Treść opublikowana przez skibaBMW
-
Mój samochód marzeń- M3
No jest kozak uff :mrgreen: Randal a jak na żywo te boczne splittery?
-
Mój samochód marzeń- M3
Właśnie trochę się obawiam. Wydaje mi się, że on wyglada dobrze na każdym innym kolorze, ale nie na białym. Myślałem o nim długo, liczyłem, że zobaczę w końcu gdzież na żywo.Nie udało się, ale raz kozie śmierć. Jest sporo wyższy od standardowego, tak z 4x pewnie- będzie agresywnie :twisted: Pozostanie splitter. Kupiłem już jeden, ale nie szło zupełnie go spasować, więc oddałem. Mam jeszcze 2 opcje- 1.inny producent (cf gts), albo te oryginalne cf BMW boczne co mi się podobają 2 dni w tygodniu a w pozostałe juz nie :mad2:
-
Mój samochód marzeń- M3
Przyjechał :D M performance cf lip Montaż w weekend :8)
-
Mój samochód marzeń- M3
Żarówki p&p nie ma błędów, świecą super dobrze a klosz czysto biały- polecam.
-
Mój samochód marzeń- M3
Są końcówki :) Z nowości to szykuję się na zmianę obuwia. Przody mają jeszcze z 50%, ale tyły już ku końcowi. Nie lubię mieć różnych opon na aucie, więc P Zero zastąpione zostaną przez PS4S. Auto też zabukowane zostało na profi geometrię
-
Mój samochód marzeń- M3
Jest możliwość ceramiki, ale powłoka wychodzi satynowa a ja upieram się przy błyszczącej. Na moim poprzednim nie było problemów, znany forumowy spec od wydechów maluje proszkowo też i nie miał problemów.
-
Mój samochód marzeń- M3
Dechromizacji ciąg dalszy :D Czarny znaczek ///M3 w idealnie tym samym miejscu Zdobyłem oryginalne końcówki wydechu, które wyjechały na malowanie czarny połysk. Zostanie usunięty chrom, następnie podkład zinc żeby ostatecznie dostać czarnym proszkiem. Mam nadzieję, że będzie fajnie.
-
E93 335i by waco
nie było opcji 35d w e93
-
Mój samochód marzeń- M3
To kompletny element razem z tą gumową wkładką i klapką, przekłada się jedynie zewnętrzną jej część. nr części 51167132376 :cool2:
-
Mój samochód marzeń- M3
Jest mod :D Standardową popielniczkę zamieniłem na mały "schowek" na telefon/ okulary :) Przynajmniej jest użytecznie.
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Jedyny komentarz jaki mi do tego pasuje to, takie rzeczy tylko w erze ;) Na forach 335, n54 w sumie może 10ciu byłem 4 lata ale takich wartości to ja nie wyczytałem. Na forach M3 jestem niedługo ale 360 koni w m3 tez nie widziałem a co druga tu jest mapowania. Nie widziałem 1 sztuki poniżej 400tu
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Miałem 390/600 Ty masz na myśli 0-100 rozumiem? Mnie takie wyścigiwanki nie interesują. Szybkość określa się na torze, auto ma też skręcać i hamować a w tym M3 jest dużo inne od normalnego auta. Ale zgoda, że może przyspieszać do 100 szybciej to wiadomka. Robiłeś pomiary 0-100? Ciekaw jestem czy zejdziesz do 4.5 :) Tak jak koledzy piszą, do M3 są zestawy kompresorów.
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Piotrku kolego, czegoś ty się opił :lol: :lol: :lol: M3 trzeba umieć jechać, to trzeba wysoko kręcić i wysoko trzymać, 6500-8400 To jest NA, nie doładowane auto z momentem z dołu. Ja pierwsze kilometry po przesiadce zmieniałem biegi za wcześnie (naleciałość z poprzedniej- 335i), ale porównywać 35 do M3 i mówić, że szybsze to mi do głowy nigdy nie przyszło :lol: Co do dźwięku też nie rozumiem co masz na myśli. Każdy fan marki, nawet właściciel f80 powie Ci, że dźwięk s65 jest nie do pobicia a Ty twierdzisz, że to nie brzmi :shock: :roll: :duh: posłuchaj: polecam też w całości obejrzeć to video:
-
Mój samochód marzeń- M3
Nie ma czego :)
-
Mój samochód marzeń- M3
Tak wyglada? Na moim e93 było 3mm oddechu między oponą a błotnikiem Tu na M3 zakładają większe dystanse, ja mam 12mm
-
Mój samochód marzeń- M3
senks Seba :)
-
Mój samochód marzeń- M3
Początkowo chciałem M Performance cf, ale na razie podoba mi się jak jest, subtelnie. Może w przyszłości jeśli się znudzi. Intensywnie rozmyślam nad splitterem, ale raz mi się podoba z dokładką a raz oem look :mad2:
-
Mój samochód marzeń- M3
Dziękuję Randal :oops: Cieszę się, że Wam się podoba. Dziękuję wszystkim za komenty, w razie zastrzeżeń proszę się nie krępować :lol: Ździebko drażniła mnie pomarańczowa poświata kierunkowskazów, mieniłem więc żarówki na ledowe. Jest fajnie czysto, zupełnie biało a w bonusie lepsze światło. Przed i po zatem Dodatkowo zabrałem M-kę na dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe. Zdecydowałem się na Autowatch Ghost.
-
Mój samochód marzeń- M3
Mam słabość do czarnego :duh: I znowu na szybko, tak to jest spasowane
-
E92 M3
Z launches proponuję szeroką i pustą drogę :lol: Co do opon, polecane są u nas Kumho PS91, wg wielu mega dobra. osobiście nie znam, ale może kiedyś się skuszę, bo cena nad wyraz atrakcyjna.
-
E92 M3
Bardzo ładnie :) To jest to co one robią, z launchem i dobrą oponą ponoć można to jeszcze poprawić :wink:
-
Mój samochód marzeń- M3
Udało się wyrwać z firmy na zmianę obuwia, więc tylko jedno photo i z powrotem do tyry :roll: Wszystko leży idealnie
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Hamowanie bardzo fajne aż sam zacząłem szukać zacisków. Bez skutku póki co :roll: Mam to, kupiłem pod poprzednie auto. Rzeczywiście trochę odstaje, ale ja go skróciłem. Chcesz to Ci to oddam, opłacasz tylko koszta przesyłki :p
-
Mój samochód marzeń- M3
Nie interesują mnie żadne aftermarketowe a ori kosztują straszne pieniądze, wiec do póki nie będę 100% pewien, że chcę czarne pozostaną te, tym bardziej, że są jak nowe. Tak tak, znaczki zostają ori, tylko emblemat ///M3 z klapy zamiast chromu miałby być czarny, ale to też raczej pod wydech czarny. Jeśli zostanie chrom to i znaczek tez fabryczny.
-
Mój samochód marzeń- M3
Jedyne chromy jakie zostały to znaczek M3 z klapy i końcówki wydechu. Znaczek w czarnym połysku powinien być dostępny za dwa tygodnie a co do końcówek to sam nie wiem czy chcę je czarne czy zostawić ori. :duh: