Treść opublikowana przez rifresz
-
Czy alufelgi z audi 5x112 da sie pzreerobic na 5x120 ??
myslem nad takim rozwiazaniem :P http://img384.imageshack.us/img384/2537/piastae36ai8.th.jpg Sprawa jest taka ze felgi wspomniane posiadam i zal mi ich spzredawac bo by pieknie wygladaly
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
grzecho najpierw musze to zrobic a to nie takie proste ;/
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
obudowa jest closed tak jak producentz aleca i litraz zblizony Glosniki na tyl sobie odpuszczam
-
Czy alufelgi z audi 5x112 da sie pzreerobic na 5x120 ??
Jak w temacie czy alufelgi z audi 5x112 da sie pzreerobic na 5x120?? da sie toz robic jakos profesjonalnie ?? Np rozwiercic otwory czy cos ?? Chodzi o to zeby bylo to tak aby kolo nie wyprzedzilo auta podczas jazdy. Slyszal ktos o takich przerobkach??? Moze inna piaste dac do auta?? TYlko nie mowcie ze kupic inne itp po prostu pytam czy jest taka mozliwosc :) Pozdrawiam :beer:
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
Wiec tak glosniki wybrane i kupione GROUND ZERO 16 cm http://www.dobryton.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=126&Itemid=173 Beda zamontowane w drzwiach w takich dokladnie panelach %5B640%3A455%5Dhttp%3A//img140.imageshack.us/img140/8170/wybranepaneleqraxzo3.jpg Co powiecie o glosnikach JL audio 12w3v2 ?? poodbno wysyoka polka i potrafi buda zatrzas :) Ktos mialz nimi stycznosc?? W takiejz abudowie bym to widzial z boku http://img375.imageshack.us/img375/771/pict2858at8.jpg
-
podłączenie wzmacniacza, glosników itd.
czerwienny i reszta a co powiecie na dwa glosniki JL AUDIO 30 cm 12w3v2 ? Przygarnała bym to ustrosjstwo na glosniki i nowa szkrzynie bymz robil tylko cos tanio sie wydaje i kooles na innych aukcjach ma pelno jl audio w takich kupowatych obudiwach jakies podejzane...
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
na razie mam full serie czyt glosniki w nogach i na polce ;/ bez wzmaka
-
CAR AUDIO E36 SEDAN
Super pomysl Potem ta ponczoche zdarles i mniej wiecej tak jak byla nalozyles towary czy wchales pod paczoche zeby wyszedl idealnie wyprofilowany ksztalt? I jak po flokowaniu?? Jak dalsze prace???? Czekam na postepy jak na razie wszytsko idzie w dobrym kierunkuz tego co widze chocia zkondensator faktycznie nie potrzebny :)
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
Elepsy planuje jakos przykryc od spodu cos na wzor tych oryginalnych jakies puszki zrobic. Panele w dzwi srednio mi sie podobaja a mysle ze dobre 13 zagraja glosniej i lepszym basem niz seryjne to samo sie tyczy elips w porownaniu z oryginałami Co myscicie o POWERBASS albo GROUND ZERO ?
-
BMW E36 COUPE Ktory wzmacniacz i głosniki tył przod ? POMOCY
Witam wszystkich :beer: Chce poprawic system audio w swojej E36 COUPE 8-) zakupilem Radio CLARION DXZ 379 RMP %5B640%3A372%5Dhttp%3A//img139.imageshack.us/img139/8061/clarai1.jpg TUTAJ dane techniczne :arrow: Jakie glosniki przednie oraz tylne proponujecie w miejsce starych nokii? Myslalem tez na wymiana wysokich tonow w drzwiach, jest sens, i co tam upchnąc pod seryjna maskownice? :arrow: Po glowie chodzi mi aby na przod w nogi dac jakies mocne 13 cm JBL a na tyl wstawic elipsy w allegrowe dystanse 6x9 Mysle ze tez cos z oferty JBL %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img139.imageshack.us/img139/1116/dystansevp6.jpg :arrow: D tego potrzebny byl by jakis wzmacniacz mysle 4 kanalowy chyba najlepiej ? Oraz jakiej srednicy powinny byc nowe przewody glosnikowe ? W PRZYSZLOSCI PRAWDOPODOBNIE BEDZIE DOLOZONY SUB DO BAGAZNIKA plus drugi wzmacniacz (dwa kanaly w mostek lub monoblok do napedzania samego suba) wiec wezmy to na przyszlosc po uwage dobierajac na komponenty aby potem szlo bez problemu rozbudowac system, oczywiscie od razu zostana polozone odpowiedznie przewody pod wykladzine na przyszlosc
-
ELEKTRYCZNE SZYBY COUPE PROBLEM, COFAJA SIE Pomocy
przyciski elektryk niby zamienial i bylo tak samo :(
-
ELEKTRYCZNE SZYBY COUPE PROBLEM, COFAJA SIE Pomocy
kazdy doradza co innego :P Na poczatek zmienie silnik chyba....
