Treść opublikowana przez mariobravox
-
X5 45e zamówienie
Zakładam że jak coś jest w nowym konfiguratorze to na dzisiaj jest dostępne. Oczywiście może się to zmienić ale mam wrażenie że powoli wracamy do normalności i będzie ok.
-
X5 45e zamówienie
X6 sierpień wychodzi na dzisiaj, oczywiście w opcji bez restrykcji i dostępności części. Zamawiam w poniedziałek bo we wrześniu mam koniec leasingu.
-
Rabaty na g05
"Przy tym co oni robią z przedsiębiorcami nie ma co być potulną owieczką. Trzeba działać odważnie ale rozsądnie." Otto to, na ścianie w biurach powinni to powiesić prywaciarze.
-
Rabaty na g05
Auta się dobrze sprzedają, na dzisiaj nie ma takiej potrzeby i nie uwierzę w żadne promocje. Może za jakiś kwartał. 10% wyjściowo na nowy model nie jest tak źle. Kupujecie auta za 500k, nie dziadujcie. Czasy z 25% rabatem chciałbym sam ale prędko nie wrócą.
-
X5 LCI konfigurator aktywny
Pakiet sportowy M pro dodaje z automatu podświetlane nerki. A one są też potem zawartością Exlusive. Czyli jakby płacimy 2x?
-
X5 LCI 2023
Hitem roletki z tylu dla dziecka nic nie warte ale żeby mieć trzeba pakiet za 15k. Kogoś porypało.
-
X5 LCI konfigurator aktywny
W X6 przed liftem z tego co wiem można wyłączyć te nerki, sprawdź czy fotele M nie mają w standardzie skóry, bo z tego co jest w konfiguratorze X5 przy komfortowych jest skóra eko czyli z plastikowej krowy Masz racje, dodaje skórę oraz wentylację dlatego mamy tu 15k dodatkowo.
-
X5 LCI konfigurator aktywny
A te nerki w razie czego to da się wyłączyć? Ktoś mi pomoże wyjaśnić dlaczego biorąc fotel M cena rośnie mi nie o 5k a 20? Co dostaje dodatkowo bo mam sporo już zaklikane i tego nie mogę namierzyć. To samo szyby akustyczne, zamiast 3k-6. Mowa o X6 ale tamten wątek nie żyje.
-
X5 LCI 2023
Trzeba się cieszyć że podnoszą moc a nie narzekać. 40D pewnie będzie, luzik
-
X5 LCI 2023
W standardzie mamy teraz np. M pakiet, jakiś tempomat, podgrzewanie foteli, audio HiFi, automatyczna klapa tylna. W tym kontekście jak już rano pisałem podwyżka nie boli aż tak bardzo. Cos tam za to dali. A dizelek ma prawie 300KM.
-
X5 LCI 2023
Trzeba się zgodzić. Wsiadamy do Cayenna i już wiemy że jest prawie ale level wyżej. Ktoś ogarną te 3 wersje na głównej o co tu chodzi, czym się różnią? https://www.bmw.pl/pl/all-models/x-series/X6/2023/bmw-x6-w-skrocie.html
-
X5 LCI 2023
To nie jest tak źle jak się obawiałem. Myślałem że wyjadą z 5%. Ponoć BMW ma jakieś mocno promocyjne finansowanie teraz bo gorzej ze sprzedażą, prawda to? Ktoś coś?
-
X5 LCI 2023
W X6 pakiet M jest w cenie. Z tego co wychaczyłem wstępnie to nie tylko to. Rozwiń opis i zobaczysz szczegóły. Ta podwyżka dzięki temu aż tak nie boli. Dopiero będę rozkminiał ten konfigurator bo czasu nie było za wiele. PS. Rabaty nie są ustalone
-
X5 LCI 2023
Cayenne coupe jak możesz to bez porównania. To mój następny cel po X6. Narazie te ok 100k różnicy to jednak trochę za dużo(wchodzi lift za moment i trzeba parę opcji też dobrać). Obawiam się też serwisu u nich bo nie widziałem pakietów. Z X6 w obecnej sytuacji czuje się pewniej, może kiedyś.
-
X5 LCI 2023
Po wejściu w konfigurator są nowe auta ! Jako że biore X6 jestem zadowolony bo za wiele nie skiepścili ale X5 jak dla mnie wstępnie lipa. Nowa linia chińska ewidentnie. Brak diesla 2.0, jest drogo.
-
X5 LCI 2023
https://motofilm.pl/2023/02/ktos-w-bmw-narobil-zamieszania-na-oficjalnej-stronie-troche-za-wczesnie-pojawilo-sie-nowe-x5/
-
X5 LCI 2023
Od środy rzekomo auta w konfiguratorach. X5/X6 LCI
-
X5 LCI 2023
Niech już dają nie wkur.iają :D . Czekam na X6. Tablety to żart ale liczę że będzie do oswojenia się a jakoś tak ciężko kupić wersje przed lift jak jest nowa.
-
Opóźnienia w dostawie - X5/X6
Kilka miesięcy temu było 12. Trudno powiedzieć, bo jeśli tych aut nie ma to dobrze jak są to mało bo LCI za chwilę dołoży kilka %.
-
X5 LCI 2023
Tak ciężko Wam uznać wzajemne wybory? Przekrzykujecie się jak na rynku, żenująco się to czyta.
-
X5 LCI 2023
W Audi ich pełen dotyk który rozmieszczony jest uważam bardzo sensownie(chociaż tyle) w użytkowaniu, w obcowaniu z nim też wielkiego wow nie robi. Już się chyba wszystkim objechał.
-
Zakup X5 G05
Faktycznie dziwna sprawa. Lift jest dosyć mocny i pomimo pełnego zaufania do marki to dosyć nietypowe kupować auto które nie miało swojej premiery. Mówi się też że będzie drożej a napewno gorzej z rabatami jak to z nowościami. A i kolego najważniejsze, co z rabatami? Straszyli że w tym roku nie będzie rabatów w BMW na auto do produkcji.
-
Zakup X5 G05
Ciekawe dlaczego 2024... auto jest na co czekać 2 lata?
-
Wyposażenie standardowe
A co się dzieje z laserami że znikają? Co w to miejsce?
-
Wyposażenie standardowe
Jakiegoś linka czy kod powinni ci udostępnić. Pewnie zaraz pomogą tu lepiej ogarnięci bo pewności nie mam jak jest teraz z tym optymalnie. Napewno powinieneś dostać pełna spec choćby w pdf na maila np. Ja natomiast w innej sprawie, ile rabatu od katalogu teraz dają?