Treść opublikowana przez uve200
-
olej do dyfra. konkretnie!
z gory mowie, ze szukalem po tym forum odpowiedzi na moje pytanie i nie znalazlem zadnej konkretnej odpowiedzi. chodzi mi o to, ze wszystkie odpowiedz raczej dotyczyly starszych modeli, nic o e46. jesli ktos wie, a najlepiej jezeli ktos juz wymienial, niech napisze jaki olej, ile trzeba go kupic, syntetyk czy polsyntetyk i czy w 328Ci cupe z 2000r. jest szpera czy nie? i jesli chodzi o skrzynie tez chcialbym sie dowiedziec jaki olej, ile go wlac? jesli ktos wie to niech napisze jeszcze co ile powinno sie to robic i co przy okazji tej wymiany warto wymienic czy zwrocic uwage? z gory dzieki.
-
pyatnie o zozmiary felgo do e46
i jakby jeszcze ktos podeslal link do stronki z testami opon to bym byl bardzo wdzieczny, bo nie wiem na jaka firme sie zdecydowac.
-
pyatnie o zozmiary felgo do e46
orginalnie ksiazka podaje, ze do mojej buni mozna wsadzic felgi o rozmiaze 18cali J8 z przodu i J8.5 z tylu. i mam pytanie, poniewaz chce kupic oryginalne felgi oz http://cgi.ebay.co.uk/OZ-Racing-Botticelli-BMW-Alloy-wheels-x-4-e46-e36-e90_W0QQitemZ190219020074QQcmdZViewItem?hash=item190219020074&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14 i one sa na tyl J9. czy beda pasowac? i jaki powinien byc maksymalny parametr ET?
-
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 330Ci
na wszystko to co w innych autach, czyli majonez na korku od oleju itd.... nic specjalnego sie w tych autach nie dzieje.
-
Pukanie z tyłu, Przegub ??
a gdzie i za ile mozna je dostac bo sam jestem zaiteresowany?
-
problem z identyfikacja czesci
wielkie dzieki za pomoc. wedlug tego co tam jest napisane ten wiatrak pominien sie nadawac do mojej 328Ci ale dlaczego on jest tak wyraznie inny. mniej lopatek, wezszy i widac ze ktos kombinowal z uchwytami zeby go tam wsadzic.
-
problem z identyfikacja czesci
wymienilem w swojej buni wiatrak i co sie okazalo po wymianie ze poprzedni byl inny. ten nowy napewno jest taki jaki byc powinien bo kupowalem go w salonie itd. za to stary jest wezszy i ma mniej lopatek. z czystej ludzkiej ciekawosci chcialbym wiedziec od czego byl poprzedni ale nie wiem gdzie szukac. numer tego starego spalonego wiatraka to 17.11.1.437.713 jezeli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczny.
-
co to moze byc ?
ja mialem podobnie( fakt ze w innym modelu) i co mi ktos doradzil to wypiac cala kostke od bezpiecznikow i podpiac spowrotem i podzisalalo. mozesz sprobowac zanim narazisz sie na koszty w servisie.
-
Zawieszenie w E46
ja mam 3 czerwone i jest w miare twarde
-
Problem z kluczykiem
ja kupujac auto mialem tylko jeden kluczyk. kupilem nowy `czysty` i postapilem wedlug opisu i dziala. moim zdaniem to sprubuj jeszcze raz i jak nie zadziala to przejedz sie do servisu
-
330i czy 328i
ja juz 330 mialem. rozbilem i plakalem ze nie moge znalesc zadnej dobrej. trafila mi sie 328 i jestem bardziej zadowolony bo nie ma tyle problemow co z 330. fakt jest taki ze moze ja trafilem wczesniej na jakis trefny egzemplarz bo moj brat ma 330 i jemu w sumie nic powazniejszego sie nie dzieje. jesli chodzi o spalanie to roznica jest 2-3 litry(w zaleznosci od stylu jazdy) roznicy na niekorzysc 330. ja osobiscie jak bynm mial drugi wybor i nie mial wystarczajaco hajsu na M to kupil bym 328. a jesli chodzi o czesci to dostepnosc jest praktycznie taka sama i ceny podobne.
-
problem z ustawieniem lusterek w 328Ci
z tym kraweznikiem to sie domyslilem. tylko wlasnie chcialbym zeby mi ktos wytlumaczyl co jest nie tak i jak to moge naprawic? bo duzy guzik (kierunkowy) dzila we wszystkich kierunkach tak jak nalezy ale tylko w momencie kiedy chodza te lusterka. czy ktos moze mi pomoc?
-
problem z ustawieniem lusterek w 328Ci
w swojej buni mam el.lusterka, ktorych ustawienia sa zapamietywane razem z ustawieniami foteli. problem polega na tym ze moge je ustawic tylko recznie, popychajac lusterko w prawo czy w lewo. gdy przesowam przelacznik ktore lusterko ustawic to wtedy to lusterko na ktore przelaczylem zaczyna krecic sie jak chce i tylko w tym momencie dziala przelacznik prawo/lewo/gora/dol. ale lusterko caly czas sie rusza(przez jakies 10sek) i naprawde ciezko jest zlapac konkretne polozenie. potem wspomniany przelacznik nie dziala a ja musze ustawic lusterka recznie. i gdy wlaczam wsteczny zewnetrzne lusteko zjezdza w dol. to tak wszystko ma byc czy cos jest nie tak?