Skocz do zawartości

darioon

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darioon

  1. darioon odpowiedział(a) na zytek1313 temat w E36
    po co szuasz dziury w calym jezeli normalnie pracuje na zakreconym to po co sie martwisz na odkreconym nie rozumiem ciesz sie ze dziala i nie szukaj zadnych usterek na sile pozdro
  2. darioon odpowiedział(a) na zielok23 temat w E36
    saku82pl a moze masz perpetum mobile i nic ci nie pali w to ze na trasie 2.5 192 km lyknie ci 8 litrow gazu to wiesz co albo jestes naiwny ze w to wierzysz albo nie wiem jezdzisz na powietrzu moj w trasie pali 8 litrow mam staga 200 takze nie uwierze ze twoj pali tyle samo bez urazy oczywiscie to jest dyskusja
  3. darioon odpowiedział(a) na Mariusz125 temat w E30
    no wlasnie o tym tutaj mowie i wiem co mowie bo mialem taki sam problem odpowiedz jest prosta wymien termostat i twoje problemy sie skacza powodzenia
  4. darioon odpowiedział(a) na seba r temat w E36
    dziwi mnie fakt ze my posiadacze nie potrafimy sie przyznac co do spalania naszych bmw moje 1.8 przy ostrej jezdzie w miescie potrafi wypic 11-12 litrow i nikt mi nie powie ze nie a na trasie rzeczywiscie w 8 mozna sie zmiescic takze is podejrzewam ze troche wiecej lyknie rozbieznosc jest duza ale tak to juz jest bmw lubi paliwo i tylko od ciebie zalezy ile bedzie palic od stylu twojej jazdy w rzeczywistosci 2.0 moze spalic mnie niz jeden osiem zalezy jak kto jezdzi jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi
  5. darioon odpowiedział(a) na Mariusz125 temat w E30
    panowie jezeli termostat jest dobry to nawet niech bedzie tornado pod maska to silnik i tak musi trzymac temperature bo termostat sie nie otworzy i nie bedzie przeplywu plynu takze zainwestuj pieniazki i wymien termostat a wiskoze zostaw w spokoju
  6. darioon odpowiedział(a) na mike10 temat w E36
    ten maly zegareczek oznacza czas wymiany plynu hamulcowego na 100 procent
  7. darioon odpowiedział(a) na zielok23 temat w E36
    no i te spalanie nie wierz w to co napisal benzyny to moze i tak ale napewno nie gazu u mnie na sekwencji w 1.8 w miescie to 10 spokojnie idzie takze przelicz sobie procentowo jego pojemnosc silnika powodzenia i sie nie napalaj he he
  8. witam mialem ten sam problem proponuje zalac castrol magnatec 10w40 przy takim przebiegu napewno nie bedziesz zalowal
  9. darioon odpowiedział(a) na Seba_320_Coupe temat w E36
    co do czwartej pozycji to po podlaczeniu kompa do klimy bedziesz mial opcje przewietrzania samochodu sterowana przez kompa i cos jeszcze ale dokladnie ci nie powiem
  10. darioon odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    no przez dolot to zdaje sobie z tego sprawe ale to naprawde trzeba w niezla wode wjechac !!!!
  11. darioon odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    panowie moze sie nie znal ale czy mozliwe jest zeby na zapalonym silniku woda dostala sie przez wydech
  12. darioon odpowiedział(a) na mimek temat w E36
    tylko BMW
  13. monim zdaniem dziwna to sprawa z tym odkrecaniem korka mialem audi 100 c-4 2.3 silnik byl ideal jezdzil na pelnym syntetyku ale jak korek odkrecil mi kiedys kolega to rzeczywiscie przez chwile prychal pochlapalo olejem i zgasl mam teraz bmw 1.8 m40 i jak odkrecam korek to nie gasnie ani nie chlapie dodam ze audi sprzedalem i po stwierdzeniu kumpla ze silnik niedlugo padnie a nowy wlasciciel jezdzi nia do dzis i co go widze to mowi ze jest zadowolony i ze nie zaluje zakupu miala 160 tys przebiegu a teraz ma 280 tys i co wy na to takze co do tego diagnozowania po korku to bylbym ostrozny he he
