Treść opublikowana przez m_snikers
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
he he najpierw muszę je dostać bo z allegro to róznie bywa ;) na kierunki boczne juz 2 tydzień czekam :)
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
właśnie ?? Jaki opornik i czy rozwiąże sprawę ??
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
no fakt philipsy nie daja takiego efektu dlatego kupiłem dziś te djody ale jak widzę to nie będzie taka prosta sprawa. Czyli albo będzie świeciła spalona żarówka na desce albo kierunek ?? chyba jest jakiś sposób żeby było dobrze ??
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
J kupiłem tu : http://allegro.pl/item279700154_diody_w5w_t10_r10_dyfuzy_clear_mega_wyprzedaz.html :) zobaczymy co to będzie ;
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
no mi tez się pomysł spodobał i już na allegro kupiłem :)
-
swiecace sie swiatla postojowe gdy pracuja xenony mijania
myślę że fajnym rozwiązaniem są żarówki postojowe Philipsa Blue Vision świecą jasnym bialym światłem nie kiczowato niebiesko a postojówki mieć trzeba :)
-
stuki w kierownicy
tuleje i końcówki wymieniłem raczej odpada :( Myoże to coś ze wspomaganiem ?? pompa czy pasek ??
-
Instaluje nagłośnienie do BMW e46, przykład... co dalej ?
a ja też chciał bym się podłączyć pod temat : mam takie samo miejsce wolne jak kolega damianlg i zastanawiam się czy tam ma być coś takiego : http://www.allegro.pl/item275258685_oryginalny_wzmacniacz_do_bmw_e46_e_46_.html i czy to jest jakiś większy problem z montażem i czy tak wzmacniacz cosw pomoże fabrycznemu audio z navi ?? Z góry dziękuje za pomoc
-
stuki w kierownicy
wydaje mi sie że ja mam też cos takiego :( ale na razie nie mam pomysłu wole nie myśleć że to maglownica :( ale muszę to sprawdzić
-
330d - manual czy automat??
ni :8) nie częściej niż inni :) po prostu wolę manual i nie jestem zbyt wygodny mogę w mieście zmieniać biegi :twisted2: a tak poważnie to jak każdy wie jeden lubi jabłka a drugi gruszki i niech tak zostanie będzie ciekawiej i mniej nudno :D [/code]
-
330d - manual czy automat??
no i ja będę obstawał za manualem :) też tak wolę do dynamicznej jazdy chyba się bardziej nadaje ;) no bo jak automat do zmiany sportowej do chyba smg tylko ale ja nie miałem okazji latać z tą skrzynią, choć na tym forum i otej skrzyni użytkownicy M3 wypowiadali się że zmienia im biegi nie wtedy gdy chcą :mrgreen: a na koniec w mojej 330d automat nie dziękuję - może koło 50 lat na karku :)
-
330d - manual czy automat??
A ja ci powiem że nie da ci automat tle frajdy w 330d co manual ja mam manuala i sobie chwalę no i nic mi biegów nie zmienia jak nie chcę a często nie chcę :) jeździłem w automacie i ja dziękuje za wygodę nie po to kupiłem 3.0 :) ale każdy lubi co innego
-
e46 kierunkowskazy clear
No i ja wreszcie wymieniłem kierunki na clear nieźle jest Polecam a nawet fajnie grają z lampami boczki przyjdą w poniedziałek :)też w tym samym tonie :)
-
problem z ksenonami
no to tak żeby zakończyć temat oryginalności żarówek katalog intercars :OSR66050 XENARC =>OSR66250 żarówka XENARC 35W D2R P32D-3 w >9 292,76 zł no to to co kupiliśmy na allegro w tym i ja to poprostu made in china z dobrym napisem osram made in germany :roll2: trzeba trzymać kciuki że długo bedą fukcjonować :modlitwa:
-
problem z ksenonami
hym to proszę pokażcie mi hurtownie w której osram będzie w takiej cenie ?? 300 350 zł nie w aso :) temat przerabiałem tydzień temu i skończyło się na allegro
-
xenon lewy mały problem ??
ano i się okazało że silniczek znaczy kostka nie stykała xenon świeci jak trza :) Dzięki chłopaki za rady
-
problem z ksenonami
No i ja wymieniłem te żarówki i jest ok ale co do tekstu Oryginalne to mocno wątpię troszkę zbyt duża różnica między sklepem a allegro ponad połowa ceny :) znaczy made in china pewnie a napis to sobie można wydrukować samemu :) ale cena czyni cuda i też kupiłem
-
xenon lewy mały problem ??
ale jak 2 czujniki ?? tak patrzę na ten schemat i nie widzę żeby były 2 czujniki ?? ale z moją hobbystyczną wiedzą mogę nie widzieć pomóżcie http://bmwfans.info/original/E46/tou/330d-M57/ECE/L/N/2001/07/mg-33/ill-33_0848/
-
xenon lewy mały problem ??
Witam mój problem wygląda tak : prawy ksenon po zapaleniu podnosi się i jest ok natomiast lewy nic się nie podnosi i świeci sobie kilka metrów przed auto i widać jak krótko świeci :( jak myślicie gdzie szukać ?? wszyscy piszą o samo poziomowaniu ale to raczej nie to bo jedna jest jednak ok ??
-
problem z zakupem szkła do lampy do E46!!!!!!!!
19 jak ściągasz szkło to uszczelka jest wygnieciona a nowa jest gruba ma klej i trzeba mocno docisnąć szkło, podobno jak nie wymienisz to będą lampy parować, na stare uszczelki zakłada się lekko więc myślę że może coś z tego być
-
problem z zakupem szkła do lampy do E46!!!!!!!!
no wiesz nie jest tanio ,jakieś 160 zł za szkło numer : lewe 63 12 8 380 189 prawe 63 12 8 380 190 i na bank tylko AL do ksenona w BMW 3 no i przydało by się uszczelki wymienić co by nie parowały lampy a to kolejne 40 zł za sztukęale efekt powiem ci piękny
-
Kupno E46 prosba o pomoc :)
no a czemu we włoszech ma nie być grzania foteli ;) Ktoś mieszka w dolomitach to zimę ma większą niż my i niemcy razem wzięci :) a tak poważnie to jeden lubi blondynki a drugi brunetki :) mi się podoba :twisted2: :roll2:
-
Kupno E46 prosba o pomoc :)
no jest ciężko bez grzania tyłka :) u mnie też nie ma i to jest chyba największy minus mojej buni :( rano aż cię telepie jak wsiadasz po nocy na fotel brrry ale już niedługo będzie po zimie tak się pocieszam
-
problem z zakupem szkła do lampy do E46!!!!!!!!
Hym ?? Właśnie dzisiaj zamontowałem szkła do swoich xenonów, no jest fajnie . Wracając do twojego pytania , ja kupowałem w oryginale i są to szkła AL do mojej buni i nie było nic innego dostępnego z oryginału,jedynie AL do xenona montowali przynajmniej tak podaje BMW ASO . Tak więc xenon w 2001 pokazuje tylko AL . Nie wiem czy ci coś wyjaśniłem ale zawsze zostaje tel do ASO i SPRAWDZENIE po Vinie .
-
Kupno E46 prosba o pomoc :)
No i ja mam włocha :) i jestem zadowolony nie ma reguły co niby niemcy to jakiś szczególny naród w sprawie dbania o auta ?? To pewnie tak jak z tą Niemiecką precyzją :) szkoda że Japan Cars są zawodne i nieprecyzyjne :)Ważny jest człowiek który jeździ a nie narodowość jakiej jest !!!