Treść opublikowana przez rifresz
-
PARE PYTAN O E36 COUPE 96r LAMPY, MIGACZE, LIFTING ITP
Witam mam swoje e36 coupe 2.0 z roku 93 i mam pare pytan Chce do niej skompletowac zewnetrzny M-pakiet ZAstanawia mnie to dla zcego wystapuje rozne kierunkowskazy w błotnikach.... dla przykladu Z bialym migaczem i czarna ramką http://www.allegro.pl/item291231241_blotnik_przedni_lewy_bmw_e36_e_36_coupe_cabrio.html Z pomaranczowym migaczem i biala ramka http://www.allegro.pl/item290584792_bmw_e36_e_36_sedan_kombi_compact_blotnik_lewy.html CALE BIALE CIENIUTKIE http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3822377 Wywnioskowalem ze od roku 97 wychodzily te ostatnie cale biale bez ramek czarnych. CZY TAKIE KIERUNKI BEDA PASOWALY ZAMIAST TYCH Z PLASTYKOWYMI RAMKAMI ????? :arrow: KOLEJNA SPRAWA Jak to jest z lampami przednimi... od czego zalezalo czy byly Bosha ZKV ORAZ HELLA ???? Hellla byla z takimi punktami, kropkami na gorze??? Ktore z nich byly bez soczewek? :arrow: Od ktorego roku byly montowane biale kierunkowskazy przy lampach??????? CZy byla to po prostu opcja do wyboru????? i jeszcze jedno czy to sa oryginalne lusterka m3??? na podstawie tego foto ocenicie ? http://img206.imageshack.us/img206/153/p1010001li5.th.jpg http://img519.imageshack.us/img519/3761/p1010002gy2.th.jpg TO na razie na tyle :)
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
bedzie wystawac tyle co oryginalny tlumik w zderzaku Mtechnica :) TYlko na razie zakladam te zderzaki do siebie i jak bedzie wszytsko spasowane to zobacze :) Zderzak dopiero idzie do mnie wiec nawet niewiem czy ten ulter wejdzie w otwor zderzaka :( Moze ktos kto ma Mpakiet zrobi pomiary ?
-
RINGI CCFL XENON DO BMW E36 Pare pytań
jeszcze jedno, czyliz amiast zaroweczek postwowych pala sie ringi, a jak wlacze swiatla drogowe i mijania to ringi gasna czy pala sie nadal??
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
na 12 ?! o kurde teraz to zagmatwales sprawe.... Ktos potwierdzi, doradzi??? Czyli seryjnych Emkach byly montowane inne progi????? Tzn z wielksza iloscia otworow na listwy progowe??
-
RINGI CCFL XENON DO BMW E36 Pare pytań
Słowik faktycznie :) Jakis opis na forum albo gdzies bedzie jak krok po kroku zamontowac te twoje slowik???? Chyba wyrwe je od ciebie :) TYlko cena jeszcze mnie odstrasza troche :P
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
UPATRZYLEM TAKIE CACKO :) WSPAWYWANA :) JEST DLUGA TO SIE UTNIE KONCOWKJE STAREGO TLUMIKA BLISKO MUSZKI I WSPAWA TA I NIE BEDZIE NIC WIDAC :) Koncowka ma byc pod zderzak Mtechnica na podwojny wydech Niewiem teraz na ktory rozmiar sie zdecydowac http://img293.imageshack.us/img293/8592/beztytuutyitiqv3.th.jpg
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
Janusz2000 mowis zo tylnym zderzaku z foto????? Ta 2 opcja mi sie wydaje najlepsza hmmmmmmmm bo tlumika z dworurka od 2.5 nie wsadze bo ma inna konstrukcje ;/ Poszukam chyba ladnej koncowki do wspawania ale 2 rurka :) Tylko trudno znalesc taka co by oryginal przypominala ;/ dedykowany ulter to straszna kasa ! ;/
-
RINGI CCFL XENON DO BMW E36 Pare pytań
Witam POlecicie te ringi?????? Czy faktycznie mocno swieca a nie tak slabo jak na ledach...??? I czy zamontowanie ich nie ejst problematyczne w oryginalnych lampach ? Na allegro znalazlem pare ofert. Xenonowe beda fajnie wygladaly moim zdaniem bo bede wymainiem zarowki w lampach na PHILIPS X-Treme Power i blue vision na postojowki http://www.allegro.pl/item290434772_ringi_bmw_ccfl_xenon_look_angel_eyes_.html http://www.allegro.pl/item291307586_ringi_xenonowe_bmw_e36_e46_e38_e39_m3_m5_ccfl.html http://www.allegro.pl/item292773941_ringi_angel_eyes_ccfl_xenon_white_bmw_e39_m5_e36.html
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
ogladelem go tylko ja mam 2.0 i w tym problem a chcialbym 2rurke ten od M3 ni ejst w za dobrym stanie a moj jest idealny.
