Treść opublikowana przez marcink912
-
Glosna praca silnika. n47
Rano chodzi idealnie cichutko a wraz z wzrostem temperatury zaczyna głośniej chodzić.Poprzednio też miałem e91 tylko m47 i miał tak samo.Trochę to irytujące
-
Glosna praca silnika. n47
Panowie czy wasze n47 też tak głośno pracują na postoju.Ogólnie nic nie puka czy szoruje po prostu głośno pracuje zwłaszcza jak się rozgrzeje. Rano chodzi o wiele ciszej nie ma tego zwał jak zwał klepania Olej zalany 5w30 Kurze auto z 2010 roku a niejeden stare paseratti chodzi ciszej
-
N47 - aplikacja BTool - EGR interpretacja wartości
Ja mam n47t 184km.2010rok i jest identycznie egr na wolnych obrotach pokazuje 17% turbina wysterowanie 93%.Nie wiem jak to jest z odczytem powietrza bo u mnie żądane cały czas pokazuje 2000 zarówno w btool jak i w inpie .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Panowie parametr wskazania ilości oleju.Są dwie pozycje w jednym pokazuję 0 A w drugim 56mm .Faktycznie jest to stan oleju?
-
Wtrysk i bmw e91 320d 184km.2010rok n47t
identycznie jest u mnie
-
Wtrysk i bmw e91 320d 184km.2010rok n47t
Auto z listopada 2010 roku to by się zgadzało bo ten numer Bmw się zgadza
-
Wtrysk i bmw e91 320d 184km.2010rok n47t
Panowie mam problem zacząć stukać mi wtrysk najbardziej przy wciśnięciu gazu nader na postoju.Korekty na nim raz +2 raz+3 nieraz jest 0.20 Wczasie jazdy korekta na nim dobija do 5 na plusie A nieraz jest bliska 0.Sprawdzałem numery tych wtrysków i wyszukuje serię f 2.0d i 3.0d Czyżby u mnie była jakaś rzeźba.numer wtrysku 0445100382.Może ktoś podpowie
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A u mnie na wolnych obrotach silnik n47 egr wysterowanie pokazuje 15%
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
BMW e91 320d 184km.2010rok dlaczego masę powietrza rządaną pokazuje cały czas 2000
-
[E90] Radio CIC Bluetooth spotify
Witam kupiłem nie dawno bmw e91 I właśnie interesuje mnie parę rzeczy.Co to ten combox ,bmw online jest jakaś funkcja dvd.VIN WBAUY11010A909225 Może ktoś podpowie do czego to służy
-
Łańcuch rozrządu N47
Witam.Kupiłem e91 z 2010roku 2.0d 184km.Przebieg 256tys sprawdzałem historię serwisową i przy przebiegu 140tys był wymieniany kompletny rozrząd. Auto w środku jak nowe więc myślę że przebieg oryginalny.Zalany olejem rowe 0w30. Czy trzeba już myśleć o kolejnej wymianie tego wadliwego rozrządu. Podpowiedzcie jeszcze co by trzeba było sprawdzić tak na starcie aby auto pochodziło bez problemów.Oznaczenie silnika N47T
-
[e90] Jaki olej?
Witam .Wczoraj kupiłem bmw e91 320d 184km.2010rok z przebiegiem 257tys.(przebieg raczej wiarygodny bo auto w środku jak nowe)Mam pytanie silnik zalany jest olejem Rowe 0w30 może być taki olej do tego silnika
-
bmw e90 2.0d 163km automat świst z okolic silnika
Tak moc ma .Napisz jak się czegoś dowiesz.
-
bmw e90 2.0d 163km automat świst z okolic silnika
Nie wiadomo od ponad roku tak jeżdżę i tak jak świstało to świszczy .Wymieniłem turbinę sprawdzony dolot i nadal nic.
-
Olej silnikowy w bmw e91 320d 2,0 163km
2007rok 163km.to mi pachnie m47n a nie n47
-
bmw e90 2.0d 163km automat świst z okolic silnika
Rok miną a ja dalej nie wiem co świata ,gwizda (zwał jak zwał)Jest to możliwe że pompa CR wydaje taki dźwięk.Czy można to jakoś dokładnie zdiagnozować.Dzwięk jak by jakaś rolka gwizdała ale po zdjęciu pasków nadal to samo
-
320d (M47) Źle odpala tylko przy niskiej temperaturze
Nie jesteś z tym problemem sam .Wtryski sprawdzone na stole .świece sprawdzone,sterownik sprawdzony a każde rano z 5-8 sekund silnik kuleje po odpaleniu.No chyba że temperatura na zewnątrz ok 10 stopni
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Witam.Panowie może ktoś podpowiedzieć jakie napięcie powinno być na sondzie lambda przy rozgrzanym silniku i na jałowym biegu.Mam dosyć spore spalanie a przy mojej jeździe to mnie dziwi W Btool pokazuje pierwszy parametr sondy 3.60 a drugi 1860.0mv silnik 320d 163km.Dodam że mam rurę wydechową od sadzy ,Nie mocno ale jak palcem przyjedziesz to czarno
-
Puknięcie przy 20 km/h
Potwierdzam to od diagnozowania abs
-
Regeneracja turbiny bmw e90 320d 163km
Daj znać co wyszło z tą reklamacją.Ile kosztowało nowe turbo?
-
BMW E60 535d 272km - bład 4b10
Wprawdzie mam 2.0d Ale u mnie z wtryskami było podobnie dwa dałem do regeneracji i strasznie rozjechały się korekcje nawet do 3 na jałowym dopiero jak dałem te drugie do sprawdzenia i regulacji wszystko się uspokoiło i teraz Max to 0.2.
-
Wymiana turbiny 525D
Można dopytać jaki masz ten dźwięk przy nieszczelnym wydechu
-
bmw e90 2.0d 163km automat świst z okolic silnika
Aktualnie jestem na wakacjach zrobiłem 1000km i nic niepokojącego się nie dzieję oprócz oczywiście tego świstu. Myślę że jakby była to jakaś usterka mechaniczna to coś już by wyszło.
-
E91 M47N2 wymiana uszczelek kolektora wydechowego
Odświeżam.Jest u mnie dość głośny świst już od 900 obr jak puszczę gaz też świszczy,nie ma buczenie tylko świst..Wymieniłem turbinę Ale bez poprawy,dolot sprawdzony Jest to możliwe że ten świst jest od kolektora wydechowego.Jeśli tak to prosiłbym o instrukcję jak się do niego dostać.
-
bmw e90 2.0d 163km automat świst z okolic silnika
Tak teraz myślę jakby zatkać wydech i delikatnie przygazować. ??