-
ELEKTRYCZNE SZYBY COUPE PROBLEM, COFAJA SIE Pomocy
przycisk przekladalem i nadal to samo wiec to nie to
-
OSŁONA LUSTERKA Z GLOSNIKAMI Oryginalna? Pomocy
ale glosniki w polce chcialem ustawic na wysokie tony :) Ok poczekajmy mzoe ktos skomentuje te trojkaty jeszcze...
-
OSŁONA LUSTERKA Z GLOSNIKAMI Oryginalna? Pomocy
ja musze w polke cos walnac bo co maja grac same w nogach i te mizerne cyki??? Toz tylu nic nie beda slyszeli :( a kufer jest tak wygluszony ze sub bedzie mial co robic zeby sie pzrebic przez ta kanape
-
OSŁONA LUSTERKA Z GLOSNIKAMI Oryginalna? Pomocy
chce w nogi dac jakies lepsze glosniczki o tej samej srednicy a na tyl (COUPE) dac allegrowe dystanse i wsadzic elepsy 6x9 dzieki dystansom zostaja stara kratka i nic nie widac :)
-
OSŁONA LUSTERKA Z GLOSNIKAMI Oryginalna? Pomocy
ja mam coupe i mysle z enie bedzie problemu poprowadzic kabla od glosnika cykacza z drzwi sa blisko siebie i pod boczkiem drzwi spokojnie przejdzie pozatym pod tymi trujkatami sa kable od elektrycznych lusterek i ona ida potem do drzwi wiec spoko mysle :) Poprosze o lepsze foto Mysle ze fajnie by gralo w trojkatach tylko cena 120 zl z akomplet troszke zaporowa jest wydaje mi sie
-
ELEKTRYCZNE SZYBY COUPE PROBLEM, COFAJA SIE Pomocy
Witam, sprawa wyglada tak Mam e36 coupe 96 rok 320i Nie moge sobie poradzic z szyba kierowcy, po nacisnieciu przycisku podnoszenia w pozycji 1 i trzymaniu go (lekko wcisniety) podczas podnoszenia szyby w pewnym momencie szyba staje i cofnie sie kawalek z powrotem po ponownym nacisnieciu to samo... zauwazylem ze zawsze w tych samych miejscach sie blokuje (3, 4 miejsca) Po wcisnieciu przycisku do konca i przyczymaniu chwilke (powinny jechac same do gory bez trzymania) wystepuje ten sam problem. Pomaga tylko trzymanie przycisku na maxa wduszonego do momentu podniesienia calkowicie szyb, wtedy jest ok. Jak sobie poradzic z tym problemem, na pewno ktos mial tak samo bo z tego co czytam jest to czesta przypadlosc e36 coupe z racji szyb bezramkowych. Za kazda informacje bede wdzieczny.
-
OSŁONA LUSTERKA Z GLOSNIKAMI Oryginalna? Pomocy
Witam czy taki patent byl stosowany w e36 czy jest to raczej samoroba???? Koles sie zazeka ze to oryginal LINKI http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/344/57/24/344572436 http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/344/57/24/344572436_1
-
czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje
Ponawiam pytanie o KD tez sie zastanawiam nad nim :) i do tego elektrozawor odciecie paliwa :)
-
montaz podgrzewanych lusterek
Mam pytanko Mma w tej chwili oryginalne zwykle lusterka do e36 coupe i chce zamontowac podgrzewane lusterka M3 oryginalne Wystarczy z eje przykrece do auta i podepne w miejsce starych ?? Czy musze jakies dodatkowe kable prowadzic jak wczensiej nie mialem podgrzewanych ?
-
BILSTEIN B10
ponawiam pytanie o b10 Sam jestem teraz zainteresowany Ktos ma?? jezdzil na takich???? Jakie opinie ?
-
SPREZYNY KW 60/40 ŻÓŁTE WARTO? Jaki amor ?
jak one maja dokaldnie parametry zeby podeszly do e36 bez grzebania???? 17 czy 18 ???
-
SPREZYNY KW 60/40 ŻÓŁTE WARTO? Jaki amor ?
Jesli ktos ma to propszw wklejac foty zglebionych e36 na -60 z przodu :) Tył -40
-
SPREZYNY KW 60/40 ŻÓŁTE WARTO? Jaki amor ?
Max 3 centy