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
TU masz -> http://www.allegro.pl/search.php?string=szklo+e36&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0[/url]
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
kurcze kupilem listwy za 600 w stanie idalnym..... ze spankami. CO powiecie na takie ceny???? biale kierunki w blotniki 80zł lampy przednie bosza z bialymi kierunkami 280zl spoiler na klape MOTORSPORT 200 zł lusterka "uszy szreka" 600 zł Czesci z BMW M3 coupe Warto????
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
jesli chodzi o tylny to za 600 biore tego co fotki umiescilem powyzej :) POmaluje sie pod kolor i bedzie ok listwy jak widac nie sa rewelacyjne ale beda pasowaly od mojego starego zwyklego :) CO do dyfuzora to mam coupe 2.0 z 1 wylotem ale ten jest an dwa, i chyba nawet dobrze bo chce jakas ladna koncowke wydechu owalna zalozyc szeroką :) albo przejsciowke na dwururke :) http://www.allegro.pl/item289342971_koncowka_owal_dtm_super_baas_extra_wyglad_.html http://www.allegro.pl/item289960024_koncowka_tlumika_podwojna_duza.html
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
Widze ze opinia jest jednoznaczna :) Chodzi o to ze chcialbym miec ciemne lampy..... czarne w srodku i z ringami.....
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
hehe chcialem stwierdzic w ten sposob ze jak dla mnie sa to jedne z nielicznych ladnych podrobek lamp :)
-
INNE LAMPY PRZEDNIE e36 JAKIE PROPONUJECIE ? BLACK ?
Witam zastanawiam sie nad takimi lampami do czarnej coupety w Mpakiecie zewnetrznym :) CO wy na to ???? Nie zalatują jakas mega wiochą moim zdaniem :P Jak dla mnie jedna z nielicznych ladnych gaylookow :) http://img150.imageshack.us/img150/5866/beztytuuni3.th.jpg
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
temat ucichł widze :(
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
Zakladam TYLKO zewnetrzny Mpakiet :) a auto mam zadbane i sliczne silniczek igla wiec go nie zamienie :P Kolej na tyl CO powiecie o nim??? Srodek taki niepokojacy jakis troszke, jakies lasmy, plastry odchodzace czy cos.... http://img123.imageshack.us/img123/32/zderzak1tr7.th.jpg http://img69.imageshack.us/img69/6738/zderzak2bq7.th.jpg http://img167.imageshack.us/img167/9149/zderzak3ve2.th.jpg http://img91.imageshack.us/img91/7360/zderzak4hr6.th.jpg http://img123.imageshack.us/img123/6817/zderzak5bh0.th.jpg
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
no to wezme jest z kratka to pol biedy brakoje tylko dokladki 50 zl wysylka zdzierstwo ;/ NO dobra to jeszcze reszta ehm
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
http://www.allegro.pl/item290494204_bmw_3_m3_e_36_zderzak_przod_bmw3_e36_m3_m3.html brac tego czy wynajdziecie cos lepszego??????? :P
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
dzwonilem w sprawie tego..... koles sie zarzeka ze nie naprawiany wszytsko ok wsadzil nowe listwy siatka oryginalna Myslicie ze warto???? z pzresylka 750 wyjdzie..... http://www.allegro.pl/item290494204_bmw_3_m3_e_36_zderzak_przod_bmw3_e36_m3_m3.html jak to jestz tymu listwami bo pewnie sa nie oryginalne?? pasuja od zwyklych ?? podrobki beda dobre jakosciowo???
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
Kurde trudnoz nalesc na allegro ladny kompletny zderzak przedni, moze byc bez halogenow .... http://www.allegro.pl/item289382374_zderzak_bmw_e36_m3.html ten byl by ok i cena tez tylko dzwonilem i byl klejony z prawej strony gdzies.... niewiem jak bedzie ze spasowaniem potem :(
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
Hmmmmmm a jak to jest z tymi nadkolami???? Czeba oba nadkola wymieniac z seryjnych na Mpakietowe???? Wloty tzw tunele chlodzace tarcze juz wiem ze sa inne :) Oczywiscie tylko oryginalny Mpakiet zaden laminat ;/ i wyczytalem ze do mojej coupety powinien byc zderzak Mpakietowy z kratka a nie z siatka albo kratka pelną poniewaz mam klime i ma to zwiazek z tym faktem
-
M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań
Witam sprawa wyglada tak: Chce swoją Oryginalna E36 COUPE 2.0i z roku 96 przerobic troszke. Chodzi mi po glowie: zderzak przedni zderzak tylny listwy progowe I mam pare pytan o stylizacje, CZY M3, M-TECHNIC, M-PAKIET To jest to samo ?? TE same zderzaki listwy itp tylko roznie nazywane???? Z tego co sie orientowalem na allegro to listwy progowe ok 350zl zderzak pzredni 700 zl zderzak tylny 700zl Czy montaż zderzakow nie bedzie wymagal wymiany innych czesci??? Jakis wzmocnien, belek itp?????? TO samo z listwami???? CO jeszcze ewentualnie polecicie