Treść opublikowana przez cieszkop
-
Opóźnienia w odbiorze
No i bum z lipca zrobil sie wrzesien bo fabryka w sierpniu nie pracuje:(
-
Zakup GC 430xdrive. Pytania praktyczne o wyposażenie. Rabaty.
Przecież handlowiec widzi on-line które elementy mogą opóźnić, w kwietniu to było: adaptacyjne zawieszenie systemy wsp. professional 2 inne których też nie brałem 😉 Brakuje komponentów, kombinują i pewnie dlatego jeden wchodzi w miejsce drugiego...
-
Zakup GC 430xdrive. Pytania praktyczne o wyposażenie. Rabaty.
To wszystko jest kwestia wersji, 440 w kwietniu wziąłem ostatni slot który dealer mial zarezerwowany, inaczej byłby wrzesien-październik tak jak u innych. Póki co czekam na vin za miesiąc 🤩
-
G22 M440i xDrive Dravit Grey
Ale tutaj widze lampy shadowline? W aucie Irka są zwykłe bo widać, że są jaśniejsze w środku ale chyba dużej różnicy to nie robi przy pakiecie shadowline czyli grill, lusterka itp?
-
Zakup GC 430xdrive. Pytania praktyczne o wyposażenie. Rabaty.
Kwiecień było 14-15% ale to już max dociśnięte. Ale skąd info o polifcie od 07/2024. O ile mi wiadomo to lifting właśnie był w tym roku i dodali tablet w środku i jakieś drobnostki. Nie słyszałem, żeby w G26 coś mieli zmieniać w 07/2024.
-
Zawieszenie M w 440 GC vs 340
To wszystko kwestia indywidualna, był temat wcześniej. Ja jeździłem 4GC z M na 18" zimowych i było jak dla mnie sztywno ale wystarczająco komfortowo. Planuje przejechać się jeszcze na letnich 20". Dodatkowo jeździłem i4 z adaptacyjnym i rzeczywiście to zawieszenie jest spoko, nie czuć nierówności - ale szczerze - mi tego po prostu nie potrzeba. Jeśli chodzi o 3 i 4 to teoretycznie to te same zawieszenia ale może kwestia odczuć bo np. inny rozstaw osi, odrobinę lepsze wyciszenie... PS. Dla siebie zamówiłem M bez adaptacyjnego 🙂
-
Active Sound Design - wyłączenie podbicia dźwięku silnika
Hej, czy ktoś coś robił w temacie wyłączenia podbicia dźwięku silnika w głośnikach? W aucie wiem, ze jest opcja ustawienia dźwięku silnika: W zależności od trybu, Zrównoważony, Zredukowany. Ale w jednym z filmów o 440 zauważyłem że w trybie zredukowanym działa tylko jeden wydech (klapki zamknięte). Znalazłem też dwa sposoby na pozbycie się tego ale z serii 3: - Wymontowanie syntezatora dźwięku: - Wyłączenie (poprzez kodowanie) Active Sound Design: - Wyjęcie bezpiecznika 152 (w serii F) Chciałbym mieć naturalny dźwięk i ew. móc regulować tylko klapki, czy jest taka opcja? Ktoś coś?
-
Opóźnienia w odbiorze
Standardowo ok 4-6 miesiecy ale fajni dealerzy maja sloty i wtedy mozna miec autko za 2 miesiace (oby). Polecam Inscape Wawa i pana Lukasza:)
-
wyposażenie prośbą o pomoc
Zużycia foteli to nie ma co porównywać bo to zależy nie tylko od jakości materiałów ale od użytkownika. Widziałem kilkuletnie Audi ktore wygladaly na wysiedziane bardziej od mojego 10 letniego i widziałem tez eko-skore w Tiguanach demo, Arteonie w salonie itp. O tym Sensatecu przewertowalem cale bimmerowe forum i wiekszosc chwali ale czesc osob pisze o „bagnie na tylku”;) tez pewnie kwestia kg ciala. Po probach ześlizgiwania sie w autach w salonie i debacie alkantara, wentylowany Sensatec oraz skora wybrałem to pierwsze bo bardziej mi pasuje do gówniarskiej 4;) 5 w skorze przy tym to jak auto dla emeryta;)
-
Ładowarka bezprzewodowa
Pytanie, czy ktoś ma ta ładowarkę indukcyjną i może mi odpowiedzieć na kilka pytań: 1. Czy telefon nie wypada przy mocniejszym wdepnięciu gazu? 2. Jaka jest szybkość ładowania? 3. Czy podczas korzystania z nawigacji Apple Car Play i ładowania grzeje się? Pytam bo mam w obecnym aucie ale nie korzystam bo za wolna :D
-
M440i Wawa lub okolice?
