Treść opublikowana przez lukas_zielinski
-
odpalnie tds ciąg dalszy
pompka wymieniona
-
odpalnie tds ciąg dalszy
prze chwile po odpaleniu ma niskie obroty kilka sekund góra
-
odpalnie tds ciąg dalszy
z tego co słyszałem to jakby nie miał kompresji to bym nie ujechał a u mnie jak jedzie to czysta poezja.
-
odpalnie tds ciąg dalszy
mam nówke aku
-
odpalnie tds ciąg dalszy
nikt nic???
-
dużo pali tds
nagrzewa się normalnie nie kopci jeździ naprawde super i tak już było jak kupiłem
-
dużo pali tds
moje a co to ma do rzeczy?? i czemu nie ładnie jeżeli nie wierzysz że jest w bardzo dobrym stanie to sam sprawdź
-
spryskiwacze
zaworek zwrotny?????
-
odpalnie tds ciąg dalszy
świece też wymieniłem na jakieś champion.
-
dużo pali tds
tak ale co???
-
dużo pali tds
tylko co??
-
dużo pali tds
tylko co??
-
spryskiwacze
mam pytanie działa mi tylko jeden spryskiwacz ten z prawej strony choć wymieniłem obie dysze na nowe. co to może być???
-
odpalnie tds ciąg dalszy
miałem problemy z odpaleniem autka na zimnym jak i na ciepłym silniku. Wymieniłem przewody przelewowe, filtry, olej, uszczelniłem z zewnątrz pompe wtryskową i nic. Wymieniłem akumulator i na ciepłym zapala teraz troche lepiej kręci tak 3 sekundy. Na zimnym nie odpala dopiero po 3 przekreceniach kluczyka.. Zainteresowałem się pompa paliwa. I okazało sie po wymianie że na zimnym odpala za pierwszym przekreceniem kluczyka. Ale chiałbym spytać o taka rzecz. Natomiast po odpaleniu autka na zimnym przez chwilę sie dławi i ma niskie obroty. Co to może być??? I jak poprawić odpalanie na ciepłym?? W pracy jezdze octavia z 1.9 tdi i tam czy zimny czy ciepły pali na dotyk z półobrotu. Czy w BMW nie powinno być tak samo???
-
dużo pali tds
filtry zmienione wszystkie a spalanie średnie głównie dojazdy do miasta ok 30 km w jedną stronę
-
dużo pali tds
mam pytanko co może odpowiadać za ciut za duże spalanie w tds 1,8?? na baku robię zależności od jazdy 600-700km mysle że to za mało. Spalanie na poziomie 9-10l na 100 km?? to za duzo. co to może być?? proszę o pomoc :modlitwa:
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
kupiłem nowy akumulator i dalej nic się nie zmieniło. Zauważyłem jednak, że jak przekręcę kluczyk 3 razy i poczekam aż zgasną kontrolki to odpali z kopa. Nie wiem moze to kogoś naprowadzi jakoś na trop???? Tak samo jak odpala po 1 razie nie załapuje. 2 kręcenie nic, 3 odpali. hm??????? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Napięcie akumulatora po naładowaniu
KUPIłEM NOWY AKUMULATOR JUTRO ZOBACZE JAK ODPALA NA ZIMNYM. NA CIEPłYM NARAZIE JEST BEZ ZMIAN(CZYLI TRZA CHWILE POKRęCIć) NAPIECIE NA NAłADOWANYM (NOWYM) WYNOSI 12,76V.
-
Napięcie akumulatora po naładowaniu
ładowałem od soboty od 16 do dzisiaj(niedzieli) do 10 rano prostownikiem i napięcie na akumulatorze mam 12,7V bez obciążenia. Po ładowaniu było 13,5V. Czy to nie za mało?? Nie wiem w jakim jest stanie akumulator. Czy możliwe jest że jeżeli aku jest stary to już go nie naładuje tak jak trzeba bo on i tak nie będzie trzymał napięcia.
-
Napięcie akumulatora po naładowaniu
Ile powinno wynosić napięcie akumulatora po naładowaniu go prostownikiem.?????
-
Ładowanie
sprawdziłem mam dokładnie 14,2~14,4V bez obciążenia na światłach,radio, nawiew 13,8~14V to chyba ok?!?
-
Ładowanie
pytanie brzmi czy nie jest za małe to ładowanie bo mi ostatnio coś aku klękł i zastanawiam się czy to może być powód czy aku już ma dość życia
-
Ładowanie
u mnie jest 13,6 ~ 13,7 wystarczy czy za mało na wolnych obrotach oczywiście.
-
Ładowanie
jakie powinno być ładowanie w e36 318 tds???
-
pytanie odnosnie kupna samochodu...
cofają cofają kumpel sprowadza autka i był świadkiem jak mu turas się zapytał ile ma być na liczniku km i w książce serwisowej i żeby wrócił za godzine to tyle będzie miał. Więc nie wierz nikomu.