Treść opublikowana przez szakal80
-
padł mi akumulator - ja się dostać i naładować go
a powiem tak wez inny dobry akumulator kable do odpalania auta i zepnij sie w plus na rozruch od spodu tak jak pisal wczesniej kolega mase daj gdzie kolwiek i auto masz otwarte pilotem pozdro powinno zadzialac
-
jak zdiac beden hamulcowy??
dzieki chlopaki bede walczyl:)
-
jak zdiac beden hamulcowy??
pytanie wydaje sie proste,wstyd sie przyznac ze juz kiedys to robilem i po prostu zapomnialem czy trzeba odkrecic duza nakretke w srodku bebna :mad2: pozdro
-
Hamulec reczny (czy na taczach czy na bebnach???)
kolego nie ma reguly ja mam u siebie abs i mam i tarcze i bebeny tez bylem lekko zdziwiony
-
padla stacyjka pomocy
a najbardziej mnie wkurze to ze caly czas jest zablokowana kierownica i tez nie wiem czemu
-
padla stacyjka pomocy
witam jestem ponownie i dalej mam problem ze stacyjka w zwiazku z czym mam dwa pytania czy trzpien (znajdujacy sie pod kostka stacyjki) normalnie pracujacy powinien byc schowany calkowicie czy powinien wystawac okolo pol centymetra(u mnie wystaje) :?: :?: :?: A drugie pytanie jest nastepujace co radzicie sprubowac dorobic kluczyk,jak juz pisalem wczesniej mam jeden,czy zmienic stacyjke :?: :?: :?:znalazlem u siebie klienta ktory twierdzi ze jestw stanie to zrobic koszt max 150 zl tak powiedzial,co byscie zrobili na moim miejscu???pozdro!
-
padla stacyjka pomocy
czesc sprobuje zrobic ten numer z ta oslona tak jak mi kolega podpowiada,jak sie nie uda dorobie klucz(mam tylko jeden)zobacze co bedzie sie dzialo(mam nadzieje ze pomoze)nie wiem czy w moim przypadku moze stacyjka nie czytac kluczyka nie mam kodu kluczyka wiec chyba to nie o to chodzi ale pewny nie jestem,jak juz bede wiedzial przyczyne na 100% napewno napisze co padlo.Dzieki za podpowiedzi pozdro!!!
-
mam E36 na pasku i mnie trafia...
witam kolego mialem podobny problem rowniez z motorem 1.6 m-40 tylko w budzie e30 co sie okazalo tak jak wyzej kolega napisal pompa paliwa sie konczyla zalozylem nowa i po klopocie ale przyczyn moze byc kilka i nie koniecznie to musi byc pompa :naughty: wiec lepiej przejzec wszystko po kolei pozdro.
-
padla stacyjka pomocy
Witam.Moze ktos z was jest w stanie mi jakos pomoc siadlem rano w auto przejechalem jakies 2 kilometry chcialem zgasic silnik i klopot ze sporym oporem cofnal sie kluczyk ale i tak nie do konca tylko do momentu zgasniecia kontrolek :shock: (przebieg swieci)i na tym sie konczy kluczyk mozna wyjac ze stacyjki przebieg nie znika w dalszym ciagu ciezko jest go wlozyc spowrotem kierownica caly czas zablokowana,po wlozeniu kluczyka nie ma zadnej pozycij przekreca sie luzno nie mozna uruchomic silnika.Co to moze byc moze ktos mial juz taki problem czy mozna ta stacyjke jakos naprawic nie chcialbym jej zmieniac z tego wzgledu ze za zmiana stacyjki idzie zmiana zamkow w zelu uzyskania jednego klucza do wszystkich zamkow dzieki z gory za wiadomosci pozdrawiam.
-
BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi
mam ten sam problem kolego dokladnie te same komunikaty (e36/320i) tez nie mam pojecia o co chodzi wszedzie niby sucho i plyn jest.Moze ktos wie napewno o co chodzi???pozdro!
-
Płyn chłodzący gdzieś znika...
witam koledzy jezeli chodzi o uciekajacy plyn juz to przerabialem tylko w silniku benzynowym stawialbym na uszczelke pod glowica jezeli nie widac sladu uciekajkacego plynu (wszedzie jest sucho) prawdopodobnie uszczelka przepalila sie miedzy cylingrami i caly plyn ktory znika zostaje po prostu wyrzucon w uklad wydechowy,zmienilem usczelke splanowalem glowice i mam spokoj do dzis pozdrawiam!
-
Problem po "wypadku"
witam koledzy ja tez bym stawial na poduszke pod silnikiem podobne objawy mialem w e30 tyle tylko ze nie po dzwonie a po kreceniu baczkow :) pozdrawiam
-
[E36] Kasowanie Inspekcji i Oilservice jeszcze raz
ja inspekcje kasowalem w modelach 1.6 i 1.8 M-40 oraz w e34 525 tds troszke inaczej ale rownie skutecznie mianowicie otwieralem gniazdo wlasnie to kolo bezpiecznikow bralem przewod dlugosci ok metra jednym koncem dotykalem do masy akumulatora a drugi na okolo 10-15 sekund w gniazdo pod pozycje 7 na przekreconym zaplonie skutkuje naprawde powodzenia i pozdro!
-
M40, co to jest zalozone na przewodzie zaplonowym??
nie wiem do konca za co on odpowiada ale wiem napewno ze bez tego nie zapalisz auta tez to przechodzilem
-
Amortyzatory przód ewentualnie wkłady
wlasnie robilem to u siebie kilka dni temu kolego i nie ma mozliwosci wymiany wkladu tylko calosc ale nie am duzo zabiegu zdiac kolo odkrecic piec srub i amor na stole pozniej sciagacze wymiana i po bolu pozdro
-
Brzydkie dzwięki z okolicy Vanosa
jestem tu nowy nie sadze zeby lancuch po 200 tysiacach byl do wymiany(jezeli to jest faktyczny przebieg) moja historia z bmw zaczela sie ponad 5 lat temu,moja buma ma nakrecone 240 tys (tyle widze a co jest naprawde kto to wie) tez vanos i tez go slychac moze nie az tak strasznie ale daje znac ze tam jest,pozdrawiam.