Treść opublikowana przez soundseeker
-
brak podswietlenia włacznika swiatel
Właśnie, jak sie tam dostać żeby niczego nie pourywać???
-
318i jak tanio spowodowac wzrost mocy??
mrbeemnapisał Nie wiem czy taki zabieg nie wpłynie negatywnie na żywotność silnika :?
-
Szyba od kierowcy raz działa raz nie. [ 318is coupe ]
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img152.imageshack.us/img152/5260/dsc00243wj3.jpg A oto i centralka po zdjęciu górnej pokrywy :)
-
WYMIANA TŁUMIKA KOŃCOWEGO [ 318is ]
Jak jest mała nieszczelność w tłumiku ( np. drobna dziurka ) to czy takie coś wpływa na małe obniżenie mocy?? Bo jak tak to natychmiast musze wymienić ten felerny tłumik :norty:
-
WYMIANA TŁUMIKA KOŃCOWEGO [ 318is ]
U mnie ten tylni rzegocze przez te farfocle w środku :( Na niskich obrotach jest w miare ok, ale najbardziej go słychać na 3 - 4 tys. obrotów. Też nie wiem jaki tłumik kupić żebym był zadowolony, tzn. chce żeby miał lekko basowy odgłos, ale nie za drogi i co by mi kucyków nie nie zgubił :)
-
Nie działające zegary od 318is
Rozebrałem swój zepsuty licznik, ale na ścieżkach żadnych śladów zwarcia nie ma i ogólnie wizualnie wygląda ok.Ciekawi mnie bardzo co tam jeszcze mogło klęknąć. Kupiłem inny, nie od IS-a, tylko zwykły, który ma skale do 240 km/h - niby działa, ale powyżej 4 tys. obrotów wskazówka obrotomierza wariuje tzn. spada do przedziału od 2 do 3 tys. i dziwnie drga. Tak więc jak go troche cisne, to nawet nie wiem jakie jest rzeczywiste wskazanie obrotomierza :( Nie wiem, czy zwykły licznik nie jest w pełni kompatybilny z IS-em? Bo jak coś to pojade do gościa ze sklepu żeby wymienił. Pozdro :cool2:
-
Nie działające zegary od 318is
Nikt nic nie wie na ten temat???
-
Nie działające zegary od 318is
Witam! Jakiś czas temu padł mi licznik od IS-a. A dokładniej same wskazówki przestały pokazywać prędkość, obroty, poziom paliwa itp. Podświetlenie i kontrolki sie normalnie świecą. Zepsuł sie najprawdopodobniej od zwarcia. :cry2: Czy jest możliwość naprawy takiego licznika, nie wiem może w środku ( w liczniku ) jest jeszcze jakiś bezpiecznik??? Pozdrawiam :cool2:
-
Prosze o zmierzenie...
Ja mam przód 30cm. a tył 32cm. Heh z przodu sie koła chowają zdrowo :twisted2:
-
centralny zamek
skandal68 - mówisz że miałeś urwany jeden kabelek? A patrzałeś dobrze czy reszta kabli z wiązki nie ma uszkodzonych izolacji? Ja miałem z tym niezły cyrk - kable pod tą gumową izolacją pozapiekały sie od przytrzaskiwania klapą i zwarcie poszło po całej długości kabli - musiałem je wszystkie wymienić bo sie nie dało ich nawet poizolować :duh: Ale zanim to zwarcie odkryłem to miałem różne cyrki związane z elektryką - m.in. z centralnym zamkiem, bezpieczniki sie paliły, zegary mi klękły itp.
-
centralny zamek
Jak miałem zwarcie przez ten kabel to wywaliłem tą gumową izolacje, a na jej miejsce założyłem peszel - teraz już przewody nie podchodzą przy zamykaniu klapy.
-
WYMIANA TŁUMIKA KOŃCOWEGO [ 318is ]
http://osm3.wrzuta.pl/film/vkRhQ4fJya/obraz_229 - tutaj komuś bardzo fajnie "rynna" gra :cool2: Tylko ciekawe jak z poziomem hałasu wewnątrz auta.
-
WYMIANA TŁUMIKA KOŃCOWEGO [ 318is ]
No właśnie bo jak sie rozejrzeć po Allegro to tych tłumików "sportowych" jest od groma w cenach od 200 - 350 zł. ale to chyba nic nie warte?
-
WYMIANA TŁUMIKA KOŃCOWEGO [ 318is ]
Przymierzam sie do wymiany tłumika, bo w starym już wszystko "dzwoni" na wyższych obrotach, tzn. te farfocle w środku.Chodzi mi o tłumik o lekkim basowym pomruku, ale żeby w środku było cicho, bo od tego co teraz mam aż łeb boli :twisted2: I teraz mam pytanko: na co zwrócić uwage przy zakupie nowego wydechu?Wiem, że sam tłumik nie zwiększy mocy, ale chodzi mi o to co by nie kupić jakiegoś trypla, który tą moc ujmie.Jaka średnica dolotu itp. Pozdro. :cool2:
-
KIedy zakładamy letnie oponki?
