Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na j0hnny2007 temat w E34
    nie patrz na instrukcje...mam stary org. w piwnicy 61Ah po drugie posluchaj starego elektr. :norty: robisz dlugie trasy zapewne dlatego ci trzymal :mrgreen: i codziennie :doh:
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na j0hnny2007 temat w E34
    za maly masz aku. 65 Ah powinien byc :mrgreen:
  3. ja bym tylko odciagnal :roll:
  4. buczy/chuczy co za roznica :norty:
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na meko temat w E46
    tak ma byc :P
  6. zbigniewst odpowiedział(a) na Karlos 1 temat w E34
    sprawdz tu...http://bmwfans.info/original/ :P
  7. pod kierownica od 2000r. :P
  8. chcesz miec klopoty :?: zobacz to...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65158&highlight=zmiana+licznika. :twisted:
  9. jak by bylo lozysko to by buczalo :mrgreen:
  10. moze to ci pomoze....http://www.bmwtips.com/tipsntricks/tips_pages/navservicemode.htm. na PL nie ma :mrgreen:
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    i nie nowy aku.. :mrgreen: czepiacie sie :P ;) czekam na dawce i ide zobaczyc... lepiej zeby to bylo to :D nie widzisz kto napisal pytanie :?:
  12. w duzej karcie podklejasz mala i wszystko ok :cool2: Ja posiadam miejsce na telefon w podłokietniku i telefon. Jeśli możesz mi wytłumaczyć co mam zrobić i gdzie włożyć tą dużą kartę poczytaj od poczatku :cool2: caly temat :mrgreen:
  13. W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu. Pozdrawiam :) Ja mam z 97r słuchawkę w podłokietniku i udało się ustawić język polski, menu trochę skomplikowane ale oryginalna instrukcja pomogła :D AUTO BYŁO KUPIONE W NIEMCZECH Ale mam za to inny problem - chodzi mi tylko stara karta z Tak Taka - inne próbowalem jednak nie działały (komunikat sprawdź kartę). Czy ktoś spotkał się z takim problemem ? moze masz cos zle ustawione w telefonie... :norty:
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    radio bierze bardzo duzo...lampki sie palily..wszystko robi swoje...i nie nowy aku.. :mrgreen:
  15. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    kolejnosc nie ma znaczenia...tylko + do + - do - :mrgreen:
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    nie prawda :duh:
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    jedno i drugie....to co zaznaczylem :mrgreen: kto pyta ten nie bladzi :norty:
  18. w duzej karcie podklejasz mala i wszystko ok :cool2:
  19. mozesz kupic....org.simloka nie maja :norty:
  20. W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu. Pozdrawiam :) mozna ustawic PL to jest na karcie :mrgreen:
  21. za stary motor...http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M40/ECE/L/M/1991/10/mg-11/ :jawdrop:
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    lepiej naladuj..bo samym jezdzieniem nie naladuje sie dobrze :mrgreen:
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    naladuj aku. aku. :norty:
  24. sprawdz sobie tu...http://bmwfans.info/original/ :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.