Skocz do zawartości

fake_nick

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fake_nick

  1. fake_nick odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w E30
    koszt regeneracji alternatora w dobrej firmie jest niewielki
  2. fake_nick odpowiedział(a) na GZIX temat w E36
    karty pojazdu juz nie wydaja wogle
  3. fake_nick odpowiedział(a) na GZIX temat w E36
    idac twoim tokiem rozumowania , czlowiek ktory ma zarejetrowany samochod na siebie ale w jego dowodzeie widnieje wpis : '' KARTY POJAZDU NIE WYDANO'' nie jest wlascicielem tegoz auta
  4. fake_nick odpowiedział(a) na GZIX temat w E36
    chyba nie rozumiesz pewnych rzeczy wez karte pojazdu , ale nie bierz dowodu i sprobuj przerejestrowac auto jezeli zatrzymuje ciebie policja , to chce dowod rejestracyjny czy karte pojazdu ?
  5. fake_nick odpowiedział(a) na GZIX temat w E36
    dlaczego chora? to chyba normalne ze nie mając dowodu wlasnosci pojazdu nie masz prawa nim rozporządzac? tylko głupiec kupi auto bez karty pojazdu, rownie dobrze mozesz kupic auto od zlodzieja który tez KP ci nie da a sprzeda znaaacznie taniej dowodem wlasnosci jest dowod rejestracyjny , karta pojazdy zosta wprowadzona zeby podniesc cene oplat zwiazanych z pierwsza rejestracja samochodu sprowadzonego do polski , co z kolei mialo zachamowac naplyw aut uzywanych ze wschodu , jak zapewne wiesz karte pojazdu wycofano rownie szybko jak ja wprowadzono bo okalalo sie to byc bublem
  6. fake_nick odpowiedział(a) na GZIX temat w E36
    przerabialem ostatnio temat bez karty pojazdu , auto jest takjakby bez papierow , wlasciciel nie ma prawa sprzedac nawet takiego samochodu do momentu wyrobienia nowej karty chora polska polityka
  7. ja bym poszedl sie najpierw zapytac na szrot w okolicy , bo np u mnie biora wszytsko , tylko trzeba zaplacic nie od kilograma a chyba 150 zl
  8. w bmw lampa ma spory zakres regulacji , mozna popuscic ja w dol troche , maske z deka do gory , da rade to zniwelowac na regulacjach
  9. fake_nick odpowiedział(a) na kdpiast temat w E36
    kiedys to sztrucli ludzie montowali silnik od zastawy , to dopiero chodzilo
  10. fake_nick odpowiedział(a) na n0nam3 temat w E36
    sprawdz bezpieczniki , bo immo w e36 nie odcina rozrusznika , sensor po strzale tez nie blokuje silnika
  11. fake_nick odpowiedział(a) na Matias temat w E36
    wez kawalek drutu , laterke i merdaj od strony nerek az zlapiesz
  12. kup sobie mate do matowania ktorej uzywaja lakiernicy , najlepiej szara bo jest najdrobniejsza sam ostatnio walilem tym felgi i efekt murowany
  13. laminat sobie odpusc odrazu , to jest szajs koszt lakierowania + - 250 zl
  14. wystarczy cyknac po 1 nakretce z kazdej strony , mechanik poradzi sobie ze zdjeciem zderzaka, dla zlodzieja bedzie to juz wyzwanie
  15. a m jest tak samo zderzak przykrecany jak w zwyklym pod listwami ? jak tak to raczej ciezko bedzie z takimi nietypowymi nakretkami , mozna by bylo nakretki spawnac na stale :) ale moze to zdenerwowac zlodzieji , szkoda zeby potluki cale auto ! najlepsze wyjscie to pobcinac lapy cwelom
  16. no i wzor fatalny , za te cene mozna dostac duzo ladniejsze wzory
  17. no zonk normalnie !! co sie dzieje na tym swiecie :( chyba jedynym sposobem na zabezpieczenie zderzaka przed takim czyms to wkrecenie na jakies nietypowe sruby
  18. ze tak sie zapytam , jak masz zamiar czipowac auto z gazem ? bedziesz jezdzil na benzynie tylko ?
  19. fake_nick odpowiedział(a) na olav temat w E36
    do freonu jest dodawany srodek ktory po zaatakowaniu promieniami uv swieci , widac wtedy jak na dloni gdzie masz nieszczelnosc to co wydaje ci sie jakby zielonkawe to zapewne ten srodek
  20. fake_nick odpowiedział(a) na adachjar temat w E46
    mozna , ale lepiej poszukac jakigos zakladu ktory to zrobi niz pchac sie z tym do serwisu , serwis skasuje majatek za nowy ews
  21. fake_nick odpowiedział(a) na jasko1969 temat w E38
    nie trzeba zdejmowac tapicerki , dojscie do blaszki jest pod korkiem od wewnetrznej strony drzwi
  22. !!!!
  23. fake_nick odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    cos sciemniasz , jak moglki wsadzic inne zawory ? ze niby do bemy z malucha dopasowali ? albo sciemniasz ty albo oni ci pocisneli kit a ty lykneles to jak maly kazio, zebys cieszyl miche i byl hepi
  24. ja bym bral gnojowóz
  25. fake_nick odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    hehe , mialem racje :D twoja glowica zapewne jest dobra tylko sprawa rozbila sie o te hydroregulatory

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.