Skocz do zawartości

PrzemekJ

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PrzemekJ

  1. U mnie nie ma nawet loudness. Może jakbym zmienił w bimmercode na aktywne to kodowanie to może coś by jednak zmieniło?
  2. Nie będę się aż tak bawił 🙂 Myślałem, że może małym kosztem da radę coś polepszyć, chociaż jak dla mnie nie jest źle a raczej słoń na ucho mi nie nadepnął 🙂
  3. Po którym wpisie to widzisz? A wymiana na leszy wiąże się z wymianą całej jednostki + głośniki? Pytanie dodatkowe: w bimmercode jest zakładka system głośników hifi i jak się w to wejdzie to można aktywować: kodowanie dla zmodernizowanego systemu głośników HiFi - czy ktoś się orientuje czy u mnie coś by to zmeniiło?
  4. Tych wymienionych nie ma 😞
  5. Ale gdzie po VIN?
  6. Witam, jak sprawdzić jaki ma się system nagłośnienia?
  7. Po czym?
  8. Ok, dziękuję.
  9. A ten preparat Pro-Line Engine Flush dodajesz do oleju na jakiś czas przed wymianą?
  10. Kupiłem liqui Molly 2666 kumpel mi polecił.
  11. Na allegro jest ORYGINALNY BMW DIESEL ADDITIV DODATEK DO PALIWA. U siebie takie czyszczenie robisz co jakiś czas?
  12. Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wtrysków? Samochód ma przejechane 214000. W poprzednim samochodzie użyłem liqui moly ale gdzieś na necie znalazłem preparat BMW. Co polecacie i czy w ogóle warto to robić?
  13. Bawił się ktoś tym programem? Orientuje się ktoś co włączają te funkcję na załączonych zdjęciach? Dodatkowo szukam funkcji doświetlania zakrętów przez światła przeciwmgielne, wyłączenia radia po otwarciu drzwi, wyłączenia opcji przełączania skrzyni na N podczas drzwi podczas manewrowania?
  14. Czyli ktoś chyba chciał utrudnić (x5 nie trzeba boczka zdejmować), żeby do rączki zdejmować boczek. Czy ktoś bawił się może z wyczyszczeniem z klejące gumy ten plastik bez demontażu? Jakim rozpuszczalnikiem? Chociaż część gumy jest twarda i pewnie będzie trzeba skrobać.
  15. Witam, jak w większości tego modelu uchwyt zaczął mi się kleić. Kupiłem nową i chciałem wymienić ale nie mogłem jej zdemontować. Oglądałem wcześniej wymianę przy x5 (nie znalazłem do tego modelu) i obeszło się bez demontażu boczku. Przy obu tych tulejach po bokach widać jakieś metalowe końcówki ale nie wiem czy to śrubki czy tuleje ponieważ mają płaskie końcówki. Czy przy tym modelu trzeba zdemontować boczek żeby wymienić rączkę, odkręcić śrubki, które są od środka?
  16. Daj znać.
  17. PrzemekJ odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Dziękuję. Widzę, że to trochę zachodu 😞 Raczej odpuszczę temat, mp3 działają a najbardziej o funkcje chodziło. Jedynie będę próbował mapy zaktualizować. Zastanowię się czy szukać na portalach czy przez connected professional, muszę dopytać co to jeszcze daje i czy jest to opłacalne do wydania 370 zł.
  18. PrzemekJ odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Taki.
  19. PrzemekJ odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Wg wstawionego zdjęcia nawi jest NBT ale z tego co napisałeś i tak sam takiej aktualizacji do professional nie zrobię. W bmw mam za 370 zł./rok pakiet bmw conected professional czy to rozwiąże sprawę wszystkich aktualizacji?
  20. PrzemekJ odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Z mp3 temat rozwiązany, sformatowałem pendrive na NTFS i widzi 🙂. Czy mimo to warto zaktualizować oprogramowanie radia (wnosi coś nowego)? Skąd ściągnąć bo wszystkie strony, które ktoś wstawiał już nie działają albo są tak opisane, że nie wiem czy to do mojego sprzętu? Czy na dzień dzisiejszy oprócz zakupu na jakiś portalach lub w bmw można samemu ściągnąć i zaktualizować mapy?
  21. PrzemekJ odpowiedział(a) na zbinky temat w X3 (F25)
    Z tego wszystkiego na pendrive miałem wrzucone mp3 i jakieś teledyski więc rozmiar plików był różny. Zobacz u ciebie czy po sformatowaniu na NTFS będzie Ci czytał.
  22. PrzemekJ odpowiedział(a) na zbinky temat w X3 (F25)
    Temat wyjaśniony co bardzo mnie zdziwiło: z braku pomysłów sformatowałem pena na NTFS i o dziwo ruszył 🙂 Nie wiem o co chodzi bo bardziej uniwersalnym formatem jest fat32 i w poprzednich samochodach na takim działało. Najważniejsze, że problem rozwiązany i można słuchać muzyki i oglądać filmy, mam nadzieję, że nic mu się nie odmieni. Dziękuję za pomoc.
  23. PrzemekJ odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Witam, mam problem z odtwarzaniem mp3, nie widzi mi pendrive. Próbowałem 3 różnych w formie fat32 I exfat, wgrane luzem i w katalogach i nic. Załączam zdjęcie z oprogramowaniem. Nawi mam NBT. Może aktualizacja oprogramowania coś by pomogła.
  24. PrzemekJ odpowiedział(a) na zbinky temat w X3 (F25)
    Chyba NBT.
  25. PrzemekJ odpowiedział(a) na zbinky temat w X3 (F25)
    Mam tylko jeden port w podłokietniku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.