Treść opublikowana przez marjanhc
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
dzięki wielkie
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
super będę zobowiązany nie mam dwóch lewych rąk ale brak czasu na wszystko nie mam czasu na pomyłki
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
spoko jak tylko znajdę chwilkę czasu to sprubuję
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
a jak poprowadzic tunelem srodkowym?? jak się do niego dostac
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
a kabel sygnałowy audio moze byc puszczony razme z kablem od cb??
-
przeprowadzenie kabli kilka pytań
witam zamierzam w swoim touringu e36 poprowadzić kable sygnałowe od radia do wzmaka z zasilanie wiadomo nie ma problemu bo aku jest w bagażniku i tutaj kilka pytań/problemów zanim zaczne cokowliek rozkręcać proszę o jakies wskazówki czy wybrać lewą czy prawą stronę wpuszczenie kabli w progi chyba najłatwiesze będzie i ogólnie jak je poprowadzić jak dostac się np za schowek a pózniej do radia jednocześnie chciałem przpeprowadzić kabel od cb radia tzn od anteny i czy one mogą leżeć obok siebie proszę o wasze wskazówki bo wiadomo doświadczenie bezcenne a człowiek się uczy cały czas
-
nie działa wyświetlacz od temperatury
witam mam pewnien problem wczoraj przestał mi działać wyświetlacz od temperatury, godzina jest normalnie wyświetlana, domyślam się ze padło podświetlanie bo jak spojrzę pod kątem to widać ze wyświetlaczu są cyferki i tutaj mam dwa pytania czy tam jest jakaś żaróweczka i jak się do tego dostać żeby obyło się szybko prosto i bez problemów :)
-
doł chłodnicy jest letni czy tak ma być
dzięki troszke się uspokoiłem
-
doł chłodnicy jest letni czy tak ma być
dotknijcie tylko swojej chłodnicy na dole prawej strony i powiedzcie jaką moze miec temo czy jest tak samo nagrzana czy jest wyrażnie chłodniejsza
-
doł chłodnicy jest letni czy tak ma być
witam wczoraj dolewałem płynu do chłodnicy bo było go torszke za mało (dolałem jakies 0,7 litra bo kolesie którzy mi założyli gaz zapomnieli to zrobic a wiadomo trosze wchodzi do układu od LPG) odkręciłem ten koreczek zeby odpowietrzyc układ ale nie lecą bąbelki nawet płyn się nie wylewa tylko stoi w miejscu płynu mam zalane prawie pod korek tzn tyle jest na rozgrzanym silniku (na zimnym niewiele ponad kreskę na podziałce) wydaje się ze temp silnika jest ok ładnie się zagrzewa (po przejechaniu ok 3-4 km wskazówla prawie na pionowo moze 1mm w prawo ale moze to byc delikatne przekłamanie jak odkęcę nawiew to na zimnym leci zimne a na ciepłym ciepłe zastanawia mnie jednak fakt ze góra chłodnicy jest ciepła-górny wąz tez natomiast dół jest letni mogę normalnie dotkąć go ręką i na oko ma jakies 40-50 stopni podobnie jak i ten dolny węzyk czy tak ma byc powiem ze jak kupiłem autki (jakis miesiąc temu) to nie dotykłem dołu chłodnicy więc nie wiem jak było wcześniej czy taka róznica temperatór jest normalna czy tak ma być dodam ze VISCO chodzi normalnie słychac jak ładnie zasysa powietrze w momencie dodawania gazu, innych objawów nie stwierdziłem dodam tylko ze jak odkręcę deliaktnie korek od chłodnicy na ciepłym silniku to ładnie słychac jak układ się rozszczelnia, jak odpalę autko bez zakręconego korka to nic się nie przelewa ani nie lecą bąbelki słucham waszych opinii :D
-
Nietypowe, jak odpalić poduszkę pasazera E36 z akumulatora??
