Treść opublikowana przez PiotrekTPI
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
Z uciekającym prądem, myślałem, że mam mpma, który odpowiada za navi radio zmieniarkę itp. i chciałem sprawdzić go, bo zawsze podczas otwierania auta zmieniarka zaczyna mieszać płytki i np jak siedzę w aucie a kluczyk wyłączony to co jakiś czas zmieniarka się odzywa i nie wiem, czy czasem nie to jest przyczyną utraty prądu.
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
Czyli u mnie w aucie nie powinno być go w bagazniku?
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
samochód to e60 z 2006r
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Otóż moi drodzy zagadka została rozwiązana, mianowicie, przymierzyłem dojazdówkę od wspomnianego 525d e60 czyli 4.0x17'' et18 i pasuje bez problemu, w moim samochodzie jednak znajdowała się dojazdówka 3.5x17'' et30 czyli dojazd z e46, być może też z e90. :roll:
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Może właśnie chodzi o et.
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
serio nikt nie pomoże...?
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Mam możliwość sprawdzenia koła dojazdowego oryginalnego 17 z 525d, dzisiaj przymierze je do swojego 535 i dam znać co i jak
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
To właśnie próbuję ustalić... :duh:
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Ktoś tutaj napisał, że fabryka wkłada niepasujące dojazdówki?
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Proszę, aby więcej użytkowników się wypowiedziało na ten temat. Sytuacja jest dość niekomfortowa, bo jestem teraz zmuszony do wożenia w bagażniku zimówki 18'', która zajmuje go niemal w całości... Mógłbym kupić dojazdówkę do bmw np z f10 lub x5 gdzie występuje 18'' ale jest to dość spory wydatek...
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Dynamiczna wymiana polega w skrócie na podłączeniu maszyny z jednej i z drugiej strony ASB co tworzy ''układ'' zamknięty, silnik i skrzynia biegów wówczas pracuje, a olej przepływa ze skrzyni przez maszyne spowrotem do skrzyni, dolewa się wtedy środek płuczący, który wraz ze starym olejem przepływa przez skrzynie i maszynę, płucząc skrzynie biegów, a później nowym olejem wlanym do maszyny ''wypycha'' się stary olej ze skrzyni, przez co w skrzyni zostaje sam nowy olej więc jest on wymieniony niemal w 100%. Proces zajmuje coś ok 3 godzin i z czystym sumieniem mogę polecić do tego zabiegu firmę z Kielc MARCO-SERVICE. :cool2: edit: Dodam, że przy wymianie dynamicznej, jeżeli jedziemy z naszymi częściami, potrzebne jest nam więcej oleju niż wchodzi do skrzyni, ja o tym nie wiedziałem i musiałem dokupić w serwisie ok 2-3l oleju.
-
Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.
Koledzy mam pytanie, złapałem ostatnio kapcia w e60 535d przed liftem, zakładam dojazdówkę z bagaja, a tu koło wadzi o zacisk z tyłu, i to bardzo, wręcz się blokuje. Koło dojazdowe miałem w aucie jak je kupiłem, ma ono 17'', samochód stał na 18alu, dodam, że kapeć był z tyłu, na przód to już w ogóle bym nie wepchnął tego koła. Czy w 535d powinna być większa ta dojazdówka, np 18, a może powinna mieć jakieś inne et? Jakie Wy macie zapasy w swoich 535d e60? Pozdro
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
Auto przed liftem w bagażniku mam tylko moduł od pdc, miejsce na mpm jest ale nie ma mpm...
-
Mpm e60 gdzie, go szukać?
Witam! W związku z tym, że pytałem w kilku tematach i nie dostałem odpowiedzi zakładam nowy temat. :evil: Potrzebuje odnaleźć mpm, lecz nie ma go w bagażniku pod kołem, ktoś musiał z nim już coś robić i po prostu musi być gdzieś schowany, patrzyłem pod jednym i pod drugim boczkiem w bagażniku i nie ma, może mi ktoś powiedzieć którędy i dokąd biegnie wiązka od mpm z pod koła?
-
CCC Professional 2017
koledzy mam takie pytanie odnośnie tej nawigacji. Czy da się w niej ustawić jakiś tryb nocny lub ewentualnie zmienić jakoś wygląd, żeby nie było tych badziewnych chmurek?
-
CCC Professional 2017 Fotoradary + POI spolszczone
koledzy mam takie pytanie odnośnie tej nawigacji. Czy da się w niej ustawić jakiś tryb nocny lub ewentualnie zmienić jakoś wygląd, żeby nie było tych badziewnych chmurek?
-
CCC Professional 2017
Hmm, na każdym linku jest inna wielkość GB do pobrania, ktoś wie o co chodzi? Który link zawiera mapke polski?
-
BMW 530d F10 - Problem - nieotpalasie
Żadnych plaków i samostartów do motorów wysokoprężnych :nienie:
-
Czarne nerki m-pakiet
ja mam w e60 nerki ''made in china'' :lol: kosztowały nowe ok 80zł z wysyłką, całe czarne matowe, ale obwódki psiknąłem sobie perłą 475, efekt baja, nerki mimo swojego pochodzenia spasowane jak oryginał :mrgreen:
-
Bmw 535d nie odpala po umyciu silnika
Możesz przedstawić jak przebiegła cała procedura mycia silnika, tak tylko z ciekawości pytam? :lol:
-
Opinie o progach do F30 podróbach z polipropylenu
Mam progi tego pokroju w e60, materiał jak najbardziej ok, bardzo zbliżony do oryginału, spasowanie, nienajgorsze, cena jak najbardziej na +
-
[E61] Brak informacji rozladowania akumulatora
Ja też jak kupiłem e60 nie miałem kontrolki o rozładowującym się aku, po prostu rozładowywał się bez ''ostrzeżenia'', ale było to spowodowane uciętym kablem od ibsa tym z niebieską kostką biegnącą do wiązki w aucie. Robiłeś adaptacje akumulatora po wymianie? edit: Koledzy mam pytanie trochę z innej beczki, nie mogę zlokalizować mpm'a w moim 535d, nie ma go ani pod kołem, ani pod żadnym z boczków bagażnika, podpowiedzcie gdzie i którędy biegnie jego wiązka, abym mógł go znaleźć.
-
Naprawa klemy IBS w E60
Wczoraj zmieniłem ibsa na ibsa z poliftowej jedynki do mojego e60 przedlift i mam pytanie, czy ładowanie w ukrytym menu dobrze wskazuje i czy na włączonych światłach i radiu 14,2-14,4 jest odpowiednie?
-
pasek klimatyzacji
Ja niestety kupiłem zwykły, nie elasten i tak musiałem zrobić
-
pasek klimatyzacji
W tych silnikach nie ma napinacza, luzujesz kompresor od klimy 3 sruby na klucz bodajze 13, zakladasz pasek skrecasz i gra, przerabialem to w tym tygodniu w e60 525d.