Treść opublikowana przez Krakus3
-
Nagłośnienie w BMW G30
Jestem zaskoczony :shock: Ze znajomymi wpadliśmy na pomysł żeby nagrać ten sam kawałek naszej ulubionej piosenki każdy w swoim aucie i wysłać do siebie na Insta - jestem najbiedniejszy z nich , z najtańszym autem i smartfonwm- i tu zaskoczenie że wszyscy pytają co za system audio w tej biedocie , wiecie co najbardziej robi wrażenie ? Wyrazistość, słychać każdy szczegół w porównaniu do innych systemów, możemy być dumni z tego HK , przynajmniej na Insta :wink:
-
G31 518d - dziwne licznie km do serwisowej wymiany oleju
U mnie jest tak , a przebieg jest 13tyś km , czyli wychodzi że wymiana oleju po 25tyś km a przegląd po 50tyś , ciekawy jestem czy faktycznie po 25tyś km wymienią jedynie olej i wrócą do oglądania rolek z Insta z laskami które błyskawicznie zmieniają piżamy na skąpe stroje kąpielowe , czy coś jeszcze zrobią np wymienią filtr kabinowy i filtr oleju ? :wink: jpg a jpg
-
G31 518d - dziwne licznie km do serwisowej wymiany oleju
po jakim przebiegu nastąpiła pierwsza wymiana oleju ?
-
Felgi i opony do g30 xdrive
Powinno działać jak w przypadku letnich , tylko pamiętać że pomiar rozpoczynamy na postoju i kończymy w trakcie jazdy, inaczej nic z tego
-
Felgi i opony do g30 xdrive
.
-
G30 530ix czarny szafir 2017
Ach ten uśmiech dumnego właściciela BMW :wink: piękna para i piękne auto :cool2: szerokości !
-
Układ SCR - poziom adblue w zbiorniczku - dyskusja
Panowie jak często trzeba uzupełnić ten magiczny płyn, i co wpływa na jego zużycie ? , u mnie jest 12tyś km przebiegu i nadal 100%
-
Nagłośnienie w BMW G30
Chcąc robić upgrade systemu HiFi w G20 , wszystkie firmy zajmujące się car audio proponowały wymianę wzmacniacza a nie głośników
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Jakoś mi to nie podchodzi , czarne w szare w brązowe i jeszcze wstawki aluminiowe , bardziej bym wybrał albo czarne listwy albo brązowe żeby jakaś harmonia była
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Do brązowej średnio pasuje moim zdaniem :?
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Tak wygląda Topola w połączeniu z białą tapicerką, zapiera dech w piersiach :wink:
-
[G30/G31] Niska wydajnosc klimatyzacji
miałem G20 a mam teraz G30 ,muszę powiedzieć że jak dla mnie soft AUTO AC w G30 jest - głupszy, mniej inteligentny - w porównaniu do G20 , a efektem tego jest że w G30 bywają momenty kiedy jest w aucie za gorąco lub za zimno , czego w G20 nigdy nie doświadczyłem przez 77tyś km :?
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
masz rację , faktycznie jest taki motor w ofercie , jakoś go nie kojarzę z oferty G20 pre LCI
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
nie ma już 316d , jest 318d z silnikiem takim samym co w 518d - też 150KM- , ale czy różnica jest tylko na poziomie stabilności ?- za krótko jeździłeś 3er ;) , moim zdaniem krzywdzący jest porównać te dwa modele w celu pokazania które auto jest lepsze , bo są autami dla dwóch różnych grup kierowców
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
chęć zmiany, i to że jeździłem g30 przez miesiąc czekając na produkcję mojego g20 , to nie jest lepsze auto od g20 , to jest inne auto który daje inny rodzaj przyjemności z jazdy.
-
Nagłośnienie w BMW G30
Już wiem dla kogo jest potrzebny L7 , dla słuchaczy na tylnej kanapie , bez L7 jest marnie tam , z L7 to już inna przyjemność , natomiast siedząc z przodu to też uważam jak kolega @adziopak że bez niego jest lepiej
-
Nagłośnienie w BMW G30
No dobrze , teraz pytanie z innej beczki : mając HK on board , czy jest możliwość podrasowania tego zestawu ?- chodzi o jakości audio a nie mocy-, a jeśli tak ,to co koledzy którzy się znają na tym proponują ?
-
[G30] Chwilowe ograniczenie działania wspomagania kierowcy
czyli wtedy kiedy najbardziej wspomaganie kierowcy jest potrzebne , do tego jeszcze dłuższa jazda w czasie mgły- też pojawia się ten komunikat - norma
-
Asystenci PLUS
w plus lane assist gwałtownie odbija samochód od od białego pasa do białego pasa jezdni , czyli nie napijesz się w spokoju wody w trakcie jazdy , proffesional utrzymuje tor jazdy pomiędzy pasami co jest bardzo przyjemny, i pozwala na odkręcanie butelki wody , wypicie parę łyków i ponowne zakręcanie , czy zdejmowanie kurtki w trakcie jazdy . pewnie jeszcze są inne różnice, ale akurat pisałem o różnicę w Lane Assist
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Pierwsze to 100% autostrada, prędkość 120-130 Drugie 50\50 autostrada/krajówka
-
Produkcja czas oczekiwania na G31
Po arabsku odpowiedź brzmi : inshallah Co po polsku znaczy : ch... wie ile :wink:
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
to prawda , i do tego MHEV
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Prawie 1000km na jednym baku , taką wielką limuzyną :shock:
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
O co chodzi z tą Chorwacją ? Za każdym razem jak myślę o wakacjach w Chorwacji , skończę na północy Włoch :wink:
-
Wymiana zacisków na M pakiet
Jest wyraźna różnica jeśli chodzi o skuteczność hamowania ? ile taki zabieg może kosztować ?