Treść opublikowana przez cieszkop
-
Ładowarka bezprzewodowa
Moi drodzy, rozumiem rozterki ale mowimy o aucie premium, nie jakims chinskim wynalazku gdzie cos moze dzialac lub nie, wiec bez przesady BMW mogloby zrobic odpowiednie testy, pewnie maja nawet baze urzadzen na ktorych jest apka BMW wiec wiedzą jakie powinni przetestować:) Szkoda ze Google Maps nie moze byc jak Spotify, wbudowany, wtedy wiekszosc problemow by zniknęła:)
-
G26 Oklejenie auta,ceramika,wideorejestrator
Pytanie na nasz ekran w srodku matowy ppf docinany i kladziony na mokro czy szybka pixel mat na sucho wycieta fabrycznie?
-
Ładowarka bezprzewodowa
Powiem wam, ze ta mnie kusi: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-indukcyjne/ladowarka-indukcyjna-bmw-m-edition-magsafe-15w-czarny
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Kombi do produkcji
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Kolega w Bawaria Motors Warszawa 20% dostał na 340i, nie jest źle:) Lepiej niż na moją 4eczkę Panowie nic tylko zamawiać!
-
Remote 3D view już działa
No właśnie ja nie brałem "drive recordera" ale BMW ekspert powiedział, że ta opcja powinna być dostępna dodatkowo w sklepie - ale póki co jej nie widzę 😞
-
Remote 3D view już działa
Zrzut fotek i obraz 3d sklejony. Wideo to tam w opcji chyba nawet nie było. Chyba, że dopiero mi aktywowali bo auto odebrane tydzień temu;)
-
Remote 3D view już działa
Hej, zobaczcie czy wy też już macie dostępną tą opcję bo chyba jakiś update był niedawno i działa nam już zdalny podgląd z kamer. Info od @adiki który właśnie odebrał;)
-
G26 Oklejenie auta,ceramika,wideorejestrator
5 za samą ceramikę? Chlopaki z garażu pracowali akurat w Bentleyu a teraz otworzyli firmę;) Robiłem kilka lat temu u dealera Audi Krotoski, Ceramic Pro i tak niedokładnie zrobili, że nigdy więcej „u dealera” nie zrobię poza tym pytam się zawsze o czas bo w Audi powiedzieli że do 4h przy średniej wielkości suvie…
-
G26 Oklejenie auta,ceramika,wideorejestrator
Widzialem krance folii, podwijanie sie folii, jakieś drobne niedociągnięcia na krzywiznach auta itp a jesli chodzi o negatywne opinie to ze super rok dwa a dzień po gwarancji nagle pęcherzyk powietrza się pojawił i to folia za dobre pieniądze była;(
-
G26 M440i Portimao M '24
-
Wymiany olejów - warsztat wielkopolska
Nie wiem czy w Poznaniu jest podobnie ale w Warszawie handlowcy mają bon na 799zł na wymianę oleju, ja tylko czekam, aż wybije 2.000, żeby od razu jechać bo docieranie jest równie ciężkie jak czekanie na auto 🙂
-
G26 Oklejenie auta,ceramika,wideorejestrator
Panowie, polecacie jakieś konkretne folie? Ew. dobrą ceramikę? Ja nosiłem się z zamiarem położenia folii ale jakoś tak negatywne opinie i realne auta po roku-dwóch mnie odstraszyły a nie jestem zwolennikiem obklejania telefonu "bo się nie porysuje" 🙂 Skłaniam się więc ku ceramice FX Protect z grafenem. Koszt na G26 to ok 2,5k netto z felgami i szybami (w sumie 2 dni robocze). Co sądzicie?
-
Serwisowanie m340i (wpływ na żywotność)
Zastanawiam się nad zakupem pakietu serwisowego, rozumiem, że kupić ten standardowy i te wymiany pomiędzy 0,30,60.000 czyli przy 15.000 i 45.000 zrobić dodatkowo? Co to BSI 🙂 ?
