Skocz do zawartości

młudzik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez młudzik

  1. Ja mam 225/45/17 i jest bez problemu, autko w M-Pakiecie, oczywiście też compact.
  2. młudzik odpowiedział(a) na pawlacz temat w E36
    no ja ostatnio miałem jak robiłem całe zawieszenie z tyłu:)
  3. tak, racja do rowerków robią dobre, ale samochodowe.....
  4. młudzik odpowiedział(a) na pawlacz temat w E36
    niemoge wczytać zdjęć:(, ale myśle że chodzi o gumę podprogową, na której można podnosić samochód na lewarku hydraulicznym, bądź postawić na kobyłkach.
  5. a jak to sprawdzić jakie się ma pakiety?
  6. Pablo75 ja mam jedno i drugie.
  7. młudzik odpowiedział(a) na marjanhc temat w E36
    Najlepiej będzie wyjąć wkład lusterka. Albo może na realoem jak wpiszesz VIN to można sprawdzić wyposażenie.
  8. I okazało się na szczęście że to tylko sprężyny. Więc ktoś chciał mnie naciągnąć na koszta.
  9. młudzik odpowiedział(a) na Depson temat w E36
    Dobra rada - sprawdź sprężyny. U mnie fachowcy stwierdzili tuleje, a okazało się że sprężyny, dobrze że sam to robiłem.
  10. sprawdź te tuleje i przy okazji czy sprężyny czy są całe. Ja właśnie dziś z tym walczyłem, ale brakuje mi 1 klucza i jeszcze nie zrobiłem, jak zrobie dam znać czy pomogło.
  11. młudzik odpowiedział(a) na młudzik temat w E36
    Tak tylko że Ty masz 316 to można bez problemu kupić, a do mojej 323 jest problem żeby wogóle coś dostać, tam jest inne zawieszenie, a że było ich mało to i poblem z takimi zamiennikami jest;)
  12. młudzik odpowiedział(a) na młudzik temat w E36
    Tak wiem Bilsteina też bym chciał ale do mojej wersji (compact 323 Ti) na tył kosztują 450zł/szt. Sachs 230, a Monroe 170. Ale widze że jednak trzeba wziąć Sachs. Dzięki za pomoc:)
  13. młudzik opublikował(a) temat w E36
    Witam, poszukuję odpowiedzi na pytanie która firma jest lepsza odnośnie amortyzatorów: Sachs czy Monroe, z góry dzięki za pomoc.
  14. młudzik odpowiedział(a) na Quake temat w E36
    jeśli się nie mylę to w compacie np mamy....
  15. młudzik opublikował(a) temat w E36
    Witam, jakiej firmy amorki i sprężyny na tył polecacie do compacta w M-Pakiecie, najlepiej zbliżone do oryginału. Nie chce obniżać autka.
  16. Miałem podobnie, sprawdź bezpieczniki, w szczególności nr46, tam powinna być 15. Przy okazji sprawdź czy masz światła stopu bo to jest na tym samym bezpieczniku, przynajmniej w mojej tak jest. A przyczyną była śrubka trzymająca klosz tylnej lampy, która się odkręciła i robiła zwarcie.
  17. młudzik odpowiedział(a) na młudzik temat w E36
    heh, a umnie okazało się że od roku jak kupiłem auto brakowało 1 bezpiecznika i teraz sobie komputer o tym przypomniał.
  18. młudzik opublikował(a) temat w E36
    Witam, potrzebuje pilnie pomocy.... Mianowicie głupieją mi wskazówki od paliwa i temperatury, wyświetlacz mini komputerka gaśnie. Wymieniam bezpiecznik i po chwili jest to samo. Czy ktos wie co to może być i w czym szukać przyczyny?? Z góry dzięki za pomoc.
  19. młudzik opublikował(a) temat w E36
    Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak podciągnąć hamulec ręczny w e36 compact? Z samochodu czy pod autko trzeba wchodzić??
  20. W jaki sposób chcesz osiągnąć te 230 KM? Bo też bym tak chciał, ale nie wiem jak się do tego zabrać...
  21. Witam, czy ktoś się orientuje czy wymiana kolektora wylotowego na polerowny i inne cuda z nim związane rzeczywiście podnosi moc? Z góry dzięki za podpowiedź.
  22. Słuchaj, jeśli niechcesz komplikować sobie życia zrób jak w oryginale. Wepnij się w kable o kolorach: brązowy i niebieski. Po co rozbierać pół samochodu i później słuchać jak tapicerka gra w aucie.
  23. młudzik odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Jeśli chodzi o elektronike i tym podobne to tylko u Rafała na ul. Rzgowskiej 44 w Łodzi. specjalizują sie w BMW, sami jeżdżą tylko tymi autami. Robią bardzo profesjonalnie, czasem maja 2-3 terminy, ale jak pierdoła to jak sie podjedzie to starają się na miejscu sprawe załatwić. Jeśli chodzi o gaz to tak samo, wiedzzą co robią i nie marudzą że sie czegoś nieda.... a ktoś może poleci jakiegoś blacharza-lakienika w Łodzi.
  24. tak, tylko weź pod uwagę ża zaznaczył, że chodzi mu o standartowe miejsca.....
  25. Ja miałem coś podobnego w m52b25, ale ja mam gaz i okazało się że przewód jest troszeczkę dziurawy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.