Skocz do zawartości

xmichałx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xmichałx

  1. ty jOhnny2007 nie czytałem całego tematu bo po tej stronie juz mnie oczy bola od czytania ale widziałem cos o listwach samoprzylepnych ze chcesz załozyc ty lepiej nie zakladaj tak dobrze wyglada ale na twoim miejscu jak tyle sie bawisz w majstra przy tej buni to mogłes zrobic z niej E39 albo posiedział troche wiecej i zrobił E60 :D
  2. xmichałx odpowiedział(a) na piotr520 temat w E34
    wlej do pełna i podejrzewam ze sam sie wyrowna polowa zbiorniczka jest stan jak jest zimny
  3. xmichałx odpowiedział(a) na diablo.xd temat w E34
    Mam R6 2.5l jak sie przejechałem kolegi V8 3.0l nie am co porownywac zdecydowanie V8 :)
  4. włąsnie co do wagi to moja e34 wazy 1460 kg a brata e36 wazy 50kg mniej czy to jest mozliwe jak sie patrzy na e34 to widac ze jest duzo masywniejsza a e36 mniejsza o wiele i to jest kwestia 50kg?
  5. jak mowisz ze na kazdy sposob ci odbija to mozliwe ze masz odpowietrznik zbiornika uszkodzony to nastepnym razem nalej tyle ile mozesz i poczekaj ze 2 minuty niech sie odpowietrzy i spróbuj dotankowac chyba ze jak ci zaczyna odbijac to wciskaj pistolet do polowy a nie ma maxa tez pomaga
  6. xmichałx odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    DAN-LZ nie lepiej poprostu je dotknac reka i zobaczyc jaka maja gume jak jest miekka to sa dobre opona nie moze stwardniec bo wtedy nie ma przyczepnosci bo jest jak plastik co ty sie czepiasz tak tych opon na autostradzie akurat masz proste drogi i nie robisz gwaltownych rochow kierownica a wiec nic sie nie stanie a na autostradzie 200 km/h to nie jest az tak szybko :)
  7. xmichałx odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    tez mam taki slinik tylko ze bez gazu i dopiero od 220 idzie ja krew z nosa :) a co ma do tego czy olej bierze? moja po zakupie brała okolo 2 litrow na 1000km wymienilem uszczelniacze i jest w miare na 1000km bierze okolo 0.3l ale zbiera sie tak samo
  8. xmichałx odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    Oczywiście że shadowline :)
  9. xmichałx odpowiedział(a) na borys03 temat w E34
    widzieliscie ile koles chce w 3 linku za felgi 7.800 zł za ta kase to bym sobie kupił chromowane a fele wartosci 1500zł
  10. xmichałx odpowiedział(a) na borys03 temat w E34
    zawsze mozna sciagnac z zagranicy ja bym brał M5 :) chociaz mysle ze czesci nie sa tansze niz do e39
  11. tyle pisania a nic ciekawego tam nie ma dajcie spokoj i daj foty jak skonczysz to ocenimy :)
  12. xmichałx odpowiedział(a) na pejto temat w E34
    miałem kiedys e30 1.8 ale tego nie mozna nawet porownac do e34 1.8 pod zadnym wzgledem spalania i przyspieszania wogole 3 nie ma jak porownac do 5 to sa 2 inne swiaty bo przesiadłem sie z e30 1.8 na e34 2.5 i nie wiem jak jest w spalaniu e34 1.8 ale mysle zamiast 5 kup sobie 3 jak chcesz miec ekonomiczny samochod i normalne przyspieszenie
  13. xmichałx odpowiedział(a) na pejto temat w E34
    hehe w e34 1.8 pewnie jeszcze w lpg juz lepiej kup sobie 2.0 spalanie prawie nic sie nie rozni tylko ze 1.8 sie bardziej meczy pod ta buda
  14. m-system moglbys mi tez wyslac instrukcje napawiania licznika [email protected] z gory dzieki
