Skocz do zawartości

12345Artur

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 12345Artur

  1. ja nigdy haka nie mialem a tarcze z tyl są :norty:
  2. mam ABS (zeby bylo smieszniej nie mam wspomagania kier!! ) mam tez tarcze z tylu. Auto pochodzi od 1 wlasciciela -przyjechalo z niemiec w czerwcu tego roku -jestem 1wl w polsce. Raczej oryginal. Dlatego zastanowil mnie fakt posiadania tarczy z tylu:) ten kolega co ma mlodszego-o ktorym wspomnialem wyzej ma individual wersje m.in. wspomaganko abs itp 1.6 i bebny...
  3. Witam Mam takie dosc dziwne pytanie- od czego zalezy to ze np ja w swoim 1.6 z 91 r z mizernym wyposazeniem mam z tyl tarcze a gosc ktory ma z 95r tez 1.6 z ciut lepszym wypos ma z tyl bebny??? do tego widze tutaj po forum im w ogole ze duzo ma z tyl bebny tych BMW e36 ktore maja silniki 1.6/1.8 czyzbym mial cos przekladane... czy jak ? ze mam z tyl tarcze- ciesze sie w sumie z tego powodu ale to mnie zastawiaalo ostatnio ze wiekszosc z takimi motorami nie ma tarcz..
  4. problem stal sie na tyle powazny ze przy zatankowaniu do pelna auta i zaraz po tej czynnosci wlaczniu zaplonu pokazuje nadal 15l a dopiero jak przyjade do domu okolo 7km to po ponownym zapaleniu auta pokazuje dopiero full zbiornik, ale np przejade z tego 15L jednym ciagiem zejdzie do prawidlowej wartosci zegar po czym po wylaczeniu auta i wlaczeniu znow pokazuje 15 ... i w zasadzie pokazuje non stop 15L bez zmian... czasem wychylenie wraz z ubywaniem paliwa oscyluje 14~16L . Wymontowalem lewy czujnik- jest ok z wygladu, wzialem w gore go to wskazowka z 14L wskoczyla na okolo 18-20L , jak max w dol to wrocila do swojej "normy" 15L, zamontowalem, po czym wymontowalem prawy czujnik z pompka- tutaj po podpieciu i daniu max w gore plywaka nie ruszlo sie nic z 15L ale za to po opuszczeniu max w dol wskazowka opadala na wartosci do rezerwy. Zamontowalem z powrotem-mam pol zbiornika paliwa a ten dalej pokazuje 15L... i nie wiem ktory w koncu czujnik mam wymienic prawy czy lewy ??? z tego co wlasnie opisalem to wydaje mi sie ze chyba prawy cos miesza mi... co myslicie o tym? no chyba ze zegary sie sypią....
  5. gdzies ... na jakims....forum czytalem... ze owa kontrolka jest we wszystkich- tylko nie w kazdym modelu montowali zaroweczke w liczniku i wystarczy wykrecic zegary wlozyc zaroweczke i mozna sie cieszyc kontrolka- nie wiem na ile to prawda bo nie sprawdzalem jeszcze ~pozdro~
  6. Witam Widzialem gdzie niedawno ISa na allegro z zegarami od 6cyl wyskalowanymi do 260 ja do swojego 1.6 chcialbym wlasnie zamontowac zegary z obrotkiem-bo go nie mam... i chcialem wlasnie te ze skala do 260 bo mi sie poprostu podobaja :) tylko czy: 1. bedzie dobrze pokazywal predkosc ?? 2. obrotomierz bedzie smigal?? 3. ekonomizer bedzie smigal?
  7. 12345Artur odpowiedział(a) na majkee temat w E36
    tez mam 316 e36 popatrzylem pod auto i nic takiego nie widze tam...hmmm dziwne
  8. WItam Cos mi odbilo od dluzszego czasu i teraz mam tak ze jak naleje do fulla paliwka to jak przekrece kluczyk pokazuje mi 15L...przejade kawalek i wylkacze i wlacze znow auto to juz pokazuje full...ale jak zejdzie do 45L (i mnie tez....) to juz pokazuje znow 15L ....stale w zasadzie pokazuje 15L ... ktos gdzies pisal ze w takim wypadku wyjac i wyczyscic czujke od paliwa tylko teraz pytanie pod ktora zakretką jest ta czujka bo jak sie wezmie podniesie kanape w sedanie to tam jest dwie te okragle zatyczki i z obu z tego co pamietam wychodza kabelki jakies... i wezyki ktorą mam wyciagnac zeby wydostac ten czujnik??? i jak to sie wyciaga w ogole... to sie nie rozstrzelni pozniej?-zeby sie nie okazlo ze mi walic benzyna w aucie bedzie.... pomocy! bo ciezko sie jezdzi na oko....z paliwem
  9. Witam Mam problem taki ze -cieknie mi plyn hamulcowy z tego nie wiem jak to nazwac"silownika" od sprzegla . Leje mi tam w okolicy silnika coraz bardziej... no i mam pytanie co w zwiazku z tym robic sa jakies sposoby uszczelnienia??? są jakies zestawy naprawcze albo cos??-czy caly nowy trzeba kupic... da sie to wyjac bez sciagania skrzyni???
  10. co to jest ten modol check ? -bo wstyd sie przynac ale nie wiem...
  11. Witam Czy w e36 jest cos takiego jak kontrolka niskiego/konczacego sie plynu do spryskiwaczy szyb??? jesli jest taka kontrolka to jak ona wyglada i czy w kazdym e36 bylo montowane takie cos ?
