Treść opublikowana przez rifresz
-
Zarowki w kierunkach, bolce symetryczne czy asymetryczne?
zarowki symetryczne w orygila;nych oprawkach, w nowych TYC asymatryczne ale oprawki pasuja zamiennie :) Dzieki
-
PARE PYTAN O E36 COUPE 96r LAMPY, MIGACZE, LIFTING ITP
w ktorej instrukcji obslugi???? Nie moga znalesc albo zle czukam Chyba ta 2 opcja :P
-
PARE PYTAN O E36 COUPE 96r LAMPY, MIGACZE, LIFTING ITP
Pytanie jak wyciagnac z blotnika migacz?? chodzi o ten nowszy nie jest on na srobke juz niestety wyrwac na sile zeby zatrzask sie odgiął?
-
Zarowki w kierunkach, bolce symetryczne czy asymetryczne?
Tylko nie mam w tej chwili auta u siebie :( Kupilem pzrednie kierunki TYC i ida do mnie dopiero zarowki sa mocowane w tych plastykach czy w jakis oprawkach a potem do kierunku?? Bo slyszlame ze tyc ma asymetryczne a zwykle oryginaly symetryczne TYlko co ma plastykowy kierunek do tego... i takz arowa w oprawce jest montowana... czy sie myle??
-
Zarowki w kierunkach, bolce symetryczne czy asymetryczne?
Jka w temacie bo kupilem z tego linku i niewiem jakie podac do e36 POMOCY :) http://www.allegro.pl/item301539573_zarowki_do_kierunkowskazow_clear_silver_.html#photo Maja byc bolce symetryczne czy asymetryczne??? I to samo w postojowkach, jakie powinny byc?
-
PYTANIA TYM RAZEM O BIXENONY W E36 POMOCY
2 opcja wydaje mi sie najlepsza Na zwykle soczewki dam xenon a na dlugie jakies halogeny jakie konkretne zarowki polecicie na dlugie ??? Dodam jeszcze ze beda montowane ringi kolor ksenon CCFL
-
PARE PYTAN O E36 COUPE 96r LAMPY, MIGACZE, LIFTING ITP
tylko ja mam e36 kupilem juz dymione kierunki pzrednie TYC wiara poleca bo super spasowane Szukam jeszcze bialych ciekich w blotniki od roku 97 i nie moge nigdzie dostac nawet uzywek ;/
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
Ok zobacze czy sciaga przy najblizszej okazji oponki nowe zdopiero co zalozylem.
-
PYTANIA TYM RAZEM O BIXENONY W E36 POMOCY
w tym ze jak zamontuje bixenon to musze kupic 2 zestawy bo lampy sa podwojne :( a tak bedzie jedna polowa lampy swiecila normalna zarowka a 2 xenonowo :( Bedzie to kiczowato wygladalo
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
Odpowie ktos na moje pytanie ?? Poprosze o odpowiedz na pw
-
PYTANIE O LUSTERKA E36 M3 ORYGINALNE ? POMOCY
mam juz wsyztsko oprucz przedniego zderzaka lusterka obczailem z forum za 650 z pzresylka oryginalne
-
PARE PYTAN O E36 COUPE 96r LAMPY, MIGACZE, LIFTING ITP
zmienilem blotniki i mam otwory pod waskie kierunki od roku 96 chyba, i nigdzie nie moge dostac waskich bialych kierunkow oryginalnie mam pomaranczowe ale mi sie gryza z lampami przednimi ;/ Co powiecie o takich zamiennikach?? http://www.allegro.pl/item298964075_kierunkowskazy_boczne_bmw_e36_od_10_96_black.html Albo z kad obczaic waskie biale oryginalne??
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
piotres dobra opcje zaproponowales Ok dukupie 2 soczewe boscha i juz Tylko ksenon bym widzial bixenon... zeby na dlugich ladnie swiecilo tez A tak bedzie na krotkich zle wygladalo, jedna lampa bedzie swiecila ksenonem a 2 obok normalnie wszytsko by bylo jasne gdyby lampy nie byly podwojne A te lampy ziom co zaproponowales to zupelnie nie pasuja stylistycznie i jakosc wykonania bedzie mierna...
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
podluznice ok ja mam 3 stopnie i nie sciaga ani troche ... hmmmm jakies czary ;/ Przy jakich predkosciach sie to dzialo i jakie objawy dokladnie jak temu zaradziles?
-
PYTANIA TYM RAZEM O BIXENONY W E36 POMOCY
Wszystko by bylo ok gdyby nie to ze e36 ma podwojne swiatla :(
-
PYTANIE O LUSTERKA E36 M3 ORYGINALNE ? POMOCY
poprosze go o foto cena podejrzana jakas jest;/
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
Ktore lepiej swieca?? soczewki czyz wykle??
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
przy chamowaniu na maxa ze 100 KM/H nic nie sciaga kierownica prosto wiec chyba zostawie jak jest :)
-
PYTANIE O LUSTERKA E36 M3 ORYGINALNE ? POMOCY
ok poprosze go o foto a gdzie powinno byc wytloczenie bmw ??
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
Mma pytanie Mialem stluczke blotnik przedni rozdarty zderzak pekniety maska lekko podgieta na naroznikach Jak sie maluje elementy???? Najpierw zakupiony blotnik do malowania i potem przykrecic na auto czy wszytsko poskladac a dopiero potem malowanie na aucie???? Jak to wyglada w tej kwestii??? bo zderzaki to prosto sciagnac wiec tu chyba sprawa jest jasna czy sie myle?
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
Musze tam podjechac i osobiscie pogadac
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
Rama to ja tak okresilem sora. Mechanik tego nie ustawial, on montowal wachacz sworznie tuleje a na zbierznosc jechal do spacjalnego punktu niedaleko mnie i zbierznosc tam ustawiali zreszta juz nie ejdno auto w mojje rodzinie tam bylo. Moze faktycznie po jakims wypadku podluznice lyb zawieszenie albo inne zeczy sie pogiely, zwichrowaly.
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
tylko 2 wachac z w dobrym stanie nie naruszony bo w tamto kolo nic nie bylo walone...
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
Mechanior jechal autem na zbierznosc znam ten zaklad gdzie ustawiaja ludzie sie tam znaja to blisko mnie u mechanika polowa mojej miesciny sie serwisuje :P 3 stopnie to duzo na zbierznosci ????
-
PROBLEM ZE ZBIEZNOSCIA PO STŁUCZCE E36
Witam wpadlem na brame ostatnio i jednym kolem najechalem na murek od bramy kolo sie cofnelo do tylu, mechanik wymienil dzis wachacz z tej strony oraz sworzen i w obu wachaczach tuleje. Odbieram auto wyglada wszytsko ok tylko MEchanik pwoiedzial ze: Zbierznosc ustawiona tylko nie dalo sie tegoz robic idealne.... jest roznica 3 STOPNIE oczywiscie mowie o przodzie. Stwierdzil ze rama mogla zostac naruszona.... 3STOPNIE to duzo czy malo???? Mowil ze nie jest to w granicach normy ale nic innego sie nie dalo zrobic Teraz niewiem czy to pozostalosci po poprzednim wlascicielu bo wiem ze auto juz mialo stluczkie kiedys. Wczesniej auto nie sciagało.... ani troszke przy 120 schamowanie do 0 i kierownica prosciutko, teraz nawet nie sprawdzalem bo nie ma gdzie , wszedzie snieg i slizgo ;/ Niewiem czy to tak zostawic czy co robic....