Treść opublikowana przez xmichałx
-
konserwacja progow i podwozia przed zima
ty jOhnny2007 nie czytałem całego tematu bo po tej stronie juz mnie oczy bola od czytania ale widziałem cos o listwach samoprzylepnych ze chcesz załozyc ty lepiej nie zakladaj tak dobrze wyglada ale na twoim miejscu jak tyle sie bawisz w majstra przy tej buni to mogłes zrobic z niej E39 albo posiedział troche wiecej i zrobił E60 :D
-
Jaki poziom plynu w chlodnicy
wlej do pełna i podejrzewam ze sam sie wyrowna polowa zbiorniczka jest stan jak jest zimny
-
Pomoc w doborze silnika
Mam R6 2.5l jak sie przejechałem kolegi V8 3.0l nie am co porownywac zdecydowanie V8 :)
-
narazie M50B20 - pytanie o softturbo
włąsnie co do wagi to moja e34 wazy 1460 kg a brata e36 wazy 50kg mniej czy to jest mozliwe jak sie patrzy na e34 to widac ze jest duzo masywniejsza a e36 mniejsza o wiele i to jest kwestia 50kg?
-
Mozna zatankować tylko do połowy?
jak mowisz ze na kazdy sposob ci odbija to mozliwe ze masz odpowietrznik zbiornika uszkodzony to nastepnym razem nalej tyle ile mozesz i poczekaj ze 2 minuty niech sie odpowietrzy i spróbuj dotankowac chyba ze jak ci zaczyna odbijac to wciskaj pistolet do polowy a nie ma maxa tez pomaga
-
Vmax 200km/h co jest grane
DAN-LZ nie lepiej poprostu je dotknac reka i zobaczyc jaka maja gume jak jest miekka to sa dobre opona nie moze stwardniec bo wtedy nie ma przyczepnosci bo jest jak plastik co ty sie czepiasz tak tych opon na autostradzie akurat masz proste drogi i nie robisz gwaltownych rochow kierownica a wiec nic sie nie stanie a na autostradzie 200 km/h to nie jest az tak szybko :)
-
Vmax 200km/h co jest grane
tez mam taki slinik tylko ze bez gazu i dopiero od 220 idzie ja krew z nosa :) a co ma do tego czy olej bierze? moja po zakupie brała okolo 2 litrow na 1000km wymienilem uszczelniacze i jest w miare na 1000km bierze okolo 0.3l ale zbiera sie tak samo
-
lepiej shadow czy chrom?
Oczywiście że shadowline :)
-
Jaki silnik do BMW E34
widzieliscie ile koles chce w 3 linku za felgi 7.800 zł za ta kase to bym sobie kupił chromowane a fele wartosci 1500zł
-
Jaki silnik do BMW E34
zawsze mozna sciagnac z zagranicy ja bym brał M5 :) chociaz mysle ze czesci nie sa tansze niz do e39
-
konserwacja progow i podwozia przed zima
tyle pisania a nic ciekawego tam nie ma dajcie spokoj i daj foty jak skonczysz to ocenimy :)
-
BMW E 34 z silnikiem 1.8
miałem kiedys e30 1.8 ale tego nie mozna nawet porownac do e34 1.8 pod zadnym wzgledem spalania i przyspieszania wogole 3 nie ma jak porownac do 5 to sa 2 inne swiaty bo przesiadłem sie z e30 1.8 na e34 2.5 i nie wiem jak jest w spalaniu e34 1.8 ale mysle zamiast 5 kup sobie 3 jak chcesz miec ekonomiczny samochod i normalne przyspieszenie
-
BMW E 34 z silnikiem 1.8
hehe w e34 1.8 pewnie jeszcze w lpg juz lepiej kup sobie 2.0 spalanie prawie nic sie nie rozni tylko ze 1.8 sie bardziej meczy pod ta buda
-
bmw wyświetlacz na zegarach
m-system moglbys mi tez wyslac instrukcje napawiania licznika [email protected] z gory dzieki
-
chromowanie lub polerowanie alu