  12. podpialem sie wlasie do tylniego kola z zaroweczka- i ona po przekreceniu stacyjki nie zaswiecila...a abs nadal swieci-podpialem sie narazie do jednego kola. Ona ma sie zaswiecic tak po przekreceniu chyba?? i z tylu u mnie tez 3 piny są...
  13. dzieki wielkie :modlitwa: " :)
  14. 1.dzieki 2. no po godiznie szuknia w koncu znalazlem ehhh dzieki za odpowiedz a moze ktos mi powie jak najprosciej sprawdic czujniki od ABSów ???
  15. Witam. Mam dwa pytania: 1. Czy viskoza powinna krecic sie caly czas począwszys od zapalenia samochodu?? bo w moim 316 tak jest ze odpalam auto i ona kreci sie non stop. 2. Chce odpiac klemy by zresetowac kompa. Co po tym zabiegu trzeba zrobic by ten kompa normalnie sprawowal sie- zapiac pod auku i tyle czy trzeba zapalic go na jakis czas zeby postal na wolnych obrotach czy przejechac sie czy jak???
  16. tak mam 316 ale sie mylicie- mam z tyl tarcze a nie bebny i jest tam czujnik. A wymienialem tylko przod bo tyl byl ok klocki. Czyli mowicie wymienic...czujnik z przodu to spoko sie wymieni... a ciekawe czy "konczace" sie klocki mialy wplyw na to ze ABS sie zaswiecil? jak kupilem auto-6tys km temu to odrazu od kupna swiecil mi sie abs... niedawno wmienilem klocki bo ta kontrolka od nich sie zaswiecila no i teraz swieci mi sie i ABS i klocki.... heh
  17. Witam mam problem -zaswiecila mi sie kontrolka od braku klockow...wymienilem wczoraj z przodu klocki no i nie zgasla mimoze juz wszystko jest ok . Co to sie dzieje?? ona powinna chyba zgasnac?? co mam zrobic jechac na kompa sie podpiac i skasowac blad? czy samemu sie jakos resetuje kompa? -moze jest jakis reset na kompie jak w octavii???.... heh co zrobic help :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  18. czyli ta z (P) ? no to mi sie takowa nie nie swieci;/ ciekawe dlaczego..jak jest walniety czujnik poziomu plynu to moze on miec wplyw na dzialanie absu?? w tym wypadku ze mi sie on swieci non stop?
  19. Witam. Mam pytanie takie- spadl mi poziom plynu hamulcowego juz drugi raz-raz na tyle nisko ze nie bylo sprzegla...a drugi raz dzis no to na minimum juz bylo i wykrylem w pore. Tylko ze nic nie swieci mi sie zadna kontrolka od niskiego plynu hamulcowego. Odpialem kabel od czujnika poziomu plynu ze zbiorniczka hamulcowego i co...patrze na deske nic ani jedna kontrolka sie nie swieci - no po za ABS -ktora swieci mi sie odkad auto kupilem(czerwiec 2008... ) jaka kontrolka powinna swieciec przy niskim poziomie plynu/ odpieciu kabla od czujnika poziomu. ???
  20. Witam- jesli to nie w tym temacie to niech admin przerzuci ... Mam pytanie; okazje mam kupic bardzo tanio gaz II albo nawet III generacji (sie dowiem dokladniej ktora ) i gosc mi oferuje z montazem i ma na tą instalacje papiery. (inst uzywana) No i moje pytanie jest takie-gdyby ten koles mi zalozyl ten gaz... to co mi jest potrzebne by isc to i wbic w dowod rejestracyjny-jakie musze miec dokumenty ??????????? bardzo prosze o podpowiedz bo instalacjke kupic za 500zl z montazem... to sie chyba oplaca:P
  21. popsialem go na tyle ze mi az wyplynal splywem deszczowym i co i nie dziala....a chodzi bo go slychac.. tylko nie rygluje //odryglowuje...
  22. mozesz kolego wstawic zdjecie tego tajemniczego przekaznika ktorego trzeba sprawdzic czy jest instalacja pod klime?? bo nie czaje o ktore miejsca Ci chodzi a nad montazem sie zastanawialem jak tylko kupilem-bo sie przesiadlem z auta ktore mialo dwustrefowa klime na auto bez klimy ;/
  23. u mnie zauwazlem ze silownik smiga bo go "slychac" ze pracuje tylko nie rygluje //odryglowuje drzwi a patrzylem tam i stwierdzielm ze ciezko sie dostac do tego silownika;/ a nie chcialbym cos uwalic przypadkiem... a co by to moglo byc wlansie ze pracuje normalnie niby a nie ciagnie - sa tam jakies druty co mogly spasc albo cos?
  24. ja mam e36 1.6i no i na pierwszym biegu miedzy 40-50km/h a na II biegu miedzy 80-90km/h ale za to na III koniec jest tuz za 100... dziwne ale tak jest;/ do tego na 2 biegu czesto sie dlowi przy 60 km/h... stoi zegar w miejscu... i za chwile dostaje kopa i idzie prawie pod 90... 158tys km przebiegu prawdziwe

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.