Cześć na początek można coś obejrzeć Tor Jastrząb pod Radomiem ostatki przed zimą: https://www.facebook.com/photo.php?v=10201480188500963 https://www.facebook.com/photo.php?v=10201480188500963¬if_t=video_processed
SIEMA. Czemu nic nie piszesz ? Fotki jakieś bym obejrzał. Mój mechanior się za długo ociąga mam już dosyć walki z gościem. Na szczęście mam już komplet gratów i nic mi nie brakuje.
Może nie zazdrość ale to że sam z projektem w miejscu stoję. Niestety jest wiele elementów do dogrania a pomocy z nikąd. Na szczęście mam kolegów z BMW KLUB co wiedzą jak doradzić ……. Dzięki Panowie – co osoba to inna opinia ;-). Felo jest skarbnić wiedzy - to sie przydaje.
No nie mogę na to patrzeć denerwuje mnie to strasznie.
97 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.