Treść opublikowana przez Horizon
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
O matko, to jednak wodotryski jak nic :duh: :mrgreen: Co do kasy to niestety tak nie działa, że drożej to lepsza obsługa. Mają tak samo wywalone na człowieka wszyscy. Przykład Mercedes S AMG coupe za milion - sprawa szeroko opisana na YT.
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
No Ty to masz grubo z tym autem. Tam jakieś wodotryski są, że tak Cie zwodzą? Ja czekałem 6 msc na 118i msport, odebrane w marcu.
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
I jak A200? Ten 1,3 podobno daje rade, ale znajomy jezdzi teraz CLA250e i mówi ze ten 1,3 trzesie buda jak jakiś diesel :shock:
-
Opony z homologacją?
Wiadomix bo "2 litry to może mieć czajnik" xD Z resztą chyba celowo trolujesz. Ani nie narzekam, ani nie mam obaw o przyspieszenie. Pytałem o głośność i koszty eksploatacji :duh:
-
Opony z homologacją?
Co jest nie tak z runflatami? wlasnie takie zimowki pirelli kupilem. Jest glosniej i drozej?
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
To prawda. 118i spali tyle samo. Krajówka spokojnie poniżej 6 mozna zejsc, ekspresówka mieszana z krajówką miałem 5,9. Trasa 1400 km przez Polske głównie autostrady wyszło średnio 7.0-7.2 - tu akurat nie oszczędzałem i często 160-180 kmh i ogień przy wyprzedzaniu. Wiadomom, że lepiej mieć 120i, ale tak jak mówisz w cenie 115 tys. ten model wychodził lepiej jak Golf czy Octavia. 120i wychodziło sporo drożej bądź co bądź.
-
Akcesoria F40
To prawda, że proline są śliskie, ale dzięki temu brud łatwo schodzi. Mam Proline w 4 swoich samochodach i jak dla mnie nie ma lepszych gumowych dywaników.
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Ile to ma kunia? 163 czy 190? wg producenta [120i]: MOC SILNIKA: 131 kW (178 KM) ZUŻYCIE (CYKL MIESZANY): 6,8 − 6 l / 100 km RODZAJ NAPĘDU: Napęd przedni PRZYSPIESZENIE (0-100 KM/H): 7 s EMISJA CO₂ (CYKL MIESZANY): 156 − 137 g/km To całkiem niezła wartość jak na takie maleństwo, bo mi w zupełności te 136 wystarcza. Pewnie jeszcze idzie to dziabnąć na 200.
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Ile to ma kunia? 163 czy 190?
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Czyli 148 na dzisiaj jest nieźle ;). Ja przed swoją F40 miałem zamówioną Skodę Scale 1.5 DSG na wypasie (jesli mozna tak powiedziec o skodzie) za 105 tys. Jak się zaczely cyrki ze skoda pod koniec roku robić to zobaczylem ze za niewiele wiecej mozna miec nową jedynkę.
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Najs, imo ok cena. Gratki. Z ciekawości śledzę ceny to za moją wersję 118i msport krzyczą sobie po 150 tys, kiedy ja dałem 118 tys :roll:
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Jaka cena? Ciekaw jestem ile trzeba dzisiaj położyć za taką konfigurację.
-
Średnie spalanie F40
Podpinam się - 118i automat to samo, przekłamuje o 0,2 litra. Czy można to jakoś skalibrować? Seaty jakoś potrafią bardzo dokładnie podawać.
-
Akcesoria F40
No to ja dorzucę coś od siebie. Kupiłem grill akcesoryjny bo ten chromowany oryginalby trochę fajans. Dodatkowo chlapacze na koła - niestety dojazd do domu mam nieco błotnisty i wkurzają uwalone drzwi po każdym przejeździe. https://allegro.pl/oferta/grill-nerki-bmw-1-f40-2019-m1-look-czarny-polysk-11997203440 https://allegro.pl/oferta/bmw-seria-1-f40-2019-chlapacze-12387584778?snapshot=MjAyMi0wOS0yNFQwNjoyNzozMC43MTJaO2J1eWVyOzRjMWE1YjMzZTg1MWExZWUzY2RiY2ZjOWJhMTQ2ODM5YWY3MGE4ZTcyYjNkMDllY2MwODI0MmFiZjEyYWZkNTY%3D
-
"syczące" przednie amortyzatory na progach zwalniających
Może mniej słyszałeś bo koła zimowe mniejsze? Jeśli opona jest w stanie wykonać większą pracę to amortyzator pracuje nieco mniej.
