Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Wg Ciebie skasowanie błędów = naprawa?? :duh:
  2. Podłącz auto pod kompa. Nie ma co tu wróżyć.
  3. Skoro podgrzewanie było we wszystkich e39, to w e60 zapewne też.
  4. Sołtys odpowiedział(a) na uki136 temat w E39
    Trzeci lub czwarty temat o lampach na jednej stronie i co jeden to lepszy :duh: :duh: :duh: Powinny być bany dla chcących robić taką krzywdę samochodom.
  5. Przy walniętej odmie, na pracującym silniku bardzo ciężko odkręcić korek wlewu oleju i dość mocno go zasysa.
  6. Sołtys odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    OMG :mad2: :mad2: :mad2: Co to auto Ci zrobiło, że je tak krzywdzisz???
  7. Sołtys odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Może lampa wstydzi się tych tragicznie wyglądających ringów :mrgreen:
  8. Sołtys odpowiedział(a) na kuker84k temat w E39
    Od dzisiaj jesteś na forum, że nie wiesz w jakich działach pisać?
  9. Odkop sprzed 7 lat :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  10. Sołtys odpowiedział(a) na Driver805 temat w E39
    Po co kolejny temat o oleju?
  11. Sołtys odpowiedział(a) na sAkE78 temat w E39
    Lampa poliftowa występowała tylko jako całość. Poza tym, temat zaraz pewnie wyląduje w koszu.
  12. Przyciskiem jaki masz na kluczyku nigdy nie otworzysz auta. Jeśli chcesz na ori częściach, to czeka Cię sporo zabawy, a co za tym idzie kosztów. Najtańsza i najszybsza opcja to dokupienie jakiegoś uniwersalnego sterownika i wpięcie go do instalacji.
  13. W BMW jest mega twardy lakier, więc lepiej daj sobie spokój z ręczną polerką. Maszynowo nie jest łatwo, a co dopiero ręcznie.
  14. Fabrycznie nie masz centralnego na pilota, więc nic w tym dziwnego, że nie działa. Jeśli chcesz mieć zamek na pilota musisz dołożyć moduł.
  15. Nie tylko w minusowej. Z tego co pamiętam to wygląda w ten sposób: od 15 do 25 st C - 25% mocy na 1 sek i 3sek przerwy od 0 do 15 st C - 50% mocy na 2sek i 2sek przerwy od -10 do 0 st C - 75% mocy na 3sek i 1sek przerwy poniżej -10st C - 100% mocy bez przerwy.
  16. Nieprawda. W e39 lustreka nie mają nic wspólnego z tylną szybą.
  17. Przeczytaj regulamin i wtedy zadawaj pytania.
  18. Rozmawiamy przecież o przedliftach, a w tych nie było 2.2.
  19. A gdzie Ty znalazłeś e39 z silnikiem 2.3?
  20. W PL chyba nie znajdziesz zawodnika, który podejmie się i zrobi tą skrzynię jak należy. Koleżka z bmw5er przerabiał ten temat.
  21. Czy na prawdę tak ciężko przeczytać regulamin działu przed założeniem nowego wątku?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.