Treść opublikowana przez speedofsound
-
e60 520d 08' zmniejszenie przebiegu do przeglądu
Witam, mam nietypowy temat. Za 10 dni kończy mi się BSI 100 000 km / 5 lat, a komputer pokazuje 6 000 km do przeglądu olejowego (mam przebieg 95 000 km). Żeby zrobili mi ten przegląd bez opłaty to muszę mieć max 5 000 km. Czyli najłatwiej byłoby się przejechać w trasę 1000 km, ale nie planuję nigdzie dalej jechać (w tym tygodniu odbieram f10, a e60 będę sprzedawał). Sądzę, że przy sprzedaży auto świeżo po przeglądzie będzie bardziej atrakcyjne dla kupującego. Jak szybko i bez szkody dla auta zmniejszyć ten przebieg do przeglądu? Może ktoś ma patent? Oczywiście nie wchodzi w grę grzebanie w elektronice.
-
Skóra Dakota w F10
fajne, ale teraz w autach z mocą będą inne kierownice ;) http://f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=839891
-
F10/F11 dodatki mniej lub bardziej potrzebne
Przynajmniej wg folderu informacyjnego w obecnej wersji NV mamy nie tylko obraz, ale także ostrzeżenia jeśli kamera wyłapie coś żywego na drodze i okolicach. Ostrzeżenie pojawia się także na HUD więc ma to sens. Przyszłość NV (widziałem film BMW na youtube) to dodatkowo "ostrzeliwanie" pulsującym światłem z refelektorów samochodu żywych obiektów, które zostaną wyłapane przez NV. Wygląda to trochę jak obraz z gry komputerowej, ale dokładnie pokazuje co się czai przy drodze :) Btw to zamówiłem 525 xd z PS :) Opisze jak już odbiorę.
-
opony letnie RFT
Panowie doradźcie prosze. Kupuję 525 xd z PS na zimówkach i dealer proponuje okazyjnie koła z bmw 6, v-spoke 366 z oponami Dunlop Sport GT-maxx 19" 245/40R 19 i 275/35 R19. Nie bedzie za twardo (auto ma edc)? Co sadzicie o tym modelu felg do f10 (sophisto grey + ostryga)? Nigdy nie jeździłem autem z ogumieniem mieszanym. Jaka jest różnica w stosunku do tradycyjnego zestawu?
-
[e60] roleta tylnej szyby - jak wyczyścić?
Dzięki. To chyba jedyne rozwiązanie. Drugie, to kupno f10 nad czym pracuję :)
-
Rozbudowa opcji dodatkowych po zakupie w F10/F11...
Witam, prosze o informację osoby, które bawiły się w rozbudowę(także tych którzy robią to profesjonalnie). Czy ktoś przerabiał doposażenie F10 w alarm (w PS wiekszość aut go nie ma) i czy mozecie coś polecić lub odradzić? Druga rzecz to Speed Limit Info, czy to mozna dorzucić małym kosztem i do jakiej konfiguracji? To auto które ogladam ma aktywny tempomat, hud i wiele innych bajerów, ale tego nie. Trzecia opcja to BMW App. Auto ma internet i wszystkie inne opcje telefoniczno-rozrywkwe poza tą jedną. Z góry dzięki
-
[e60] roleta tylnej szyby - jak wyczyścić?
Elektryczna. Aso twierdzi, że trzeba demontowac tylną półkę.
-
[e60] roleta tylnej szyby - jak wyczyścić?
Witam, pytanie jak w temacie. Od strony okna roleta jest brudna. Nie wiem jak to sie stało, ale mam takie jakby zakurzone paski na całej długości (co 5-7 cm). Jak tam się dostać?
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
markut, wysłałem Ci wiadomość na priv
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Sorry, ale nie widziałem na placu nowego auta z HUD czy audio prof.
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Nie za bardzo wierzę w wiecej niż 15% rabatu na auto do produkcji. Pewnie ze 20% na auto z placu (ale tam nie ma aut z tłustym wyposażeniem).
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Niesamowite. Napisz który dealer i którzy brokerzy.
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Jak kupowałem w 2009 roku moje e60 to brałem wersje przedliftem, ponieważ po lifcie z identycznym wyposazeniem itd, ale miesiac nowszy była różnica ~20% i to jest cenna informacja :)
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Problem z poliftem w PS jest taki, że będzie realnie dopiero za grubo ponad rok (wrzesień na rynku no i muszą trochę pojeżdzić zanim trafią do PL). Zobaczymy.
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Bardzo dziękuję za pomoc. Ceny PS są bardzo kuszące, mam ofertę rocznego auta o 106 kpln taniej i wg opisu porysowane zderzaki (które mogą pomalować w cenie). Z tego co piszecie to chyba najlepiej będzie kupić po obejrzeniu, sprawdzeniu i z przedłużoną gwarancją. Na pewno kupię PS, cały czas tylko się waham czy nie poczekac na lift (nawet po to, żeby ceny na przedlift były jeszcze niższe). Jeszcze raz dzięki!