-
"syczące" przednie amortyzatory na progach zwalniających
Normalne, przecież każde auto tak ma
-
Opony z homologacją?
Szczerze? Ciężko uwierzyć w to co napisałeś, nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji że sąd odmawia roszczeń bo opony nie miały homologacji BMW.
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
Tak też może być Wszak nawet w instrukcji jest napisane, że przez pierwszy 1000 km może palić więcej.
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
Ciagle wracasz do jazdy testowej. Nie wiem jakim cudem wyszlo 15, nie wiem jak bardzo trzeba butowac zeby spalil wiecej niz 12-13. Faktem jest ze tsi spali w miescie mniej ale bedzie to moze litr, reszte masz tu z relacji uzytkownikow.
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
ja mam zrobione obecnie 86 tys km od czerwca 2021 i mam srednie spalanie 5.5l/100. wczoraj rekord 4.6 na odcinku ostroda-warszawa. chyba styl jazdy to podstawa. nie wiem jak w tym aucie miec wiecej niz 8-9l/100. poprzednie audi a3 benzyna brala 7l/100 takze tu duzy plus dla bmw Po prostu jeździć w mieście. Widać jeździsz same trasy (co widać po ekstremalnie dużym przebiegu w rok) i spokojnie masz poniżej 6. U mnie 90% miasto to i spalanie 8,2 z całego okresu.
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
Eeee no nie wiem. Ostatnio dostałem zastępczego Cooper S to wir w baku. Nie wiem ile spalił dokładnie ale przejechałem miasto wkoło (kilkadziesiat km) i jak oddawałem auto wlałem do pełna za 85 zł mimo ze wczesniej byl zalany :twisted: Proszę po 12 tys takie wartości. Zdecydowana większość to miasto (korki, światła). W X1 po 28 tys mam średnią 9,1 ale dla tego silnika to trochę duża landara.
-
Bardzo wysokie spalanie 118i
Żeby wyszło 15 to trzeba cisnąć od świateł do świateł chyba. Wiadomo, że benzyny od BMW nie są zbyt oszczędne, ale też moim zdaniem nie odstają bardzo od podobnej klasy aut. Mam ten silnik w X1 i w 1er to X1 dopiero potrafi spalic :twisted: U mnie 12 tys najechane jazda po mieście wojewódzkim (głownie centrum) przy spokojnej jeździe 9-10. Przy sporcie i agresywnej jeździe 11-12. Jeśli zapuszczam się na obrzeża i nie ma dużo świateł to potrafi łykać 7-8. Trasa 700 km po Polsce jednym ciągiem dosyć agresywnie spalił średnio 7 - naprawdę dobry wynik. Niedawno wleciał spory mandat i musiałem się przestawić na spokojną jazdę to trasy z przejazdem przez miasto robię poniżej 6 - serio. Imo benzyna + automat w mieście ze światłami tak czy siak musi wziąć te 9 litrów, tak więc nie ma co się bać.
-
Rabaty na serię 1
No niezle. U mnie zamowienie sierpien, odbior marzec 2022 za 118 tys wersja 118i msport. I to jeszcze z wynagrodzeniem 10 tys dla brokera. Tanio to juz bylo.
-
F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey [2022]
Potwierdzam to co wszyscy, drzwiami trzeba czasami ostro p..... walnąć, żeby się zamknęły tyczy się to głównie drzwi z przodu. Trochę to denerwuje, bo w X1 żony zamykają się całkowicie inaczej i nie trzeba używać tyle siły, nawet ciężko zrobić tak by ich nie domknąć. W moim 1er bardzo często muszę poprawiać i patrzeć na ekran czy w ogóle się domknęły. Autko piękne, naprawdę. Szkoda tylko tych listew z tyłu. Moja wersja z marca na szczęście je ma i robi to robotę w nocy.
-
Akcesoria F40
Z dywaników gumowych tylko Proline /Frogum (nie wiem dlaczego 2 nazw używają jak to ta sama firma). Mam już w piątym aucie i są świetne. https://allegro.pl/oferta/dywaniki-gumowe-bmw-seria-1-f40-od-2019-korytka-12526527467?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=NzJmNTc1MTItNWViMy00YmE1LTgxYTUtYmVmZDNhYjY4N2YzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dfa43186-4977-4283-9303-d5e04945e5cb https://allegro.pl/oferta/mata-wklad-bagaznika-do-bmw-5-gt-f07-2009-2017-11445426015