Skocz do zawartości

mariobravox

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariobravox

  1. Ciesze sie że bawi Cie jazda benzyną i kręcenie wysokich obrotów żeby to jakoś szło, mnie nie bawi. I chyba o to chodzi że każdy lubi co innego. Mi odpowiada elastyczność dizelka, dobrze te wszystkie cechy kolega wymienił wyżej i bardzo śmieszy najazd na diesla ale nie zamierzam nikogo do tego rodzaju napędu przekonywać. Warto szanować obie strony.
  2. Może po prostu ktos lubi jeździć dizelem. Niutomometry itp a nie piłowanie benzyny na obrotach wysokich. Kazdy lubi co innego.
  3. mariobravox odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Mnie to bardziej zastanawia przewijajacy się temat skrzyni bo silnik w 518d i 520d ten sam wiec 200KM da sie skręcić bez problemu. Niektóre aso oferują taką usługę ale nie dla wszystkich vinów i tego też nie kumam dlaczego.
  4. Ok a jak to wyglądało wcześniej np w autach z 2018r czy początek 2019 gdzie nie było wpisanego w specyfikacji takiego pakietu. Czym ten live cockpit różni się od zwykłej czy nawet profesjonalnej navi/ bieżącego softu.
  5. mariobravox opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Witam pytanie jest banalne ale jestem tak skołowany w tym momencie że potrzebuje łopatologicznie. Czy usługa 6U2 BMW Live Cockpit Plus to te nowy soft 7.0 wirtualne zegary itp?
  6. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Będę sprzedawał oryginalne koła(auto posiadam od 2tyg.) z nalotem 1200 km. 18tki M felga Double Spoke 662. Wymieniam w tym tyg. na 19tke i planuje zostać z tym rozmiarem na stałe. Jakby co priv
  7. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    O takie prosiłem ale będę musiał się upewnić. Z tego co czytam to finalnie większej różnicy nie ma nie licząc możliwości dalszej jazdy po złapaniu gumy. Spotkałem się też z opinią że na ROF jest głośniej, czy to prawda?
  8. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Dostałem ofertę z aso na 19tki Pirelli tył 2850 i przód ponad 2400 sztuka. Myślałem że z krzesła spadnę. Mam ciekawą ofertę na Dunlopy kpl. za 4k. Czy ktoś sie orientuje czy czujniki z aso wymagają jeszcze jakiegoś programowania czy zakładam i wszystko gra?
  9. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Oj wątpię tym bardziej teraz w sezonie. Zestawy kół 19 do M w aso mają ceny z kosmosu. nie muszę przecież kupować opon w aso i tam ich zakładać. Całość planuję zamknąć w 8k - zakup opon na oponeo a założenie w warsztacie prywatnym gdzie mają czym założyć ROF.
  10. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Przyszły piękne felgi prawie jak nowe. Polecam gość miał 3kpl można negocjować poza allegro cena spada w dół przesyłka pobraniowa 0zł
  11. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Chyba im słabo schodzą te koła
  12. A czy po programie nie da się przywrócić fabryki bez śladu w razie problemów?
  13. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Dziękuje za info, po małym rabacie zamówiłem je za pobraniem i zobaczę przy kurierze co przyjdzie. Wybrałem więc używane oryginały niż podróbkę będzie w teorii pewniej.
  14. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Witam, ktoś pomoże mi namierzyć jaki to jest wzór? https://allegro.pl/oferta/felgi-19-bmw-g30-g32-m-pakiet-idealne-oem-8547974956?fbclid=IwAR0_YuZTeJg7QKrOTD6GU7o0aWUf9ms8HY4_kQrxL54lWDuwO7ueQe6q5kI Podany wcześniej link z nowymi felgami w sklepie bmw nie ma tego wzory, jest podobny ale to nie to.
  15. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Mam namiar na tą firmę od kolegi który zajmuje się felgami zawodowo i nie ma żadnych zastrzeżeń co do chińczyków od tego dostawcy. Nie ma co się oszukiwać to nie oryginał ale ja osobiście nie jeżdżę wyczynowo jeśli wytrzymają mi 3 zimy mogę je wywalić na śmietnik z uśmiechem. Upewnię się co do parametrów w wolnym czasie i prawdopodobnie podejdę do tematu.
  16. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Ciekawe co by powiedzieli w ASO jakbym przywiózł im to ;p https://www.olx.pl/oferta/961-alpina-felgi-19-5x112-bmw-5-g30-g31-7-g11-g12-CID5-IDu7WRJ.html?fbclid=IwAR2y3tns4d4-a3rq9OeoczfRGaslyWq-intwqwpylWBdtFAgnoeuzqp7vBA
  17. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Z Białegostoku ale często bywam więc rozważę taką akcję. Dzięki za namiar
  18. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    W Fusie powiedzieli że oni raczej preferują zmiany kół a nie zabawę w opony jak poszedłem pogadać odbierając auto czym trochę mnie zrazili. Rozmowa na zasadzie lepiej żebyś do nas nie przyszedł także nawet jak ogarnę felgi i zimówki jako nowy komplet to raczej tam nie zawitam.
  19. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Obawiam się że w wulkanizacji coś mi źle podepną w końcu jest tu też jakaś elektronika, czujniki itp
  20. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Mnie "kupił" ten model https://allegro.pl/oferta/felgi-19-5x112-bmw-7-g11-g12-5-g30-g31-6-gt-g32-8378810402?fbclid=IwAR3vDsoHH1_g6O5ZiSR1elUA-bQ_bkOKzIrVDgiNvd88FVwiJLmlZ5UYPXo Pytanie czy w aso zechcą to założyć a wolałbym nie zakładać poza serwisem.
  21. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Ok dzięki bardzo, jeśli ktoś ogarną sobie fajne felgi 19tki poza ASO które się sprawdziły to będę wdzięczny za info. Lepiej kupić sprawdzone a opony dobrać to już będzie prosta sprawa.
  22. mariobravox odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość tym bardziej że nie jestem kumaty w mechanice samochodowej. Mam świeżą G30 z mpakietem więc różne opony przód i tył. Pomyślałem że nie będę bawił się w w zimowe opony na tych felgach bo to temat kłopotliwy a zakupię felgi 19 dedykowane przez sprzedawcę do G30 do tego 4 takie same zimówki . Czy to co piszę ma sens? Nie zwariują mi jakieś czujniki? Czy ten schemat rożnych rozmiarów przód tył nie musi być powielony nawet przy nowym większym zestawie? Będę wdzięczny za info pozdrawiam
  23. mariobravox odpowiedział(a) na pawel30 temat w G30, G31, F90
    Witam, czy możliwe jest aby bez navi Professional mieć nowy live cockpit plus? Ponoć jest to możliwe tylko jak się weżmie ten większy pakiet navi. Ktoś to potwierdzi?
  24. Jaka jest różnica w hamulcach z mpakietu a zwykłymi?
  25. Jeśli biorę mpak ale nie chcę obniżonego zawieszenia to hamulce zostaną sportowe?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.