wszyscy czekamy :8)
-
Jaki olej po Shell-u półsyntetyku nastepny w 320i e36
tak jak kolega mówi tylko Valvoline 10W40 MAXLIFE zalałem do swojej nowo kupionej buni bo na oleju zrobione było powyżej 20 tys i jak na razie jestem bardzo mile zaskoczony silnik pięknie pracuje nic nie ubywa zdecydowanie poprawiła się kultura pracy z resztą przerabiałem ten temat 2 tygodnie temu, przeczytałem sporo artykułów i postów i wybór padł na valvoline :)
-
jaka instalacja lpg do silnika m52 częstochowa
porozmawiam z gazownikiem z resztą to mój klient w firmie więc myślę że fuszerki nie odwali, powiedział że wiele razy zakładał LPG do silników typu R6 i że będzie git
-
jaka instalacja lpg do silnika m52 częstochowa
a co myślicie o firmie stag (chyba nie przekręciłem nazwy)
-
jaka instalacja lpg do silnika m52 częstochowa
witam zastanawiam się nad instalacją lpg silnik 2l oznaczenie m52 chodzi mi o to jaką instalcje (firma) polecacie i ile moze kosztowac ? jaki zakład w częstochowie lub okolicach polecacie? z jakim wydatkiem musze się liczyć
-
pilnie potrzebny schemat przełącznika swiateł
dzięki juz sobie poradziłem odgiąłem druciki o 180 stopni tak jakby przerzuciłem na drugą stronę zarówki widocznie blaszki wyrobione jak powiedziałes
-
pilnie potrzebny schemat przełącznika swiateł
witam nie działa mi podswietlenie włącznika swiateł wymienilem zarówke i dalej nic chodzi mi o schemat gniazda tych wszytskich igielek lub jakas podpowiedz w czym tkwi przyczyna bo wygląda jakby prąd nie dochodził i nie wiem jak to sprawdzic :/
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
cześć juniorszogun chciałbym wysłać ci fotki swojej e36, autko jest swieżo kupione, niestety poprzedni właściciel bardzo je zaniedbal są liczne ślady korozji na lakierze pęcherze itp mozesz mi podać swojego meila wysłał bym ci fotki 3 miejsc chciałbym zebys spojrzał na to fachowym okiem mam korozję głęboką przy lewym kielichu do robienia są lewe drzwi i bagaznik byłem u kilku lakierników w częstochowie i każdy mówi co innego cenki też rozne chodzi mi raczej o poradę czy to robic czy szukać np używanej klapy bagaznika niestety zwykłe zaprawki tutaj nie pomogą będę zobowiązany za fachową opinię jak coś to pisz na mojego meila [email protected] lub napisz na forum będę bardzo zobowiązany
-
nie działa tylna lampka
hmm a gdzie szukac schematu jak to jest rozwiązane?
-
roleta bagażnika nie zwija się rownomiernie
jak rozebrać roletę czy mechanizm jest bardzo skomplikowany??
-
E36 320I PROBLEM Z VIN DECODEREM
a kogoś na forum jak przeglądałem to widze że niektóre osoby mają odpowiednie narzędzia
-
E36 320I PROBLEM Z VIN DECODEREM
do kogo mogę się zwrócić z prośbą o rozszyfrowanie pełnego VIN'a najlepiej z tłumaczeniem na nasz ojczysty język, niestety nie znam niemieckiego :)
-
nie działa tylna lampka
jakim rozdzielaczu? gdzie on się znajduje?
-
E36 320I PROBLEM Z VIN DECODEREM
dzięki faktycznie zle wpisałem ale czy mogę prosic kogos o pełne rozkodowanie bo tutaj są tylko podstawowe informacje
-
E36 320I PROBLEM Z VIN DECODEREM
Witam wpisuje 7 znaków które mają być podane tj. XXXCE51060XXXXXXX i wyskakuje mi ze mam niby e39 czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć co żle robię jeżeli to niestanowi problemu to proszę o rozkodowanie :D