Skocz do zawartości

cieszkop

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cieszkop

  1. cieszkop odpowiedział(a) na peter08 temat w G22-23, G26
    No i bum z lipca zrobil sie wrzesien bo fabryka w sierpniu nie pracuje:(
  2. Przecież handlowiec widzi on-line które elementy mogą opóźnić, w kwietniu to było: adaptacyjne zawieszenie systemy wsp. professional 2 inne których też nie brałem 😉 Brakuje komponentów, kombinują i pewnie dlatego jeden wchodzi w miejsce drugiego...
  3. To wszystko jest kwestia wersji, 440 w kwietniu wziąłem ostatni slot który dealer mial zarezerwowany, inaczej byłby wrzesien-październik tak jak u innych. Póki co czekam na vin za miesiąc 🤩
  4. Ale tutaj widze lampy shadowline? W aucie Irka są zwykłe bo widać, że są jaśniejsze w środku ale chyba dużej różnicy to nie robi przy pakiecie shadowline czyli grill, lusterka itp?
  5. Kwiecień było 14-15% ale to już max dociśnięte. Ale skąd info o polifcie od 07/2024. O ile mi wiadomo to lifting właśnie był w tym roku i dodali tablet w środku i jakieś drobnostki. Nie słyszałem, żeby w G26 coś mieli zmieniać w 07/2024.
  6. To wszystko kwestia indywidualna, był temat wcześniej. Ja jeździłem 4GC z M na 18" zimowych i było jak dla mnie sztywno ale wystarczająco komfortowo. Planuje przejechać się jeszcze na letnich 20". Dodatkowo jeździłem i4 z adaptacyjnym i rzeczywiście to zawieszenie jest spoko, nie czuć nierówności - ale szczerze - mi tego po prostu nie potrzeba. Jeśli chodzi o 3 i 4 to teoretycznie to te same zawieszenia ale może kwestia odczuć bo np. inny rozstaw osi, odrobinę lepsze wyciszenie... PS. Dla siebie zamówiłem M bez adaptacyjnego 🙂
  7. Hej, czy ktoś coś robił w temacie wyłączenia podbicia dźwięku silnika w głośnikach? W aucie wiem, ze jest opcja ustawienia dźwięku silnika: W zależności od trybu, Zrównoważony, Zredukowany. Ale w jednym z filmów o 440 zauważyłem że w trybie zredukowanym działa tylko jeden wydech (klapki zamknięte). Znalazłem też dwa sposoby na pozbycie się tego ale z serii 3: - Wymontowanie syntezatora dźwięku: - Wyłączenie (poprzez kodowanie) Active Sound Design: - Wyjęcie bezpiecznika 152 (w serii F) Chciałbym mieć naturalny dźwięk i ew. móc regulować tylko klapki, czy jest taka opcja? Ktoś coś?
  8. cieszkop odpowiedział(a) na peter08 temat w G22-23, G26
    Standardowo ok 4-6 miesiecy ale fajni dealerzy maja sloty i wtedy mozna miec autko za 2 miesiace (oby). Polecam Inscape Wawa i pana Lukasza:)
  9. Zużycia foteli to nie ma co porównywać bo to zależy nie tylko od jakości materiałów ale od użytkownika. Widziałem kilkuletnie Audi ktore wygladaly na wysiedziane bardziej od mojego 10 letniego i widziałem tez eko-skore w Tiguanach demo, Arteonie w salonie itp. O tym Sensatecu przewertowalem cale bimmerowe forum i wiekszosc chwali ale czesc osob pisze o „bagnie na tylku”;) tez pewnie kwestia kg ciala. Po probach ześlizgiwania sie w autach w salonie i debacie alkantara, wentylowany Sensatec oraz skora wybrałem to pierwsze bo bardziej mi pasuje do gówniarskiej 4;) 5 w skorze przy tym to jak auto dla emeryta;)
  10. Pytanie, czy ktoś ma ta ładowarkę indukcyjną i może mi odpowiedzieć na kilka pytań: 1. Czy telefon nie wypada przy mocniejszym wdepnięciu gazu? 2. Jaka jest szybkość ładowania? 3. Czy podczas korzystania z nawigacji Apple Car Play i ładowania grzeje się? Pytam bo mam w obecnym aucie ale nie korzystam bo za wolna :D
  11. Jak cos to jedyne BMW 4 z 2.0 dieslem w wersji GC jest w BMW Inscape na Prymasa. Jezdzilem nim z zawieszeniem M na 18" i zdecydowanie adaptacyjnego nie potrzebuje. Mega autko, prowadzenie bajka.
  12. Pytanie czy X3 nowa i czy Sensatec Perforowany?
  13. Czy brakuje wam pompowania boczków (regulacji szerokości oparcia) bo w konfiguratorze widzę, ze przy Sensatec-u ta opcja jest odznaczana i nie da się jej wybrać :(
  14. Podrzucisz zdjęcia jak ten dąb wygląda i całości jeśli masz te standardowe fotele ??? Póki co mam 1. Carbon (może trochę za bardzo), 2. Ten 1 plastik Mesheffect a numer 3. wlasnie dąb.
  15. Fotele: A czemu eko-skóra nie nie te Alcantara Black / Sensatec materiałowo-skórzana z kontrastowym obszyciem z ciekawości? 1. Alcantara (z niebieskim obszyciem)- 0 zł 2. Sensatec ekologiczna paerforowana - 800 zł 3. Vernasca (z niebieskim obszyciem) - 7100 zł Dla mnie to niebieskie obszycie robi robotę, ale jestem przy wariancie numer 1 :) Hi-Fi potwierdzam - dziś robiliśmy porównanie i zdecydowanie lepiej gra a z tyłu więcej głośników. Lampy - tylko laser - te niebieskie akcenty i kierunki jak w nowym aucie a nie z lat 90tych... Listwy: Jeszcze zobacz sobie listwy bo już widzę że te Mesheffect dużo lepsze od tych Rhombicle. Te drugie mega tandetne, aż wstyd dla BMW... Galwanizowane klawisze i shadowline to wiadomo :) Mój dylemat to Tanzanite czy Portimao...
  16. To jak 4 z czarnym bobrem w Tanzanite czy Portimao. 6/6 kolegów poleca Portimao - podoba mi się ten kolor w M2, M3 spoko ale przy 4 to już tak pasowałby jakiś elegancki kolor. Mamy tu kogoś kto wybrał Portimao lub San Remo zielony?
  17. cieszkop opublikował(a) temat w G22-23, G26
    Hej, czy jest ktos na forum z Wawy z 440i, najlepiej w GC Xdrive, zeby chociaz przejechac sie jako pasazer bo w BMW nawet w dieslu nie ma 4…
  18. cieszkop odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    M440i, konfig na 396k, produkcja 12.22, dostalem 330. Brac?
  19. A jakie fotele masz te standardowe? Jakie wykonczenie? Wentylowane? Wlasnie konfiguruje 4 i co by byla dobra cena to wyszlo mi cos takiego: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/ejchhazv
  20. cieszkop odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    Panowie, to od którego dealera w Warszawie najlepiej zacząć? Pamiętam jak kilka lat temu szukałem Audi i tu 12,5, tu 14 max i nie ma szans na nic więcej aż tu nagle w końcu konkret 22% do produkcji się udało :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.