku nie bylo opisu.
-
E60 BŁAD B1CB1
Witam, podpinałem sie ostanio pod kompa i wyskoczył mi taki bład: B1CB1 WENTYLATOR SPALIN,NIEZALERZNY/POMOCNICZY PODGRZEWACZ. Co to może być za błąd?? Jakis poważny Pozdr
-
Partikelfilter-czy ktoś montował?
dzięki za info, w sobote rano kupuje 4 browce i do roboty :) Aha jeszcze jedno modyfikowales soft silnika bo mi tu znajomy mowił że co jaki czas silnik zmienia ustawiania i niby oczyszcza ten DPF
-
Partikelfilter-czy ktoś montował?
Witam, jakie są koszta wyciecia bebechów z filtra
-
lampy po lifcie
Masz namiary na tego goscia z Gliwic
-
okazalo sie ze jest to pekniety kolektor wydechowy
Witam, mialem to samo w polsce kolektor kosztuje 1500zł + wymiana 800 cennik aso, mi sie udalo kupic nowy za 1000zł z uszczelkami
-
[E90/1] Zmiana podświetlenia tablicy rej. na Led.
Wyczytałem (chyba niemieckiej stronce) ze te lampki pasuja do E60. A te co podaje " mariuszsuchy" chyba będą wywalac bład żarówki
-
Zakłócenia radia i Navi po włączeniu podgrzewania szyby
Te paski które nie grzeja się to jest własnie antena od radia(bynajmniej tak jest w E60)
-
Dziwne zachowanie tyłu auta
Witam, a wiecie może jakie są koszta w aso sprawdzenie kątów i zbierzności
-
zmiana tylnich lamp na poliftingowe......
Witam, tez chetnie zakupil bym te przetwornice.
-
Rozgrzany silnik
witam no u mnie tez jest 7 kresek , wiec prawidlowo powinno ile byc??
-
podswietlenie na pomaranczowo przednich swiatel (diody)
Witam, dziwne bo mi sie odpalaja razem z postojami, zapewne zmiana w oprogramowaniu cos da ze beda aie palic pozdr
-
Czujniki ciśnienia w kołach
Witam, nie potrzeba czujników bo ich w kolach nie ma. bylo juz o tym pisane pozdro
-
Partikelfilter-czy ktoś montował?
To moze w drugą strone , a można taki filtr zdemontowac skoro pali wiecej i jest słabszy ....