Treść opublikowana przez PrzemekJ
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
U mnie nie ma nawet loudness. Może jakbym zmienił w bimmercode na aktywne to kodowanie to może coś by jednak zmieniło?
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
Nie będę się aż tak bawił 🙂 Myślałem, że może małym kosztem da radę coś polepszyć, chociaż jak dla mnie nie jest źle a raczej słoń na ucho mi nie nadepnął 🙂
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
Po którym wpisie to widzisz? A wymiana na leszy wiąże się z wymianą całej jednostki + głośniki? Pytanie dodatkowe: w bimmercode jest zakładka system głośników hifi i jak się w to wejdzie to można aktywować: kodowanie dla zmodernizowanego systemu głośników HiFi - czy ktoś się orientuje czy u mnie coś by to zmeniiło?
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
Ale gdzie po VIN?
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
Witam, jak sprawdzić jaki ma się system nagłośnienia?
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
Po czym?
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
Ok, dziękuję.
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
A ten preparat Pro-Line Engine Flush dodajesz do oleju na jakiś czas przed wymianą?
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
Kupiłem liqui Molly 2666 kumpel mi polecił.
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
Na allegro jest ORYGINALNY BMW DIESEL ADDITIV DODATEK DO PALIWA. U siebie takie czyszczenie robisz co jakiś czas?
-
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy.
Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wtrysków? Samochód ma przejechane 214000. W poprzednim samochodzie użyłem liqui moly ale gdzieś na necie znalazłem preparat BMW. Co polecacie i czy w ogóle warto to robić?
-
Bimmercode - kodowanie funkcji
Bawił się ktoś tym programem? Orientuje się ktoś co włączają te funkcję na załączonych zdjęciach? Dodatkowo szukam funkcji doświetlania zakrętów przez światła przeciwmgielne, wyłączenia radia po otwarciu drzwi, wyłączenia opcji przełączania skrzyni na N podczas drzwi podczas manewrowania?
-
wymiana klejącej rączki/uchwytu w prawych przednich drzwiach
Czyli ktoś chyba chciał utrudnić (x5 nie trzeba boczka zdejmować), żeby do rączki zdejmować boczek. Czy ktoś bawił się może z wyczyszczeniem z klejące gumy ten plastik bez demontażu? Jakim rozpuszczalnikiem? Chociaż część gumy jest twarda i pewnie będzie trzeba skrobać.
-
wymiana klejącej rączki/uchwytu w prawych przednich drzwiach
Witam, jak w większości tego modelu uchwyt zaczął mi się kleić. Kupiłem nową i chciałem wymienić ale nie mogłem jej zdemontować. Oglądałem wcześniej wymianę przy x5 (nie znalazłem do tego modelu) i obeszło się bez demontażu boczku. Przy obu tych tulejach po bokach widać jakieś metalowe końcówki ale nie wiem czy to śrubki czy tuleje ponieważ mają płaskie końcówki. Czy przy tym modelu trzeba zdemontować boczek żeby wymienić rączkę, odkręcić śrubki, które są od środka?
-
Luz wału przedniego przy xDrive
Daj znać.
-
Aktualizacja oprogramowania
Dziękuję. Widzę, że to trochę zachodu 😞 Raczej odpuszczę temat, mp3 działają a najbardziej o funkcje chodziło. Jedynie będę próbował mapy zaktualizować. Zastanowię się czy szukać na portalach czy przez connected professional, muszę dopytać co to jeszcze daje i czy jest to opłacalne do wydania 370 zł.
- Aktualizacja oprogramowania
-
Aktualizacja oprogramowania
Wg wstawionego zdjęcia nawi jest NBT ale z tego co napisałeś i tak sam takiej aktualizacji do professional nie zrobię. W bmw mam za 370 zł./rok pakiet bmw conected professional czy to rozwiąże sprawę wszystkich aktualizacji?
-
Aktualizacja oprogramowania
Z mp3 temat rozwiązany, sformatowałem pendrive na NTFS i widzi 🙂. Czy mimo to warto zaktualizować oprogramowanie radia (wnosi coś nowego)? Skąd ściągnąć bo wszystkie strony, które ktoś wstawiał już nie działają albo są tak opisane, że nie wiem czy to do mojego sprzętu? Czy na dzień dzisiejszy oprócz zakupu na jakiś portalach lub w bmw można samemu ściągnąć i zaktualizować mapy?
-
USB - nie obsługuje
Z tego wszystkiego na pendrive miałem wrzucone mp3 i jakieś teledyski więc rozmiar plików był różny. Zobacz u ciebie czy po sformatowaniu na NTFS będzie Ci czytał.
-
USB - nie obsługuje
Temat wyjaśniony co bardzo mnie zdziwiło: z braku pomysłów sformatowałem pena na NTFS i o dziwo ruszył 🙂 Nie wiem o co chodzi bo bardziej uniwersalnym formatem jest fat32 i w poprzednich samochodach na takim działało. Najważniejsze, że problem rozwiązany i można słuchać muzyki i oglądać filmy, mam nadzieję, że nic mu się nie odmieni. Dziękuję za pomoc.
-
Aktualizacja oprogramowania
Witam, mam problem z odtwarzaniem mp3, nie widzi mi pendrive. Próbowałem 3 różnych w formie fat32 I exfat, wgrane luzem i w katalogach i nic. Załączam zdjęcie z oprogramowaniem. Nawi mam NBT. Może aktualizacja oprogramowania coś by pomogła.
- USB - nie obsługuje
-
USB - nie obsługuje
Mam tylko jeden port w podłokietniku.