Cześć,
Jeśli niekatowany egzemplarz, to warto. Lekkie auto, więc mocy wystarcza na sprawną jazdę, problemów wielkich też raczej nie robi. Wprawdzie mnie wciągnęła r6 ( w planach v8) ale trzeba przyznać że spalanie ( na zimowych 16 ) jest zauważalnie mniejsze w m43 i to co najmniej o dobry litr. W rodzinie jest taka, więc mam jakieś porównanie 😉
Właściwie nie, prawdę powiadasz - ale wtedy łatwo odłamać ramkę zaczepu na lampie od spodu - zwłaszcza kiedy robi się to pierwszy raz. A w sumie najgorzej odprowadzana wilgoć jest właśnie tam. Sam dopiero raczkuję w marce, dlatego permanentnie staram się nie robić czegoś na skróty - nauczony do bólu na autach, gdzie śrubokręt ciężko wcisnąć do komory silnika 😂
Cześć,
Jak dla mnie to niedomaga pompa powietrza wtórnego lub/i/ewentualnie zawór łączący ją z silnikiem. Niestety, nowy pierburg nie jest specjalnie tani, a faktycznie sprawną używkę udało mi się trafić dopiero za trzecim razem. Podobno da się naprawić, ale nie próbowałem.
Ja generalnie zamawiam na eBayu bez szukania marki, zazwyczaj przed przeglądem - czyli co dwa lata. Tyle wytrzymują zwykłe zamienniki;) koszt około 30€. W Polsce pewnie kupiłbym TYCa albo coś takiego.
Wymiana jest prosta, o ile nie robisz tego na zimnie 😉 Najwięcej czasu zajmuje samo wyjęcie lampy z auta. Potem trzeba wyjąć delikatnie gumowe "owiewki " - są na zatrzaskach. Potem delikatnie podważasz po kolei zatrzaski trzymające klosz i odsuwasz go. Ot, cała technologia.
😉
Sprzedam rarytas : licznik - zegary do bmw e46 r6 benzyna, manual. Zrobione na zamówienie, dopuszczony do ruchu. Stan idealny, żadnych rys, uszkodzeń, martwych pikseli. Przebieg licznika - 14.000 km ( wpisany przebieg auta znacznie większy ). Użytkowany w bmw e46 330i.
Cena adekwatna do gadżetu- 900 PLN.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.