Treść opublikowana przez rifresz
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
Ja dalej twierdze z e co jak co ale w zawias i hamulce warto inwestowac i sa to takie elementy ktorych choc delikatna poprawa jest jak najbardziej mile widziana :) Heble jakie teraz mam oryginalne to pomylka po ostrzejszej jezdzie po miescie i peryferiach wtracajac do domu dotykam tarczy i co ?? palec do dzis nie mzoe do siebie dojsc a po "splunieciu" na tarcze slina wyparowala w ulamek sekundy, pare mocnych przychamowan i pedal gumowy dusze go cora zmocniej a auto jakby caly czas tak samo chamowalo i niewiem kiedy sie w sumie zatrzymam.....
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
BaX wychodzi na toz ekupno BMW nie jest ekonomiczne, ze nie mozna robic gleby, zeby opon nie naciagac za mocno, kola nie za wielkie itp ;) Bo zaraz koszta ida w gole a jezdzic bez tego sie da...
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
tregedia jak smigam po osiedlu i co chwile piiiii piiiii wstyd by byl jak cholera dla tego niewiem co wybrac ;/
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
Myslałem o ferodo DS ale z kim nie gadam to twierdzi ze te kloce zawsze piszcza ;/
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
zimmermanny beda na pewno wiercone i walsnie tak jak ty myslelm nad premierami do nich :) podobno greeny na potege gna zimmermanny i tarcze pekaja ;/
-
ZIMMERMANN SPORT + EBC GREEN STUFF Wasze Opinie
Czy ta kombinacja to dobry wobor do e36 ? Gdzies wyczytalem ze nie bedzie ten zestaw do siebie pasowal dobrze....
-
klocki - jakiej firmy?
sorkiz aodkopanie ale zimmermann sport plus ebc green stuff to zla kombinacja faktycznie ?? te klocki mi polecili w brakes.pl
-
Tarcze hamulcowe Racing :)
zimmermann sport to na prawde az takie zle tarcze????
-
KLUCZYK SCYZORYK W BMW E36 Pare pytań
logi idzie zawsze zmienic do bmw trodniej dostac scyzoryk A w gre wchodzi tylko oryginalny kluczyk bo ten szajs z allegro pzrerabial znajomy ;/
-
KLUCZYK SCYZORYK W BMW E36 Pare pytań
czyli moge tylko swoj kluczyk pzrelozyc do scyzoryka a pilot od alarmu nosic przy scyzoryku?? Odpust, to nie wchodzi w gre;/
-
KLUCZYK SCYZORYK W BMW E36 Pare pytań
Witam dalo by rade zrobic kluczyk scyzoryk w e36??? NIe chodzi mi o te z allegro tanie beznedziejnej jakosci Chce kupic oryginalny kluczyk scyzoryk bmw , vw albo inny i dopasowac do niego grot. Moj kluczyk wyglada podobnie pilot od alarmu mam taki sam %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img157.imageshack.us/img157/8366/kluczykibmwca0.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img157.imageshack.us/img157/8366/kluczykibmwca0.a3b216b362.jpg a chcialbym miec cos podobnego %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img529.imageshack.us/img529/1951/scyzorykbmwcu3.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img529.imageshack.us/img529/1951/scyzorykbmwcu3.fb030694e8.jpg I moje pytanie jak to wszytsko pzrerobic bo jest problem taki ze mam pilot od centralnegoz amka w pilocie osobno a nie w kluczyku a oczywiscie chcialbym zeby wszytsko bylo w nowym kluczyku scyzoryku. Elektronika z pilota sie nie zmiesci do kluczyka Dodam ze auto z roku 96
-
tuleje gum-met przod
SN3 nie myalez zeby zmienic caly komplet ???? do e36 za komplet na cale auto 12 sztuk 1600 mi policzyli oczywiscie powerflex
-
OSŁONA SILNIKA, PAS PRZEDNI, ZDERZAK M3 ITP E36 POMOCY
mam m52 z klimatronikiem Trojkaty TZW polksierzyce sa na pewno oryginalne tylko czy ta plyta za zezrakiem tez...
