Treść opublikowana przez Lutek T
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
-
G50 SOP 11/26...
I ten przedni bardzo krótki zwis bardzo psuje proporcje.
-
Pakiet schowków w G20/G21 po liftingu.
Czołem. Czy w tym schowku mieszczą sie okulary przeciwsłoneczne?
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Czołem. Dzisiaj 3-4ty raz od nowości asystem utrzymania pasa ruchu tak agresywnie odbił po najechaniu na linię, ze gdybym nie chwycił mocno kierownicy to bysmy w rowie wylądowali. Od przeciwleglej linii juz nie odbił tylko ja przeciął. Jak dla mnie coś tu jest co najmniej nie tak. Zdarzylo się Wam coś podobnego?
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
To prawda niestety. Są tak śladowe (te zaciski), że czasem wstydzę się nimi hamować.
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
- 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Czołem. Tak dzisiaj patrzę na swoje cudo, po czytaniu wątku o kołach i oponach. I naprawdę to aż takie szpetne jest??? 17 cali na zimę??? Na muldy, na zaspy, na zamrożone kluchy przy krawężnikach???- G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Czołem. Jak dla mnie, tu nie ma prostej odpowiedzi. Mam wyjazd z garażu mocno pod górkę i moją kochaną becią RWd walczę zimą jak wariat a drugim moim autem VAGIEM AWD jadę jak czołgiem bez odśnieżania (do 15 cm spokojnie). Za to latem cieszę się jazdą Rwd bez porównania. Zatem, to zależy.... Ale co ja tam wiem... 318- G21 listwa zgarniająca szyby
Jedne auta zgarniają wodę (np.mój seat, brak rys) inne nie. G20 nie.- G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
A da się narty na haku przewozić? 🤔- 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
- 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Czołem. Od tygodnia walczę z brakiem reakcji na kopa w celu otwarcia bagażnika. Umarło. Serwis mówi, że pewnie brudno, ale ja tam brudu nie widzę. Juz kiedyś nie działało przez jakis czas potem wróciło, ale teraz znowu umarło. Szkoda.- Pakiet schowków w G20/G21 po liftingu.
Co? Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwko 🙂- Pakiet schowków w G20/G21 po liftingu.
Czołem. Wystarczy wyciąć dziurrrę i przykręcić 🙃 https://allegro.pl/oferta/schowek-deski-konsoli-bmw-g20-g21-g22-g23-6997932-oslona-17222067308 Nawet mój kolorek 🙂 Miłego weekendu.- G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
@Milex7,4. Praca-dom większość, ale bez korków, bo mieszkam w malym mieście. W sumie przejechalem od nowosci 12kkm- G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
@Milex auto mam od kwietnia '25. Dynamika auta to rzecz subiektywna, ale moje odczucia są pozytywne i nie potrzeba mi nic wiecej. Tych kuniów może nie ma dużo, ale są rasowe i wyrywne. Z tym, że zaznaczam, jestem temperamentnym ale jednak flegmatykiem. 🙂 Milego...- G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
A mi na trasie akurat nie brakuje mocy i zawyczaj jestem najszybszy 🙂 , ale tylko jak jadę sam lub z 1 pasażerem. Po zaladowaniu na max jest już inaczej. Tyle tylko, że to rzadkie sytuacje. Oczywiście nadal jedzie żwawo, ale czuć różnicę. Jak na razie nie żałuję wyboru. A i zeby byla jasność: jakbym mógł, to bym brał mocniejszy silnik oczywiscie.- M340i Artic Race 2025
Oj tam, oj tam. Silnika przecierz nawet nie widać 🙃 ważne, że kolorek się zgadza (a jest prestiżowy). Szerokości Sheppard.👍- M340i Artic Race 2025
Piękny! Prawie jak mój 🙂- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No ale może się mylę, bo nie wiem co to za śruba. Za śrubę do koła w moim małym mieście w malym sklepiku zaplacilem 6 (na aledrogo dwa razy tyle).- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie chce mi sie wierzyć, żeby jakakolwiek śruba samochodowa kosztowala obecnie 1,2.- 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
73 ojro I to nie ja pisałem, że nie jedzie, ja tylko cytowałem. 🙂 Jak widać nie tylko jedzie, ale też zapie....la. Miłego...- 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Czołem. Co za niefart. Zanim przesiadłem się na bmw ostatni mandat za prędkość był z 15 lat temu. Dzisiaj przyszedł drugi w tym miesiącu. Z Padwy, przekroczenie o 6,1 km. Porąbało ich. 🤨- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Bo właśnie współgra od A11. Jest gdzies ta informacja, nie wiem czy nie w instrukcji.- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
U mnie AA nie chciało współpracować z Hujawej P30pro. Telefon niegdys flagowy i nadal szybki, okazalo sie jednak, że ma wersję Androida za niską dla auta. Objawy wlasnie byly takie, sprzet polaczony ale obrazu niet. - 318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.