Treść opublikowana przez lukas_zielinski
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
po wyjęci pompy okazało się że u mnie nic nie jest zasyfione. Cmok czysty. Pompka generalnie dział nawet bo ą słychać ale bardzoo niemrawo. Piszczy tak przez kilka sekund po przekręceniu kluczyka. nie wiem o co chodzi???
-
pompa paliwa
za filtrem leci paliwko ale bardzooooo słabo co to może ozaczać???
-
pompa paliwa
Chodzi mi o to że tak się sprawdza czy działa pompa podobno. Jak odepnę wężyk za filtrem i leci po przekręceniu kluczyka to co to znaczy że jest ok?? a jak nie to co to znaczy??? a jak odepne przed filtrem i poleci to co to oznacza?? A i czy warto wkładać używke??? ponoć 100% sprawna
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
bo ma 2 szt może założe na tył , a na przód dam 185/65/15
-
pompa paliwa
dobre dobre. Dzięki szkoda że nie po polsku. A co z tym jak cieknie paliwko za filtrem to co to oznacza?? A jak przed filtrem to co to oznacza???
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
tzn jak??
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
jak w temacie
-
pompa paliwa
Jak się wyciąga pompę paliwa?? Jak ją sprawdzić?? Jak cieknie paliwko za filtrem to co to oznacza?? A jak przed filtrem to co to oznacza??? Proszę o pomoc
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
Wyrok u mnie padł przez mechanika na pompę paliwa(na 80% tak mi powiedział). I teraz mam pytanko jeżeli słychać zę się załącza to powinna działać prawda?? Czy może jest słaba i czasem nie łapie??? Jak myślicie??? Może jest nie szczelna i przepuszcza paliwo z powrotem do baku??
-
turbina tds 318 a 325
Czy turbina w 318 tds jest taka sama jak w 325tds??? Czy będzie pasowała???
-
TDS - PROBLEM Z ZAPALENIEM CIEPLEGO
Oddałem auto do mechanika. Gadam z nim i mówi mi że u niego odpala dobrze. I obroty po odpaleniu też ma ok. Jak powiedział odpalił normalnie. Więc nie wiem o co chodzi?? Mad Powiedzcie mi ile czekacie po przekręceniu kluczyka żeby go odpalić jak jest zimny. Może ja to robie za szybko czy co?? w sumie ostatnio było cieplej może gorzej odpala jak temp spada poniżej zera?? Czy to może coś podpowie??
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
Oddałem auto do mechanika. Gadam z nim i mówi mi że u niego odpala dobrze. I obroty po odpaleniu też ma ok. Jak powiedział odpalił normalnie. Więc nie wiem o co chodzi?? :mad2: Powiedzcie mi ile czekacie po przekręceniu kluczyka żeby go odpalić jak jest zimny. Może ja to robie za szybko czy co?? w sumie ostatnio było cieplej może gorzej odpala jak temp spada poniżej zera?? Czy to może coś podpowie??
-
Indeks tematów dla BMW serii 3
Jestem za Spadek mocy, Nie pali na zimno lub cieplo, Turbo padlo, Cieknie lub ubywa oleju, Swap silnika, Akumulator, Samochod nagle zgasl itd Myslalem tez nad osobnym dzialem REKOMENDACJE czesci zamiennnych tzn jaki kupic dobry zamiennik przy wymianie: klockow ham, oleju, amortyzatorow, filtrow, plynow, swozni, wahaczy, czesci tlumika, opon, kloszy lamp itp itd _________________
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
u mnie kopci na czarno i są nierówne obroty po odpaleniu ale przez chwile. Pompa była tylko jak pisałem uszczelniona od góry tak nic nie ruszane. Mam pytanie co może wyjść na kompie?? Czy problemy z pompą, kontem wtrysku itp, wyjdą na kompie????
-
coś piszczy
Nie wymienilem a tam wogóle jest pasek od alternatora??? Jak myślicie co to może być???
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
Właśnie ciekawe czy to wyrok na pompe paliwa???
-
coś piszczy
Witam Mam pytanko coś piszczy delikatnie z okolic kolektora, zawory EGR tak do 1100 obr. czy to normalne?? Co to może być podczas jazdy tego nie słychać. Czy w jest tam gdzieś pasek klinowy?? I może on piszczy??
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
no właśnie jak myślicie czy winę w tym przypadku ponosi pompa paliwa??? bo ewidentnie jak bak stoi wyżej to odpala lepiej. A co z tymi nierównymi obrotami po odpaleniu zimnego czy to normalne???
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
tak jak u mnie. Zauważyłem jednak że jak stoi bakiem do góry to nie jest tak źle i odpala od razu tylko troche ma nierówne obroty i dymi. Może to kogoś naprowadzi.
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
nik nic :cry2:
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
dobra wygląda to tak: od niedzieli nie odpalany był. I po trzech dniach nie chciał odpalić. Na początku tak jakby miał ochote jakby coś załapał a później lipa. Kręci, kręci i nic. Po dłuższej próbie dopiero załapał. Co to jest??? Co mu jest???W garażu ewidentnie czuć ropą :cry: im dłużej stoi tym gożej odpala. Ja już nie wiem proszę o pomoc :modlitwa:
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
jak się ustawia kąt wtrysku???
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
jaka może być przyczyna schodzenia paliwa???? a i generalnie nie pali mocno źle na zimnym tylko po odpaleniu ma niskie obroty i dymi mocno na czarno. co to znaczy źle ustawiony kąt wtrysku??? jak to sprawdzić???
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
czyli co pompa wtryskowa?? a co z tym dymieniem po odpaleniu zimnego??
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
świece żarowe są nowe. Przewody przelewowe powymieniane. Filtry powymieniane. Powietrza nie widać w przewodach. Mam też założony zaworek. I dalej nie wiem co to może być??