-
OSŁONA SILNIKA, PAS PRZEDNI, ZDERZAK M3 ITP E36 POMOCY
Witam wszystkich pytania dotycza BMW E36 COUPE z roku 96 2.0i 150 KM Jak powinien wygladac skompletowany przod ze wszytskimi plastykami oslonami itp Wymienialem zderzak przedni na M3 jakis czas temu i przykrecilem tymczasowo na oryginalne trojkaty laczace zderzakz nadkolami ze zwyklego zderzaka. Ma ktos fotki jak od spodu powino byc wszytskoz abudowane przy zderzaku m3 ? To co na foto to oryginał ? http://images33.fotosik.pl/296/09e433913550938e.jpg I jeszcze jak to pownno wygladac w okolicach wentylatora ? http://images31.fotosik.pl/295/fc1d861f6f2d9e7c.jpg http://images28.fotosik.pl/235/781b3ef96d132a40.jpg
-
Nankang Ultra Sport NS-II czy warto?
odkopuje :) Ktos dokupil te oponki? zajechal ??? BO chodzi mi ten model nankang-a po glowie 215/40/18
-
Jaką oponę naciągnąć na felgi ASA AR1 8 CALI ?
I po pierwszej przymiarce na tył samej felgi wyglada to malo optymistycznie wydaje mi sie ze bedzie trzeba podgiac ranty zeby nie przycieralo przy komplecie osob;/ niby 8 cali et35 ale podejzanie jakos to wyglada. Niestety na razie brak opony zeby sprawdzic dokladniej no i dalej mysle nad szerokoscia opony Przy 215 jest jakis tam zarys naciagu jak patrzylem po zdjeciach ale przy 225 nie bedzie sladu po tym, dodatkowo boje sie przy tej szerokosci przycierki o rant, profil na pewno 40 Po glowie mi chodzi jeszcze 205 ale nie moge nalesc ZADNEGO foto z taka opona naciagnieta na 8 cali w 18 " ;/
-
Jaką oponę naciągnąć na felgi ASA AR1 8 CALI ?
auto uzytkownika kiloff 2.8 moja poz zamontowaniu kolek bedzie identyczna z zewnatrz :) wybor padl na 215/40/18 najrozsadzniejsza opcja chyba
-
Jaką oponę naciągnąć na felgi ASA AR1 8 CALI ?
Nie sadzicie ze przy 225 nie bedzie wogole naciagu tylko rant bedzie zasloniety przez opone ??? tak wyglada 225 na takiej feli ale w 9 calach a nie 8 i profil 35 %5B544%3A480%5Dhttp%3A//img183.imageshack.us/img183/6301/22535yokoparadana9x18eh9.jpg http://img183.imageshack.us/img183/6301/22535yokoparadana9x18eh9.e21e49a482.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img263.imageshack.us/img263/1526/9x18z22540eeeeoo3.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img263.imageshack.us/img263/1526/9x18z22540eeeeoo3.851e56c477.jpg
-
Jaką oponę naciągnąć na felgi ASA AR1 8 CALI ?
Jak w temacie felgi o szerokosci 8 cali wilkosc 18 cali jaka opone bedzie najlepsza ? Rozgladalem sie za 205/40 i 215/40 ale bardzo trodno je dostac w normalnych $$$$ I czy profil 40 nie bedzie za niski ? Konfiguracja ma byc w E36 COUPE http://img395.imageshack.us/img395/38/beztytuuvy0.jpg
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
Ok trzymamy za slowo moze by napisac do zakladow car audio jak oni to rozwiazuja hmm
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
OK zrob fotki przy okazji :) Moze warto poszukac na necie jak ludzie sobie z tym radza hm... Bo zostawienie wolnego pustego miejsca tam jest bez sensu caly efekt idzie na marne :(
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
bardzo dobre pytanie zna ktos odpowiedz i poprze to fotkami ?
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
Do zestawu tych GROUND ZERO na przod i suba ktory bedzie na glosniku JL AUDIO 12w3v2 planuje zakupic dwa takie wzmacniacze Myslicie ze dobry wybor ??? Mocowo bedzie wystarczajaco jak na moje oko Malo cos opini na temat GROUND ZERO :( Wzmacniacze potrzebne do tych glosnikow GROUND ZERO GZRC 16X Na przedni zestaw GROUND ZERO GZTA 2250 MKII GROUND ZERO GZTA 2250 MKII Do subwoofera MONOBLOK GZTA 2500TX MONOBLOK GZTA 2500TX
-
Czy alufelgi z audi 5x112 da sie pzreerobic na 5x120 ??
zgadza sie sa to pierscienie dystansowe ze zmiana rozstawy srob tylko zeby bylo bezpiecznie musza byc dosc grobe a jak je zaloze kolo bedzie wystawac za nadkole i juz jest nie fajnie ;/
-
Czy alufelgi z audi 5x112 da sie pzreerobic na 5x120 ??
prosz ebardzo na razie fotoz aukcji dopiero co odebralem http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/360/41/39/360413942 a mzoe najlepiej zmienic piaste z takim rozstawiem jaki powinien byc ?? np od vw skody lub audi ?