Treść opublikowana przez martin8512
-
swap m30 b35 do e-30
skoro włożyłeś silnik m30b35 i masz taką samą instalacje m30b35 to niepowinno być problemu ale jeżeli kostki się różnią naprzykład z tkiego powodu ze silnik i instalacja są z różnych lat produkcji to trzeba poprzekładać kable a najlepiej jakby zrobił to jakiś elektryk
-
gaśnie na wolnych obrotach co to moze być?
zacznij od sprawdzenia szczelności układu dolotu powietrza może gdzieś ciągnąć lewe powietrze
-
szum toczenia opon,pracy wału, mostu itp.
:doh: jeżeli to jest takie jak to napisałeś łuuuu to moim zdaniem są padnięte łożyska i przy tym przebiegu to jest najbardziej prawdopodobne
-
twarde sprzęgło
może zaciera się łożysko oporowe ja tak miałem w golfie chodziło coraz ciężej az w końcu musiałem wracać z wypadu bez sprzęgła :evil:
-
ucieka petrygo w zawrotym tempie ;o
niewolno mieszać borygo z petrygo :!: mozna mieszać płyny jeśli obydwa sa zrobione na bazie tego samego z tego co wiem to petrygo jest na bazie glikolu i dynagel tez wiec je można ale głowy za to niedaje najlepiej przeczytać na butelce a co do niszczenia chłodnic aluminiowych przez borygo to prawda dużo ludzi to potwierdza
-
zatrzaśnięty bagażnik w E36 pomocy
a może gdybym podpioł aku o wiekszym amperarzu to ruszyłby siłownik co o tym myślicie :?: nie zjara sie cos tak poza to dzięki za posty
-
zatrzaśnięty bagażnik w E36 pomocy
szczeże nie pamiętam ale najprawdopodobniej centralka nie puszcza tak jakby siłownik sie zacioł
-
zatrzaśnięty bagażnik w E36 pomocy
bezpieczniki sa dobre sprawdziłem
-
zatrzaśnięty bagażnik w E36 pomocy
nikt niewie jak otworzyć ten bagażnik :cry2: nie ukrywam że przydałby się prosze o pomoc :modlitwa:
-
ucieka petrygo w zawrotym tempie ;o
zapytaj tego mechanika czy jak uszczelnisz pompe to właśnie co :doh: szlag ja trafi jedz gdzie indziej zanim wydasz wszystko na petrygo
-
Szyberdach
wiem ze cie zmartwie ale bedziesz chyba musiał sciagnac podsufitke a troche z tym zabawy mam podobny problem tyle ze ten plastik sie zblokowal w połowie i niechce sie ruszyc on i szyberdach
-
Kupno e36 318
powiem tak mam E36 1.8 z 92r przed jego zkupem oglądałem wiele innych nowszych ok96roku produkcji i do mojego się umywają pod względem stanu technicznego ja postawiłem na stan auta a nie na rocznik i jestem zadowolony a co do automatu w tym modelu wydaje mi się ze będzie lepiej przy2.0 pozdro
-
Ile tak naprawde Wam pali ?
moja piękna E36 1.8i pali na trasie 8 a po mieście 12l/100km dodam ze czasami lubie pocisnąć :lol: wydaje mi sie ze to normalne spalanie tych silnikow
-
zatrzaśnięty bagażnik w E36 pomocy
mam problem niemoge otworzyc bagażnika ani z centrlki ani z kluczyka pewnego dnia poprostu go zamknołem i koniec. Za tylną kanapą jest otwór ale zbyt mały zeby dostać sie do środka