-
pliot do bramy
Mam taki plan wlasnie z pilotem Hormanna. W razie gdyby byl potrzebny jeszcze jeden polecam taki: https://www.proxima.pl/produkt/pilot-hb-switch-do-pojazdu/. Fajny ukryty i mini przyciskiem samoprzylepnym, niewidoczne i fajne rozwiązanie - mi juz 5 lat smiga:) PS. W przypadku integracji bramy z Apple HomeKit to chyba mozemy otworzyc ja z tabletu auta, nie?
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
A jaki rozmiar kupiłeś 8,5 + 9J ?
-
Opóźnienia w odbiorze
Polecam maila do BMW Polska:) U mnie pomogło przyspieszyć! Oczywiście tylko w przypadku gdy czekacie powyżej pol roku. PS. Jaki off jest normalnie pod koniec roku? Myślicie ze cos można jeszcze urwać z tych kilkunastu procent? Zimowe felgi lub chociaż opony?
-
Pytania o konfigurację 420d
Nie ma opcji, skoro na 440 czekamy od stycznia-kwietnia to zamowione teraz auto bedzie najwczesniej w polowie roku. A plan byl na Motor Show sie juz przejechac nowym a tu…
-
Opóźnienia w odbiorze
Tylko dealerzy;) W salonie jest 440d z nowym srodkiem.
-
Sportowe fotele M, jak oceniacie komfort?
A jak ta skora na tych fotelach sie sprawuje bo ani pikowana ani wentylowana? Tez mi sie mega podobala na zdjeciu ale w rzeczywistosci widac faldy itp (w salonie) Na forum bimmer jest watek i wygladaja one slabo. Tutaj
-
Opóźnienia w odbiorze
No taka była historia ale tak jak wiemy, daty to tylko daty do momentu aż nie będzie znany VIN to tylko estymacje. Dokładnie 6 sierpnia ma być nowe rozdanie wiec w piątek za tydzień czekam na telefon albo sam zadzwonie:)
-
Opóźnienia w odbiorze
Jest kod 111 czy jakos tak mowi listopad… jak sie nie zmieni to po 6 sierpnia ma byc nowe rozdanie i sprawdze czy wskoczy, jak nie to BMW Poland:)
-
Pomoc w konfiguracji 4er
Na żywo widziałem Tanzanite, Biały, Dravit, ten jasny szary, San Remo ale jednak klasyka i błękit mnie przekonała ale to kwestia indywidualna. Polecam zobaczyć każdy kolor jak jest już trochę brudny bo zaraz po myjce to nawet ten bordo jest w porządku. Ja miałem fazy na San Remo, potem Tanzanite a na końcu 9/10 kolegów powiedziało Portimao no i tak zostało. To auto musi mieć widoczne kształty i w przypadku ciemnych kolorów sporo traci 🙂 Co do wyposażenia to też kwestia indywidualna ale zdecydowanie bez pakietu Shadowline (przynajmniej grill i wstawki) to nie ma co podchodzić 🙂
-
Opóźnienia w odbiorze
Według mnie to wielka ściema i z tego co na FB wyczytałem to jedyną opcją przy konkretnym opóźnieniu sięgającym roku jest eskalacja do BMW Polska. Ja zamawiałem na początku kwietnia, bo był slot na maj/czerwiec ale w tym momencie jest wrzesień. Może jak będzie w listopadzie to dorzucą opony zimowe gratis 🙂 Oby tylko nie było problemów z opcjami bo na forum US ponoć dzwonili do gościa, że jednak laserów nie będzie miał "i co nam zrobisz". Mi się te nowe lampy BMW z tymi zygzakami średnio podobają i lasery z tymi niebieskimi wstawkami wyglądają o niebo lepiej więc mam nadzieję, że nie będzie cyrków.
-
Rabaty na nową serie 4
Trzeba pogadac, fleetagency daje 12-13 % od ręki, a jak się pochodzi to można wychodzić 14-15% i zawód raczej nie ma znaczenia, kwestia dobrego handlowca:)