Ja jak tylko zakupie dwie opony na tył :norty: , czyli za kilka dni to zmieniam - na TVN-ie bełkotali w "długoterminówce" że śniegu nie bedzie, a wiadomo alusy to alusy :cool2: Pozdro
-
Szyba od kierowcy raz działa raz nie. [ 318is coupe ]
Centralka bodajże zwana "komfort" , która sie znajduje gdzieś pod schowkiem - tam są przekaźniki od centralnego zamka, od szyberdachu i właśnie od opuszczania szyb.Każda szyba chyba ma swój przekaźnik.Tylko nie wiem czy tą całą zabudowe centralki da sie otworzyć, czy nie jest np. zgrzewana - bo jeśli nie da rady się tam dostać to chyba mnie czeka zakup nowej.Na Allegro lookałem za tym ale nic nie znalazłem i jakby mi przyszło ją teraz kupić to nawet nie wiem gdzie i ile taka przyjemność kosztuje :mad2: No chyba że to jeszcze coś innego, ale wątpie. Pozdro. :cool2:
-
Szyba od kierowcy raz działa raz nie. [ 318is coupe ]
Rozebrałem tapicerke w drzwiach i tam jest taka złączka która można wypiąć.Pomierzyłem miernikiem prąd na wciśniętym przycisku do opuszczania szyb i mi albo wcale nie wskazywało żadnego napięcia, albo było bardzo małe więc może właśnie problem tkwi w centralce w przekaźnikach-może występuje tak zwany "zimny lut" i trzeba zadziałać lutownicą.Tylko nie wiem czy ta obudowa od centralki jest rozbieralna??
-
Nie dosuwa się szyba w e36 coupe 93
Rozebrałem tapicerke w drzwiach i tam jest taka złączka która można wypiąć.Pomierzyłem miernikiem prąd na wciśniętym przycisku do opuszczania szyb i mi albo wcale nie wskazywało żadnego napięcia, albo było bardzo małe więc może właśnie problem tkwi w centralce w przekaźnikach-może występuje tak zwany "zimny lut" i trzeba zadziałać lutownicą.Tylko nie wiem czy ta obudowa od centralki jest rozbieralna??
-
Szyba od kierowcy raz działa raz nie. [ 318is coupe ]
Mam problem ze swoim coupe'kiem, szyba od strony kierowcy raz działa raz nie.Przejrzałem mase postów z podobnym problemem, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.Chodzi o to gdy chce otworzyć drzwi lub zamknąć, szyba nie uchyla się ani nie domyka te 2 cm.Najgorsze jest to że jak sie "samo naprawi" (zazwyczaj po kilku godzinach) to lepiej nie opuszczać szyby bo sie może okazać że już jej nie zamkne (od strony pasażera szyba działa bez zarzutu). Wnerwia mnie to niesamowicie bo przy zamykaniu drzwi szyba nie podchodzi pod uszczelke tylko lekko odstaje i trzeba ją lekko uderzyć - ech... Przycisk od opuszczania koło lewarka od biegów jest ok.Czujnik na słupku też wporzo. Acha i jak sie wciska ten przycisk to słychać "pstyknięcie" pod schowkiem. Nie wiem jak sobie z tym poradzić - może ma to związek z tym że miałem kiedyś zwarcie na kablach od tylnej klapy? HELP! Z góry dzięks! Pozdro.[/b]
-
niedziałające elektryczne szyby
Ja mam podobny problem ze swoim coupe'kiem, szyba od strony kierowcy raz działa raz nie.I gdy chce otworzyć drzwi lub zamknąć, szyba nie uchyla się ani nie domyka te 2 cm.Najgorsze jest to że jak sie "samo naprawi" (zazwyczaj po kilku godzinach) :lol: to lepiej nie opuszczać szyby bo sie może okazać że już jej nie zamkne (od strony pasażera szyba działa bez zarzutu). Wnerwia mnie to niesamowicie bo przy zamykaniu drzwi szyba nie podchodzi pod uszczelke tylko lekko odstaje i trzeba ją lekko uderzyć - ech... Przycisk od opuszczania jest ok. Acha i jak sie wciska ten przycisk to słychać "pstyknięcie" pod schowkiem. Nie wiem jak sobie z tym poradzić - może ma to związek z tym że miałem kiedyś zwarcie na kablach od tylnej klapy? HELP! Z góry dzięks! Pozdro.
-
nie domyka szyby przedniej cupe
Ja mam podobny problem ze swoim coupe'kiem, szyba od strony kierowcy raz działa raz nie.I gdy chce otworzyć drzwi lub zamknąć, szyba nie uchyla się ani nie domyka te 2 cm.Najgorsze jest to że jak sie "samo naprawi" (zazwyczaj po kilku godzinach) :lol: to lepiej nie opuszczać szyby bo sie może okazać że już jej nie zamkne (od strony pasażera szyba działa bez zarzutu). Wnerwia mnie to niesamowicie bo przy zamykaniu drzwi szyba nie podchodzi pod uszczelke tylko lekko odstaje i trzeba ją lekko uderzyć - ech... Przycisk od opuszczania jest ok. Acha i jak sie wciska ten przycisk to słychać "pstyknięcie" pod schowkiem. Nie wiem jak sobie z tym poradzić - może ma to związek z tym że miałem kiedyś zwarcie na kablach od tylnej klapy? HELP! Z góry dzięks! Pozdro.
-
Nie dosuwa się szyba w e36 coupe 93
Ja mam podobny problem ze swoim coupe'kiem, szyba od strony kierowcy raz działa raz nie.I gdy chce otworzyć drzwi lub zamknąć, szyba nie uchyla się ani nie domyka te 2 cm.Najgorsze jest to że jak sie "samo naprawi" (zazwyczaj po kilku godzinach) :lol: to lepiej nie opuszczać szyby bo sie może okazać że już jej nie zamkne (od strony pasażera szyba działa bez zarzutu). Wnerwia mnie to niesamowicie bo przy zamykaniu drzwi szyba nie podchodzi pod uszczelke tylko lekko odstaje i trzeba ją lekko uderzyć - ech... Przycisk od opuszczania jest ok. Acha i jak sie wciska ten przycisk to słychać "pstyknięcie" pod schowkiem. Nie wiem jak sobie z tym poradzić - może ma to związek z tym że miałem kiedyś zwarcie na kablach od tylnej klapy? HELP! Z góry dzięks! Pozdro.