Skocz do zawartości

uve200

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uve200

  1. uve200 opublikował(a) temat w E46
    z gory mowie, ze szukalem po tym forum odpowiedzi na moje pytanie i nie znalazlem zadnej konkretnej odpowiedzi. chodzi mi o to, ze wszystkie odpowiedz raczej dotyczyly starszych modeli, nic o e46. jesli ktos wie, a najlepiej jezeli ktos juz wymienial, niech napisze jaki olej, ile trzeba go kupic, syntetyk czy polsyntetyk i czy w 328Ci cupe z 2000r. jest szpera czy nie? i jesli chodzi o skrzynie tez chcialbym sie dowiedziec jaki olej, ile go wlac? jesli ktos wie to niech napisze jeszcze co ile powinno sie to robic i co przy okazji tej wymiany warto wymienic czy zwrocic uwage? z gory dzieki.
  2. i jakby jeszcze ktos podeslal link do stronki z testami opon to bym byl bardzo wdzieczny, bo nie wiem na jaka firme sie zdecydowac.
  3. orginalnie ksiazka podaje, ze do mojej buni mozna wsadzic felgi o rozmiaze 18cali J8 z przodu i J8.5 z tylu. i mam pytanie, poniewaz chce kupic oryginalne felgi oz http://cgi.ebay.co.uk/OZ-Racing-Botticelli-BMW-Alloy-wheels-x-4-e46-e36-e90_W0QQitemZ190219020074QQcmdZViewItem?hash=item190219020074&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14 i one sa na tyl J9. czy beda pasowac? i jaki powinien byc maksymalny parametr ET?
  4. na wszystko to co w innych autach, czyli majonez na korku od oleju itd.... nic specjalnego sie w tych autach nie dzieje.
  5. uve200 odpowiedział(a) na r0bert temat w E46
    a gdzie i za ile mozna je dostac bo sam jestem zaiteresowany?
  6. uve200 odpowiedział(a) na uve200 temat w E46
    wielkie dzieki za pomoc. wedlug tego co tam jest napisane ten wiatrak pominien sie nadawac do mojej 328Ci ale dlaczego on jest tak wyraznie inny. mniej lopatek, wezszy i widac ze ktos kombinowal z uchwytami zeby go tam wsadzic.
  7. uve200 opublikował(a) temat w E46
    wymienilem w swojej buni wiatrak i co sie okazalo po wymianie ze poprzedni byl inny. ten nowy napewno jest taki jaki byc powinien bo kupowalem go w salonie itd. za to stary jest wezszy i ma mniej lopatek. z czystej ludzkiej ciekawosci chcialbym wiedziec od czego byl poprzedni ale nie wiem gdzie szukac. numer tego starego spalonego wiatraka to 17.11.1.437.713 jezeli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczny.
  8. uve200 odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    ja mialem podobnie( fakt ze w innym modelu) i co mi ktos doradzil to wypiac cala kostke od bezpiecznikow i podpiac spowrotem i podzisalalo. mozesz sprobowac zanim narazisz sie na koszty w servisie.
  9. uve200 odpowiedział(a) na skonson temat w E46
    ja mam 3 czerwone i jest w miare twarde
  10. uve200 odpowiedział(a) na piatek1008 temat w E46
    ja kupujac auto mialem tylko jeden kluczyk. kupilem nowy `czysty` i postapilem wedlug opisu i dziala. moim zdaniem to sprubuj jeszcze raz i jak nie zadziala to przejedz sie do servisu
  11. uve200 odpowiedział(a) na Yacek temat w E46
    ja juz 330 mialem. rozbilem i plakalem ze nie moge znalesc zadnej dobrej. trafila mi sie 328 i jestem bardziej zadowolony bo nie ma tyle problemow co z 330. fakt jest taki ze moze ja trafilem wczesniej na jakis trefny egzemplarz bo moj brat ma 330 i jemu w sumie nic powazniejszego sie nie dzieje. jesli chodzi o spalanie to roznica jest 2-3 litry(w zaleznosci od stylu jazdy) roznicy na niekorzysc 330. ja osobiscie jak bynm mial drugi wybor i nie mial wystarczajaco hajsu na M to kupil bym 328. a jesli chodzi o czesci to dostepnosc jest praktycznie taka sama i ceny podobne.
  12. z tym kraweznikiem to sie domyslilem. tylko wlasnie chcialbym zeby mi ktos wytlumaczyl co jest nie tak i jak to moge naprawic? bo duzy guzik (kierunkowy) dzila we wszystkich kierunkach tak jak nalezy ale tylko w momencie kiedy chodza te lusterka. czy ktos moze mi pomoc?
  13. w swojej buni mam el.lusterka, ktorych ustawienia sa zapamietywane razem z ustawieniami foteli. problem polega na tym ze moge je ustawic tylko recznie, popychajac lusterko w prawo czy w lewo. gdy przesowam przelacznik ktore lusterko ustawic to wtedy to lusterko na ktore przelaczylem zaczyna krecic sie jak chce i tylko w tym momencie dziala przelacznik prawo/lewo/gora/dol. ale lusterko caly czas sie rusza(przez jakies 10sek) i naprawde ciezko jest zlapac konkretne polozenie. potem wspomniany przelacznik nie dziala a ja musze ustawic lusterka recznie. i gdy wlaczam wsteczny zewnetrzne lusteko zjezdza w dol. to tak wszystko ma byc czy cos jest nie tak?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.