Treść opublikowana przez zalew
-
Hartge vs Hamann vs G-POWER
jakikolwiek hartge? na 6.com.pl jest jedna e24 hartge. g-power to troche za niszowe, pakietow hamanna troche jest, nie wiem jak z tuningiem, ale czego tak naprawde potrzebujesz? nie mozesz sie zdecydowac czy e30 zmienic na x6 hamanna czy najszybsza 5 g-power?
-
sprawne polskie beemki w podrozy po europie
ja podejrzewam ze z racji ze to taki gniot po dzwonach, to jakis madrala uznal ze miotla usztywni nadwozie... bywaly progi z betonu i przednie belki z drewna to i miotla jako rozporka zagra. 'dla mnie dize kar ist....'
-
Co łatwiej sprzedac na rynku wtórnym? Seria 1 czy 3?
unikat??? :) widze tego pelno, 5drzwiowych (czyli od poczatku produkcji) jest masa, 3drwiowych tez juz troche widzialem choc duzo mniej z wiadomego wzgledu, coupe nie za duzo, a szkoda bo jestem fanem. oba twoje samochody maja male silniki, wiec nie powinno byc jakichs problemow ze sprzedaza; ale twoje pytanie jest zbyt ogolne, przeciez to zalezy od ceny jaka dasz wzgledem konkurencyjnych ofert.. z klubu w zeszlym roku sie sprzedala e39 za prawie 2x srednia rynkowa, tez z premium selection, ale ona byla wyposazona na wypasie i miala starannie i bogato sporzadzana oferte w necie.
-
Wyjazd do Niemiec - co ze soba??
zalew odpowiedział(a) na DemogorgonPL temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdya co sie mialo nie udac? to nie wyprawa w himalaje:)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie widzialem tego tutaj i zrobilem o nim watek http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=108089
-
Link do zagranicznej strony
git, no to masz przy okazji na przyszlosc - bookmarkuj online ;)
-
sprawne polskie beemki w podrozy po europie
(i kierowcy rownie sprawni) http://www.youtube.com/watch?v=jZUwalEiyF4
-
Link do zagranicznej strony
nie wiem co to za strona, ale na przyszlosc: http://delicious.com
-
Taka fajna reklama
pantera ucieka, na codzien straszna ale bmw dla niej za mocne. z twoimi interpretacjami sie jeszcze nie spotkalem :)
-
Wyjazd do Niemiec - co ze soba??
zalew odpowiedział(a) na DemogorgonPL temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdysamochod masz zarejestrowany w polsce, musisz miec to co ci w polsce kaza
-
Duzy moze wiecej
zalew odpowiedział(a) na Panfil - BMW Klub Polska temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdylol
-
230km/h i lis............
zalew odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyzamknac to troche nieinzynieryjny pomysl, lol. nie zamyka sie drog tylko tworzy sie tunele migracji zwierzat a reszte odgradza, tyle ze to bardzo kosztowna sprawa. angole obwolali, tzn kto obwolal? obwolac sobie mozna, to jest 'znak ostrzegawczy' ktory powinien sie znalezc jesli takie zagrozenie wystepuje. zazwyczaj w takich miejscach powinny wystepowac siatki powstrzymujace wieksze kamienie przed spadnieciem na droge.. ostrzezenie nie jest przed tym, ze ci spadnie na dach bo na to nic nie poradzisz, ale przed tym, ze za ciasnym zakretem moze lezec a) glaz ktory uszkodzi samochod i byc moze ciebie b) okruchy skalne, na ktorych mozesz wpasc w poslizg albo ktore moga wyleciec spod kol innego samochodu uderzajac np w szybe dlatego nalezy zachowac ostrzoznosc i zwolnic, zeby zminimalizowac skutki ew. wpadniecia na kamienista droge albo rozbicia sie o glaz. co w tym nielogicznego?? troche wyobrazni. pojedziesz na pale bo "znak bez sensu" a jak wylecisz na czolowe z powodu kamieni to powiesz, ze nikt nie ostrzegal? ostrzegal. znak ostrzegawczy informuje o zagrozeniu, jesli go swiadomie zignorujesz to potem mozesz miec pretensje juz tylko do siebie.
