Treść opublikowana przez młudzik
-
FELGI 17" E36 COMPACT-JAKIE OPONY ŻEBY NIE TARŁO??
Ja mam 225/45/17 i jest bez problemu, autko w M-Pakiecie, oczywiście też compact.
-
Compact - guma pod progiem
no ja ostatnio miałem jak robiłem całe zawieszenie z tyłu:)
-
OPONY KENDA-KTOŚ SŁYSZAŁ? JAKIEŚ OPINIE?
tak, racja do rowerków robią dobre, ale samochodowe.....
-
Compact - guma pod progiem
niemoge wczytać zdjęć:(, ale myśle że chodzi o gumę podprogową, na której można podnosić samochód na lewarku hydraulicznym, bądź postawić na kobyłkach.
-
Co wchodzi w skład pakietu komfort (comfort package)?
a jak to sprawdzić jakie się ma pakiety?
-
Co wchodzi w skład pakietu komfort (comfort package)?
Pablo75 ja mam jedno i drugie.
-
podgrzewane lusterka
Najlepiej będzie wyjąć wkład lusterka. Albo może na realoem jak wpiszesz VIN to można sprawdzić wyposażenie.
-
Zdzieranie Opon
I okazało się na szczęście że to tylko sprężyny. Więc ktoś chciał mnie naciągnąć na koszta.
-
Tuleje zawieszenia tył
Dobra rada - sprawdź sprężyny. U mnie fachowcy stwierdzili tuleje, a okazało się że sprężyny, dobrze że sam to robiłem.
-
Zdzieranie Opon
sprawdź te tuleje i przy okazji czy sprężyny czy są całe. Ja właśnie dziś z tym walczyłem, ale brakuje mi 1 klucza i jeszcze nie zrobiłem, jak zrobie dam znać czy pomogło.
-
porównanie amorków
Tak tylko że Ty masz 316 to można bez problemu kupić, a do mojej 323 jest problem żeby wogóle coś dostać, tam jest inne zawieszenie, a że było ich mało to i poblem z takimi zamiennikami jest;)
-
porównanie amorków
Tak wiem Bilsteina też bym chciał ale do mojej wersji (compact 323 Ti) na tył kosztują 450zł/szt. Sachs 230, a Monroe 170. Ale widze że jednak trzeba wziąć Sachs. Dzięki za pomoc:)
-
porównanie amorków
Witam, poszukuję odpowiedzi na pytanie która firma jest lepsza odnośnie amortyzatorów: Sachs czy Monroe, z góry dzięki za pomoc.
-
Tylne tuleje !!!
jeśli się nie mylę to w compacie np mamy....
-
jakiej firmy amorki?
Witam, jakiej firmy amorki i sprężyny na tył polecacie do compacta w M-Pakiecie, najlepiej zbliżone do oryginału. Nie chce obniżać autka.
-
Przestały chodzic zegary (paliwo i woda)
Miałem podobnie, sprawdź bezpieczniki, w szczególności nr46, tam powinna być 15. Przy okazji sprawdź czy masz światła stopu bo to jest na tym samym bezpieczniku, przynajmniej w mojej tak jest. A przyczyną była śrubka trzymająca klosz tylnej lampy, która się odkręciła i robiła zwarcie.
-
Pomocy, zwarcie?
heh, a umnie okazało się że od roku jak kupiłem auto brakowało 1 bezpiecznika i teraz sobie komputer o tym przypomniał.
-
Pomocy, zwarcie?
Witam, potrzebuje pilnie pomocy.... Mianowicie głupieją mi wskazówki od paliwa i temperatury, wyświetlacz mini komputerka gaśnie. Wymieniam bezpiecznik i po chwili jest to samo. Czy ktos wie co to może być i w czym szukać przyczyny?? Z góry dzięki za pomoc.
-
hamulec ręczny
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak podciągnąć hamulec ręczny w e36 compact? Z samochodu czy pod autko trzeba wchodzić??
-
Ile wytrzyma seryjne sprzęgło, skrzynia, dyfer??
W jaki sposób chcesz osiągnąć te 230 KM? Bo też bym tak chciał, ale nie wiem jak się do tego zabrać...
-
Wymiana kolektora wylotowego a moc
Witam, czy ktoś się orientuje czy wymiana kolektora wylotowego na polerowny i inne cuda z nim związane rzeczywiście podnosi moc? Z góry dzięki za podpowiedź.
-
318i - podgrzewanie lusterek - jak zrobić elektrykę
Słuchaj, jeśli niechcesz komplikować sobie życia zrób jak w oryginale. Wepnij się w kable o kolorach: brązowy i niebieski. Po co rozbierać pół samochodu i później słuchać jak tapicerka gra w aucie.
-
Łódzkie
Jeśli chodzi o elektronike i tym podobne to tylko u Rafała na ul. Rzgowskiej 44 w Łodzi. specjalizują sie w BMW, sami jeżdżą tylko tymi autami. Robią bardzo profesjonalnie, czasem maja 2-3 terminy, ale jak pierdoła to jak sie podjedzie to starają się na miejscu sprawe załatwić. Jeśli chodzi o gaz to tak samo, wiedzzą co robią i nie marudzą że sie czegoś nieda.... a ktoś może poleci jakiegoś blacharza-lakienika w Łodzi.
-
e36 compact glosniki
tak, tylko weź pod uwagę ża zaznaczył, że chodzi mu o standartowe miejsca.....
-
Denerwujące odgłosy w silniku M52
Ja miałem coś podobnego w m52b25, ale ja mam gaz i okazało się że przewód jest troszeczkę dziurawy.