  15. niestety nie mam zadnego numeru bylem tam samochodem
  16. xmichałx odpowiedział(a) na xmadonex temat w E34
    nic nie da jak zdjemiesz kratke nr6 podejrzewam ze musisz zdiac oslone do dmuchawy pod maska
  17. xmichałx odpowiedział(a) na piotrekwawabmw temat w E34
    no to w e39 ja mam e34 i nie patrzyłem na instrukcje w instrukcji tez predkosc max jest mniejsza niz w rzeczywistosci kolego :) zabrakło mi paliwa kupiłem 10l i nie zgasła rezerwa z ciekawosci kupiłem jeszcze 3 i nic kupiłem 2 i znikla a za 5 km sie zaswieciła no to okolo 15l chyba mam albo slabo licze :)
  18. xmichałx odpowiedział(a) na piotrekwawabmw temat w E34
    10-15l ja mam 2.5l i mam 15l rezerwy a brat w e36 2.0l ma 10l rezerwy
  19. nie jestem pewien do konca czy tez tam poleruja bo ja musze zregenerowac felge i bylem sie dopytac kolo castoramy na obwodnicy w gdyni jest zaklad i zajmuja sie tylko felgami jak widzialem u kolegi to zaj... mu zrobili i sie ladnie swieca :)
  20. najprawdopodobniej oznacza to ze ktos mial zuzyty mieszek oryginalny i sobie zmienil na szybszy o M-ki bo zakupił na allegro za 20-25zł :) i mozna powiedziec ze masz z 20 KM wiecej :D
  21. xmichałx odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    na zime to jest norma ze masz waskie opony i nie ma co szpanowac rozmiarem :P wiec mysle ze 195 moga byc ja tez mam 195 przod i 205 tyl a lato 235 prod i 265 tył z duzym parapetem :) tylko za parapety najgorzej kieszen boli na cpn-nie :)
  22. ja to nie rozumiem takich ludzi chca miec tuning ale wiejski to lepiej wogole go nie robic bo spier... sobie auto to nie problem wogole jak mozna pomyslec zeby cos przy aucie robic lakierem do paznokci albo dymic swieca nie łąpie wogoe mam oryginalne lampy przod i tył hella i sa bez porownania lepsze i widoczniejsze od samorobek co wogole w bmce mozna stuningowac poprostu nic tylko zadbana powinna byc i ładne alu miec i jest ok a jak tuning to chociaz dajcie troche wiecej i nie robcie wiochy duzo osob sie smieje z Opla Calibry ze wiocha a teraz jak jezdze to coraz wiecej widze wiesniakow w BMW ludzie czemu wy robicie wioche chyba niektórzy mysla ze jak maja do du... BMW to jest super bo to BMW lepiej sobie kupic poloneza i po tuningu i bedzie lepiej, gdzie sie teraz nie slyszy ze w BMW jezdza łysi, dresy, szpanerzy, wiesniaki, buraki wszedzie bo własnie duzo takich osob jezdzi a niektorzy lubia te auta za cos innego poprostu je kochaja bo to ich pasja troche sie rozpisałem ale taka jest prawda :( najgorsze jest 316 i znaczek M :mad2:
  23. xmichałx odpowiedział(a) na piotrekwawabmw temat w E34
    tez mam tak samo niektóre modele tak maja :P bo moich 4 kolegow tez tak ma w e34
  24. zacznij od odpowietrzenia powiem szczerze ze z moja zawsze mi schodzi z pol dnia zeby ja dobrze odpowietrzyc na 99% to jest przyczyna
  25. xmichałx odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    tez mam ten problem uszczelniacz wlalem a tu dalej plyn znika to chyba juz tak jest w niektorych e34 mam 2 kolegow i maja to samo tyle kombinowalem ze juz przestałem zalewam zawsze do pelna a i tak za jakies pare dni mam mam prawie minimum i juz tak stoi caly cas wiecej nie ubywa tego to juz chyba sie nie da zrobic :(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.