Skocz do zawartości

yhha

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yhha

  1. yhha odpowiedział(a) na prfraczek temat w E60, E61
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=32_1427&hg=32&fg=15 jak popatrzysz z boku widac pod pompe wspomagania
  2. yhha odpowiedział(a) na frodo temat w E60, E61
    witam, pad mi akumulator jaki polecacie zamiennik?? i czy jak kupie o takich samych parametrach co orginał to musze robic adaptacje??
  3. yhha odpowiedział(a) na prfraczek temat w E60, E61
    to co jest na zdjeciu to zbiorniczek i wlew od wspomagania kiery
  4. yhha odpowiedział(a) na dareckio temat w E60, E61
    Już maja komplet wraz z polskim językiem lektora w Navi http://www.allegro.pl/item744057644_e60_e90_e63_e70_x6_x5_pl_menu_lektor_pl.html tylko cena :( nic narazie nie tanieje
  5. yhha odpowiedział(a) na dareckio temat w E60, E61
    wgrac mozna tylko pod navi prof. tylko narazie menu spolszczają ,lektor narazie angielski lub niemiecki :(
  6. yhha odpowiedział(a) na dareckio temat w E60, E61
    Witam, juz ktos instalował sobie język polski do furki.. :)
  7. no właśnie jak się podciąga ręczny?? tez mam zamiar to zrobic tylko nie wiem gdzie. może ktos już to robił
  8. No jest ,tylko cena NIE ta jak narazie
  9. yhha odpowiedział(a) na yhha temat w Diagnoza komputerowa
    A mam takiego kolege on ma jakis taki przenosny sprzęt (wielkosci kartki A4)do kasowania błędów, skasował mi bład poduszki bo wyciągałem fotel no i mu taki jeszcze wyskoczył i jak go kasowal to powracał. Po angielsku nie bylo opisu.
  10. yhha opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    Witam, podpinałem sie ostanio pod kompa i wyskoczył mi taki bład: B1CB1 WENTYLATOR SPALIN,NIEZALERZNY/POMOCNICZY PODGRZEWACZ. Co to może być za błąd?? Jakis poważny Pozdr
  11. dzięki za info, w sobote rano kupuje 4 browce i do roboty :) Aha jeszcze jedno modyfikowales soft silnika bo mi tu znajomy mowił że co jaki czas silnik zmienia ustawiania i niby oczyszcza ten DPF
  12. Witam, jakie są koszta wyciecia bebechów z filtra
  13. yhha odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Masz namiary na tego goscia z Gliwic
  14. Witam, mialem to samo w polsce kolektor kosztuje 1500zł + wymiana 800 cennik aso, mi sie udalo kupic nowy za 1000zł z uszczelkami
  15. Wyczytałem (chyba niemieckiej stronce) ze te lampki pasuja do E60. A te co podaje " mariuszsuchy" chyba będą wywalac bład żarówki
  16. Te paski które nie grzeja się to jest własnie antena od radia(bynajmniej tak jest w E60)
  17. yhha odpowiedział(a) na wik_1 temat w E60, E61
    Witam, a wiecie może jakie są koszta w aso sprawdzenie kątów i zbierzności
  18. Witam, tez chetnie zakupil bym te przetwornice.
  19. yhha odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    witam no u mnie tez jest 7 kresek , wiec prawidlowo powinno ile byc??
  20. Witam, dziwne bo mi sie odpalaja razem z postojami, zapewne zmiana w oprogramowaniu cos da ze beda aie palic pozdr
  21. Witam, nie potrzeba czujników bo ich w kolach nie ma. bylo juz o tym pisane pozdro
  22. To moze w drugą strone , a można taki filtr zdemontowac skoro pali wiecej i jest słabszy ....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.