-
Nowe prawo, mandat już za 1 km/h ponad normę!?
zalew odpowiedział(a) na renoraines temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdycoz, ludzie drastycznie nie przestrzagajacy przepisow (zwielokrotnienie dozw. predkosci, poruszanie sie bez uprawnien, itd) latwiej spotkac wsrod motocyklistow niz wsrod keirowcow.. niemniej statystyki pokazuja (nie mam pod reka opracowania, ale pewnie da sie wygooglac), ze wypadkow z udzialem motocykli jest mniej niz nawet z udzialem zwierzat, a w wypadkach w ktorych uczestniczy motor i samochod, rzadko kiedy winnym jest motocyklista. niestety brak karoserii prowadzi to wiekszej tragedii przy malym bledzie. poza tym, wiecie, naglowki, to tak jak bmw w naglowkach prasowych zawsze jest 'pedzace', 'staranowalo', itd, tak samo 'szalony motocyklista' bedzie czesciej goscil na lamach prasy niz 'zlowieszcza sarna atakujaca maski samochodow'
-
odslona X6M
http://www.bmwblog.com/2009/04/08/new-york-auto-show-bmw-x6-m-unveiled/
-
Nowa 7er w Moto-On
2 lata gwarancji i sprzedaz, nastepny sie martwi
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
wsadzanie 3.5 do e30 i gazowanie go, boje sie co jeszcze moze mnie zdziwic.. czyli jezdzi na nielegalnym OC?
-
wyklad o efektywnosci fotelikow dla dzieci
- Swap?!
jak zmienisz silnik na taki sam to tez nie musisz. kolega wyzej chce zmienic pojemnosc, ktora wpada w inna kategorie w wiekszosci ubezpieczen, wiec musi to sformalizowac.- Swap?!
co ma sie dziac z vinem? to niezmienny numer. wpis o zmianie silnika zalatwiasz na przegladzie i mozesz sie z tym wpisem udac do WK zeby wydali ci dowod ze zmieniona pojemnoscia, i musisz poinformowac ubezpieczalnie jesli zmieniasz prog pojemnosci. numery silnika od dawna nie sa juz w dowodzie, czesc zamienna, jak tarcze czy sprzeglo.- 230km/h i lis............
zalew odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdynormy ochrony pieszego maja swoje wady, rekiny wciagaja pod spod zywe stworzenia ktorych miejscem jest chodnik lub las ;)- 230km/h i lis............
zalew odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdywidze ze e28 mocny sprzet jak e23, nie jakies plastiki :D- 230km/h i lis............
zalew odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypo kilkuletniej podrozy naokolo internetu, fotki lisa w silniku ponownie zawitaly nasze forum- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ja widze 8 zdjec- BMW na niedziele i do kochania.
pytales wymieniajac model ktory jest mi bliski wiec ci odpowiedzialem, jak odpowiedz ci nie pasuje to rob swoje. pewnie da sie zaopiekowac klasykiem oszczednie, ale zeby nie skonczylo sie to na drutach i gumie do zucia to do tego potrzeba pewnego zakupu (przyklad panfila) i przede wszystkim duzo szczescia (przyklad panfila), a nie takich zalozen jakie ty przyjales od-do byle jak najtaniej. w klasyku czekaja niespodzianki jakich ty nie jestes swiadom, a ja jestem, dlatego mam takie zdanie jakie mam. w twoim budzecie szukaj jak najzdrowszego e34 (skoro nie chcesz serii 3), bedzie to mniej klopotliwy w utrzymaniu samochod niz rekin.- BMW na niedziele i do kochania.
jesli miales problem z e32 to nie masz co patrzec na e23. starsze nie znaczy tansze, niestety. za 500pln/mies za duzo nie podzialasz, tzn jesli kupisz jakas naprawde zadbana sztuke (ktora nie bedzie tania) i nie bedziesz nic chcial modyfikowac/doposazac, to moze by sie udalo, ale pamietaj, obojetnie czy e23 czy e28, e12 (sliczna 5) czy e24 - ryzyko sypania sie jest dokladnie takie samo, zalezy co w srodku piszczy + czynnik loterii. dodatkowo, jesli jestes z malej miejscowosci, to do fachowcow daleko i kazde czesci zamawianie, przysylanie, to moze byc klopotliwe. do klasyka dobrze miec mechanika znawce pod reka a nie kogos kto mysli ze cos wie bo naprawial inne beemki albo obok nich stal. - Swap?!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.