Treść opublikowana przez mariobravox
-
530i vs 530i xDrive
Ciesze sie że bawi Cie jazda benzyną i kręcenie wysokich obrotów żeby to jakoś szło, mnie nie bawi. I chyba o to chodzi że każdy lubi co innego. Mi odpowiada elastyczność dizelka, dobrze te wszystkie cechy kolega wymienił wyżej i bardzo śmieszy najazd na diesla ale nie zamierzam nikogo do tego rodzaju napędu przekonywać. Warto szanować obie strony.
-
530i vs 530i xDrive
Może po prostu ktos lubi jeździć dizelem. Niutomometry itp a nie piłowanie benzyny na obrotach wysokich. Kazdy lubi co innego.
-
PowerKit BMW G30
Mnie to bardziej zastanawia przewijajacy się temat skrzyni bo silnik w 518d i 520d ten sam wiec 200KM da sie skręcić bez problemu. Niektóre aso oferują taką usługę ale nie dla wszystkich vinów i tego też nie kumam dlaczego.
-
Live Cockpit Plus
Ok a jak to wyglądało wcześniej np w autach z 2018r czy początek 2019 gdzie nie było wpisanego w specyfikacji takiego pakietu. Czym ten live cockpit różni się od zwykłej czy nawet profesjonalnej navi/ bieżącego softu.
-
Live Cockpit Plus
Witam pytanie jest banalne ale jestem tak skołowany w tym momencie że potrzebuje łopatologicznie. Czy usługa 6U2 BMW Live Cockpit Plus to te nowy soft 7.0 wirtualne zegary itp?
-
Koła na zimę
Będę sprzedawał oryginalne koła(auto posiadam od 2tyg.) z nalotem 1200 km. 18tki M felga Double Spoke 662. Wymieniam w tym tyg. na 19tke i planuje zostać z tym rozmiarem na stałe. Jakby co priv
-
Koła na zimę
O takie prosiłem ale będę musiał się upewnić. Z tego co czytam to finalnie większej różnicy nie ma nie licząc możliwości dalszej jazdy po złapaniu gumy. Spotkałem się też z opinią że na ROF jest głośniej, czy to prawda?
-
Koła na zimę
Dostałem ofertę z aso na 19tki Pirelli tył 2850 i przód ponad 2400 sztuka. Myślałem że z krzesła spadnę. Mam ciekawą ofertę na Dunlopy kpl. za 4k. Czy ktoś sie orientuje czy czujniki z aso wymagają jeszcze jakiegoś programowania czy zakładam i wszystko gra?
-
Koła na zimę
Oj wątpię tym bardziej teraz w sezonie. Zestawy kół 19 do M w aso mają ceny z kosmosu. nie muszę przecież kupować opon w aso i tam ich zakładać. Całość planuję zamknąć w 8k - zakup opon na oponeo a założenie w warsztacie prywatnym gdzie mają czym założyć ROF.
-
Koła na zimę
Przyszły piękne felgi prawie jak nowe. Polecam gość miał 3kpl można negocjować poza allegro cena spada w dół przesyłka pobraniowa 0zł
-
Koła na zimę
Chyba im słabo schodzą te koła
-
CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63
A czy po programie nie da się przywrócić fabryki bez śladu w razie problemów?
-
Koła na zimę
Dziękuje za info, po małym rabacie zamówiłem je za pobraniem i zobaczę przy kurierze co przyjdzie. Wybrałem więc używane oryginały niż podróbkę będzie w teorii pewniej.
-
Koła na zimę
Witam, ktoś pomoże mi namierzyć jaki to jest wzór? https://allegro.pl/oferta/felgi-19-bmw-g30-g32-m-pakiet-idealne-oem-8547974956?fbclid=IwAR0_YuZTeJg7QKrOTD6GU7o0aWUf9ms8HY4_kQrxL54lWDuwO7ueQe6q5kI Podany wcześniej link z nowymi felgami w sklepie bmw nie ma tego wzory, jest podobny ale to nie to.
-
Koła na zimę
Mam namiar na tą firmę od kolegi który zajmuje się felgami zawodowo i nie ma żadnych zastrzeżeń co do chińczyków od tego dostawcy. Nie ma co się oszukiwać to nie oryginał ale ja osobiście nie jeżdżę wyczynowo jeśli wytrzymają mi 3 zimy mogę je wywalić na śmietnik z uśmiechem. Upewnię się co do parametrów w wolnym czasie i prawdopodobnie podejdę do tematu.
-
Koła na zimę
Ciekawe co by powiedzieli w ASO jakbym przywiózł im to ;p https://www.olx.pl/oferta/961-alpina-felgi-19-5x112-bmw-5-g30-g31-7-g11-g12-CID5-IDu7WRJ.html?fbclid=IwAR2y3tns4d4-a3rq9OeoczfRGaslyWq-intwqwpylWBdtFAgnoeuzqp7vBA
-
Koła na zimę
Z Białegostoku ale często bywam więc rozważę taką akcję. Dzięki za namiar
-
Koła na zimę
W Fusie powiedzieli że oni raczej preferują zmiany kół a nie zabawę w opony jak poszedłem pogadać odbierając auto czym trochę mnie zrazili. Rozmowa na zasadzie lepiej żebyś do nas nie przyszedł także nawet jak ogarnę felgi i zimówki jako nowy komplet to raczej tam nie zawitam.
-
Koła na zimę
Obawiam się że w wulkanizacji coś mi źle podepną w końcu jest tu też jakaś elektronika, czujniki itp
-
Koła na zimę
Mnie "kupił" ten model https://allegro.pl/oferta/felgi-19-5x112-bmw-7-g11-g12-5-g30-g31-6-gt-g32-8378810402?fbclid=IwAR3vDsoHH1_g6O5ZiSR1elUA-bQ_bkOKzIrVDgiNvd88FVwiJLmlZ5UYPXo Pytanie czy w aso zechcą to założyć a wolałbym nie zakładać poza serwisem.
-
Koła na zimę
Ok dzięki bardzo, jeśli ktoś ogarną sobie fajne felgi 19tki poza ASO które się sprawdziły to będę wdzięczny za info. Lepiej kupić sprawdzone a opony dobrać to już będzie prosta sprawa.
-
Koła na zimę
Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość tym bardziej że nie jestem kumaty w mechanice samochodowej. Mam świeżą G30 z mpakietem więc różne opony przód i tył. Pomyślałem że nie będę bawił się w w zimowe opony na tych felgach bo to temat kłopotliwy a zakupię felgi 19 dedykowane przez sprzedawcę do G30 do tego 4 takie same zimówki . Czy to co piszę ma sens? Nie zwariują mi jakieś czujniki? Czy ten schemat rożnych rozmiarów przód tył nie musi być powielony nawet przy nowym większym zestawie? Będę wdzięczny za info pozdrawiam
-
kupno g30
Witam, czy możliwe jest aby bez navi Professional mieć nowy live cockpit plus? Ponoć jest to możliwe tylko jak się weżmie ten większy pakiet navi. Ktoś to potwierdzi?
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Jaka jest różnica w hamulcach z mpakietu a zwykłymi?
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Jeśli biorę mpak ale nie chcę obniżonego zawieszenia to hamulce zostaną sportowe?