  14. kawalek kabelka i tak 1 wsiadz do samochodu przekrec kluczyk tak zeby sie wszystko zapalilo kontrolki itd 2 wysiadz zamknij drzwi otworz maske i polacz pin 19 i 7 na okolo 12-15 sekund pozniej odlacz na trzy i podlacz spowrotem na kilka sekund wyciagnij kabele i ciesz sie czystym wyswietlaczem powodzenia
  15. darioon odpowiedział(a) na Silniczek temat w E36
    no to poszukaj cos co nie buczy ale ja juz ci w tym nie pomoge kumple to zwykly maja i wspawuja rozne koncowki brzmi normalnie a wyglada jak prawdziwy to tez jakies rozwiazanie
  16. darioon odpowiedział(a) na Silniczek temat w E36
    no mam to samo ale naszczescie dlugich tras nie robie jak wracalem z gor do domu okolo 700 km to myslalem ze po 200 non-stop kurcze wysiade i zostawie to auto w rowie he he zart oczywiscie ale cos za cos jak chcesz ciszy to raczej soie standard zaloz i tyle t chyba bedzie najlepsze i najtansze rozwiazanie
  17. darioon odpowiedział(a) na Silniczek temat w E36
    polecam firme sebring ale chodzi ci o caly uklad czy tylko o koncowy wydech ja mam caly uklad to smialo moge polecic kucy przybylo troche no ale fakt faktem cicha to ona nie jest
  18. kurcze powaznie sam bylem w szoku ale to wiesz caly czas ekspresowka i autostrada takze to inna jazda ale nie umniejsza temu ze udalo mi sie tyle przejechac na pelnym zbiorniku gazu dodam ze gaz byl z shella i moim zdaniem jest to najlepszy dostepny gaz na naszym rynku
  19. ja mam caly wydech sebringa zalozony i na poczatku rzeczywiscie wiecej mi palil ale to dlatego ze krecilem go do wyzszych obrotow mam 1.8 na sekwencji i ostatnio udalo mi sie zrobic w trasie na pelnej butli 42 litry 530 km jezeli jedziesz spokojniej to u mnie pali mniej a i troche kucy przybylo he he
  20. darioon odpowiedział(a) na Andrzej E34 temat w E30
    witam odsylam do opcji szukaj napewno znajdziesz pelno jest tego
  21. darioon odpowiedział(a) na darioon temat w E36
    dobra dzieki serdeczne szukalem tylko nie moge trafic na jasna i rzeczowa instrukcje ale bede probowac dzieki jeszcze raz
  22. darioon odpowiedział(a) na marek222 temat w E36
    u mnie mialem to samo zmienilem filtr i kable do swiec a takze filtr paliwa takze podejrzewam ze cos z tych rzeczy mozliwe ze tez jakies zwarcie w czasie deszczu zamoczenia w instalacji przyczyn moze byc wiele i trudno jest okresli a w normalna pogode jest ok wszystko??
  23. nie no oczywiscie masz racje ze rejon tez sie liczy ja podalem cene w odniesieniu do wojewodztwa lubelskiego a dokladniej powiatu biala podlaska przepraszam za niescislosc
  24. mam w hdi i za 1.8 przy 60 procentach place jednorazowo za caly rok z nw 356 zl taniej juz sie chyba nie da a jak sie da to prosze napiszcie gdzie
  25. bylem na myjni i chlopcy powiedzieli ze to jakies tluste zabrudzenia szyby i probowali mi jakims tam srodkiem usunac i nic z tego poddaje sie i tyle pozostaje wymiana szyby tylko nie widze sensu bo moja nie jest zarysowana ani nic z tych rzeczy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.