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Czy kupowałeś u lokalnego dealera? Czy kupowales auto które było na miejscu i mogłeś je obejrzeć czy na podstawie opisu i było ściągane dla Ciebie?
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Witam, przymierzam się do zakupu nowego auta (albo teraz, albo czekam na LCI). Teraz mam e60 kupione jako nowe w salonie, ale w tej chwili mocno rozważam z PS. Zakładam budżet 200-220 i auto będzie w leasingu. W tej chwili za 220 można z jednej strony kupić nowe 525 xd 2012 z sensownym wyposażeniem (cena bazowa 270-280) albo PS które cennikowo kosztuje 320-330 (ma jeszcze więcej bajerów, które są dla mnie zaletą). Nie potrzebuję większego silnika, xdrive nie jest niezbędny. Czy osoby które kupowały auta z PS mogą doradzić na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie (oczywiscie nie chodzi o test grubości lakieru czy sprawdzenie numeru VIN; trochę mnie stresuje zakup tylko w oparciu o dokumentację opisową, bo nie wszystkie auta są na miejscu, tylko są ściągane pod zamówienie)? Czy jest sens szukać auta z PS z innego źródła niż lokalny dealer? No i najważniejsze. Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na auto z PS, czy naprawdę to taka superopcja (poza lekkimi śladami użycia auta)? Ps. Czy kupując z PS wybieraliście z aut dostępnych na ten moment czy czekaliście na model z oczekiwanym wyposazeniem? Zastanawiam się ile aut pojawia się w PS np. w miesiącu? Czy jedynym miejscem w którym je widac jest strona: http://e4c2.bmwgroup.com/e4c/?domain=BMW&lang=pl_PL&countryCode=PL&marketPartCode=null bo mam wrażenie że handlowiec z Inchape wybierał auta tylko z tej strony.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Są pierwsze zdjęcia bez naklejek maskujących. http://f10.5post.com/forums/showthread.php?s=7a3f255ae67f21e480cdef1a3a2636c9&t=798741&page=3
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
W temacie, to radzę przejażdzkę oboma autami. Pisałeś, ze jechales 520, jak dla mnie w 525 nie ma szału, aleczuję, ze przy pełnym obciązęniu będzie lepiej niż w 520. Ja przymierzam się do zakupu i po jazdach testowych stawiam jednak na 528. OT: W zasadzie zakładam zakup nowego, ale widzę, że można nieźle zaoszczedzić (lub wziąć R6 w tej cenie) przy Premium Selection. Rabatu na nowe na pewno takiego nie dostanę. Czy ktoś moze napisać jak wyglada zakup takiego auta Premium Selection? Tzn. czy dobrze rozumiem, że niektóre z tych aut są fizycznie u dealerów w Polsce, ale większość jest w Niemczech i mamy do dyspozycji tylko opis/zdjęcia? Czy jest możliwość zobaczenia takiego auta w Niemczech? Czy ktoś w praktyce sprawdzał czy ofertych dealerów BMW są porównywalne do oferty firm które robią to poza siecią BMW (jest taka z trójmiasta). Pozdrawiam
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Nowe f10 od lipca 2013, a już w marcu szczegóły. http://www.bimmerpost.com/future-bmw
-
Przekładka silnika od F10 do E60
Sorry za OT, ale przy jakim przebiegu to się stało i czy nie było wcześniej żadnych objawów nadchodzącego problemu? Pozdrawiam
-
E60 2008 jak zdemontować gniazda "zapalniczek" (z tyłu)
Witam, najprawdopodobniej spaliła mi się jedna dioda w gnieździe zasilania, w podłokietniku z tyłu. Zgodnie ze wskazówkami z innego posta próbowałem pociągnąć to palcami za gniazda, ale ani drgnęło. Jak to zrobić i nie zepsuć? Mam wersję z drewnem (panel) i bez ogrzewania foteli z tyłu. Dzięki.
-
Gniazdo zapalniczki
Też mam chyba spaloną jedną diodę. Próbowałem ciągnąć palcami za gniazda, ale ani drgnie. Nie chce tego uszkodzic. W innym wątku ktoś pisał o podważeniu panelu 26. Czy możecie coś doradzić?
-
snap-in adapter dla iphone 4
Snap-in do iphone4 jest już do kupienia u dealerów. 360 zł brutto
-
lakierowanie SREBRNEGO e60 (titanium silver)
Z tego co widzę to głosy podzielone z lekkim wskazniem, że to już nie będzie to samo :( Czy możecie polecić dobrego lakiernika we Wrocławiu?