Jak cos to jedyne BMW 4 z 2.0 dieslem w wersji GC jest w BMW Inscape na Prymasa. Jezdzilem nim z zawieszeniem M na 18" i zdecydowanie adaptacyjnego nie potrzebuje. Mega autko, prowadzenie bajka.
-
wyposażenie prośbą o pomoc
Pytanie czy X3 nowa i czy Sensatec Perforowany?
-
wyposażenie prośbą o pomoc
Czy brakuje wam pompowania boczków (regulacji szerokości oparcia) bo w konfiguratorze widzę, ze przy Sensatec-u ta opcja jest odznaczana i nie da się jej wybrać :(
-
wyposażenie prośbą o pomoc
Podrzucisz zdjęcia jak ten dąb wygląda i całości jeśli masz te standardowe fotele ??? Póki co mam 1. Carbon (może trochę za bardzo), 2. Ten 1 plastik Mesheffect a numer 3. wlasnie dąb.
-
wyposażenie prośbą o pomoc
Fotele: A czemu eko-skóra nie nie te Alcantara Black / Sensatec materiałowo-skórzana z kontrastowym obszyciem z ciekawości? 1. Alcantara (z niebieskim obszyciem)- 0 zł 2. Sensatec ekologiczna paerforowana - 800 zł 3. Vernasca (z niebieskim obszyciem) - 7100 zł Dla mnie to niebieskie obszycie robi robotę, ale jestem przy wariancie numer 1 :) Hi-Fi potwierdzam - dziś robiliśmy porównanie i zdecydowanie lepiej gra a z tyłu więcej głośników. Lampy - tylko laser - te niebieskie akcenty i kierunki jak w nowym aucie a nie z lat 90tych... Listwy: Jeszcze zobacz sobie listwy bo już widzę że te Mesheffect dużo lepsze od tych Rhombicle. Te drugie mega tandetne, aż wstyd dla BMW... Galwanizowane klawisze i shadowline to wiadomo :) Mój dylemat to Tanzanite czy Portimao...
-
m340i Tanzanite
To jak 4 z czarnym bobrem w Tanzanite czy Portimao. 6/6 kolegów poleca Portimao - podoba mi się ten kolor w M2, M3 spoko ale przy 4 to już tak pasowałby jakiś elegancki kolor. Mamy tu kogoś kto wybrał Portimao lub San Remo zielony?
-
M440i Wawa lub okolice?
Hej, czy jest ktos na forum z Wawy z 440i, najlepiej w GC Xdrive, zeby chociaz przejechac sie jako pasazer bo w BMW nawet w dieslu nie ma 4…
-
Rabaty na nową serie 4
M440i, konfig na 396k, produkcja 12.22, dostalem 330. Brac?
-
opinie uzytkowanikow o Bmw 4 Grand coupé oraz broker
A jakie fotele masz te standardowe? Jakie wykonczenie? Wentylowane? Wlasnie konfiguruje 4 i co by byla dobra cena to wyszlo mi cos takiego: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/ejchhazv
-
Rabaty na nową serie 4
Panowie, to od którego dealera w Warszawie najlepiej zacząć? Pamiętam jak kilka lat temu szukałem Audi i tu 12,5, tu 14 max i nie ma szans na nic więcej aż tu nagle w końcu konkret 22% do produkcji się udało :)