Skocz do zawartości

lukas_zielinski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukas_zielinski

  1. pompka wymieniona
  2. prze chwile po odpaleniu ma niskie obroty kilka sekund góra
  3. z tego co słyszałem to jakby nie miał kompresji to bym nie ujechał a u mnie jak jedzie to czysta poezja.
  4. mam nówke aku
  5. nikt nic???
  6. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    nagrzewa się normalnie nie kopci jeździ naprawde super i tak już było jak kupiłem
  7. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    moje a co to ma do rzeczy?? i czemu nie ładnie jeżeli nie wierzysz że jest w bardzo dobrym stanie to sam sprawdź
  8. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    zaworek zwrotny?????
  9. świece też wymieniłem na jakieś champion.
  10. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    tak ale co???
  11. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    tylko co??
  12. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    tylko co??
  13. lukas_zielinski opublikował(a) temat w E36
    mam pytanie działa mi tylko jeden spryskiwacz ten z prawej strony choć wymieniłem obie dysze na nowe. co to może być???
  14. miałem problemy z odpaleniem autka na zimnym jak i na ciepłym silniku. Wymieniłem przewody przelewowe, filtry, olej, uszczelniłem z zewnątrz pompe wtryskową i nic. Wymieniłem akumulator i na ciepłym zapala teraz troche lepiej kręci tak 3 sekundy. Na zimnym nie odpala dopiero po 3 przekreceniach kluczyka.. Zainteresowałem się pompa paliwa. I okazało sie po wymianie że na zimnym odpala za pierwszym przekreceniem kluczyka. Ale chiałbym spytać o taka rzecz. Natomiast po odpaleniu autka na zimnym przez chwilę sie dławi i ma niskie obroty. Co to może być??? I jak poprawić odpalanie na ciepłym?? W pracy jezdze octavia z 1.9 tdi i tam czy zimny czy ciepły pali na dotyk z półobrotu. Czy w BMW nie powinno być tak samo???
  15. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    filtry zmienione wszystkie a spalanie średnie głównie dojazdy do miasta ok 30 km w jedną stronę
  16. lukas_zielinski opublikował(a) temat w E36
    mam pytanko co może odpowiadać za ciut za duże spalanie w tds 1,8?? na baku robię zależności od jazdy 600-700km mysle że to za mało. Spalanie na poziomie 9-10l na 100 km?? to za duzo. co to może być?? proszę o pomoc :modlitwa:
  17. kupiłem nowy akumulator i dalej nic się nie zmieniło. Zauważyłem jednak, że jak przekręcę kluczyk 3 razy i poczekam aż zgasną kontrolki to odpali z kopa. Nie wiem moze to kogoś naprowadzi jakoś na trop???? Tak samo jak odpala po 1 razie nie załapuje. 2 kręcenie nic, 3 odpali. hm??????? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. KUPIłEM NOWY AKUMULATOR JUTRO ZOBACZE JAK ODPALA NA ZIMNYM. NA CIEPłYM NARAZIE JEST BEZ ZMIAN(CZYLI TRZA CHWILE POKRęCIć) NAPIECIE NA NAłADOWANYM (NOWYM) WYNOSI 12,76V.
  19. ładowałem od soboty od 16 do dzisiaj(niedzieli) do 10 rano prostownikiem i napięcie na akumulatorze mam 12,7V bez obciążenia. Po ładowaniu było 13,5V. Czy to nie za mało?? Nie wiem w jakim jest stanie akumulator. Czy możliwe jest że jeżeli aku jest stary to już go nie naładuje tak jak trzeba bo on i tak nie będzie trzymał napięcia.
  20. Ile powinno wynosić napięcie akumulatora po naładowaniu go prostownikiem.?????
  21. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    sprawdziłem mam dokładnie 14,2~14,4V bez obciążenia na światłach,radio, nawiew 13,8~14V to chyba ok?!?
  22. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    pytanie brzmi czy nie jest za małe to ładowanie bo mi ostatnio coś aku klękł i zastanawiam się czy to może być powód czy aku już ma dość życia
  23. lukas_zielinski odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    u mnie jest 13,6 ~ 13,7 wystarczy czy za mało na wolnych obrotach oczywiście.
  24. lukas_zielinski opublikował(a) temat w E36
    jakie powinno być ładowanie w e36 318 tds???
  25. cofają cofają kumpel sprowadza autka i był świadkiem jak mu turas się zapytał ile ma być na liczniku km i w książce serwisowej i żeby wrócił za godzine to tyle będzie miał. Więc nie wierz nikomu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.