niestety nie mam zadnego numeru bylem tam samochodem
-
Górny nawiew - świst
nic nie da jak zdjemiesz kratke nr6 podejrzewam ze musisz zdiac oslone do dmuchawy pod maska
-
wskaźnik paliwa
no to w e39 ja mam e34 i nie patrzyłem na instrukcje w instrukcji tez predkosc max jest mniejsza niz w rzeczywistosci kolego :) zabrakło mi paliwa kupiłem 10l i nie zgasła rezerwa z ciekawosci kupiłem jeszcze 3 i nic kupiłem 2 i znikla a za 5 km sie zaswieciła no to okolo 15l chyba mam albo slabo licze :)
-
wskaźnik paliwa
10-15l ja mam 2.5l i mam 15l rezerwy a brat w e36 2.0l ma 10l rezerwy
-
chromowanie lub polerowanie alu
nie jestem pewien do konca czy tez tam poleruja bo ja musze zregenerowac felge i bylem sie dopytac kolo castoramy na obwodnicy w gdyni jest zaklad i zajmuja sie tylko felgami jak widzialem u kolegi to zaj... mu zrobili i sie ladnie swieca :)
-
535i Lewarek zmiany biegów M co oznacza?
najprawdopodobniej oznacza to ze ktos mial zuzyty mieszek oryginalny i sobie zmienil na szybszy o M-ki bo zakupił na allegro za 20-25zł :) i mozna powiedziec ze masz z 20 KM wiecej :D
-
Jaki rozmiar opon na zimę.
na zime to jest norma ze masz waskie opony i nie ma co szpanowac rozmiarem :P wiec mysle ze 195 moga byc ja tez mam 195 przod i 205 tyl a lato 235 prod i 265 tył z duzym parapetem :) tylko za parapety najgorzej kieszen boli na cpn-nie :)
-
535i Czym pomalować shadowline
ja to nie rozumiem takich ludzi chca miec tuning ale wiejski to lepiej wogole go nie robic bo spier... sobie auto to nie problem wogole jak mozna pomyslec zeby cos przy aucie robic lakierem do paznokci albo dymic swieca nie łąpie wogoe mam oryginalne lampy przod i tył hella i sa bez porownania lepsze i widoczniejsze od samorobek co wogole w bmce mozna stuningowac poprostu nic tylko zadbana powinna byc i ładne alu miec i jest ok a jak tuning to chociaz dajcie troche wiecej i nie robcie wiochy duzo osob sie smieje z Opla Calibry ze wiocha a teraz jak jezdze to coraz wiecej widze wiesniakow w BMW ludzie czemu wy robicie wioche chyba niektórzy mysla ze jak maja do du... BMW to jest super bo to BMW lepiej sobie kupic poloneza i po tuningu i bedzie lepiej, gdzie sie teraz nie slyszy ze w BMW jezdza łysi, dresy, szpanerzy, wiesniaki, buraki wszedzie bo własnie duzo takich osob jezdzi a niektorzy lubia te auta za cos innego poprostu je kochaja bo to ich pasja troche sie rozpisałem ale taka jest prawda :( najgorsze jest 316 i znaczek M :mad2:
-
wskaźnik paliwa
tez mam tak samo niektóre modele tak maja :P bo moich 4 kolegow tez tak ma w e34
-
[E Nie wiadomo ???] Wskazówka temperatury skacze!
zacznij od odpowietrzenia powiem szczerze ze z moja zawsze mi schodzi z pol dnia zeby ja dobrze odpowietrzyc na 99% to jest przyczyna
-
Znika Płyn z chłodnicy
tez mam ten problem uszczelniacz wlalem a tu dalej plyn znika to chyba juz tak jest w niektorych e34 mam 2 kolegow i maja to samo tyle kombinowalem ze juz przestałem zalewam zawsze do pelna a i tak za jakies pare dni mam mam prawie minimum i juz tak stoi caly cas wiecej nie ubywa tego to juz chyba sie nie da zrobic :(