Treść opublikowana przez darioon
- Problem
-
Co sądzicie o tym BMW???
saku82pl a moze masz perpetum mobile i nic ci nie pali w to ze na trasie 2.5 192 km lyknie ci 8 litrow gazu to wiesz co albo jestes naiwny ze w to wierzysz albo nie wiem jezdzisz na powietrzu moj w trasie pali 8 litrow mam staga 200 takze nie uwierze ze twoj pali tyle samo bez urazy oczywiscie to jest dyskusja
-
nie dogrzany silnik w e30
no wlasnie o tym tutaj mowie i wiem co mowie bo mialem taki sam problem odpowiedz jest prosta wymien termostat i twoje problemy sie skacza powodzenia
-
jaki silnik wybrać
dziwi mnie fakt ze my posiadacze nie potrafimy sie przyznac co do spalania naszych bmw moje 1.8 przy ostrej jezdzie w miescie potrafi wypic 11-12 litrow i nikt mi nie powie ze nie a na trasie rzeczywiscie w 8 mozna sie zmiescic takze is podejrzewam ze troche wiecej lyknie rozbieznosc jest duza ale tak to juz jest bmw lubi paliwo i tylko od ciebie zalezy ile bedzie palic od stylu twojej jazdy w rzeczywistosci 2.0 moze spalic mnie niz jeden osiem zalezy jak kto jezdzi jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi
-
nie dogrzany silnik w e30
panowie jezeli termostat jest dobry to nawet niech bedzie tornado pod maska to silnik i tak musi trzymac temperature bo termostat sie nie otworzy i nie bedzie przeplywu plynu takze zainwestuj pieniazki i wymien termostat a wiskoze zostaw w spokoju
-
konrolki e36
ten maly zegareczek oznacza czas wymiany plynu hamulcowego na 100 procent
-
Co sądzicie o tym BMW???
no i te spalanie nie wierz w to co napisal benzyny to moze i tak ale napewno nie gazu u mnie na sekwencji w 1.8 w miescie to 10 spokojnie idzie takze przelicz sobie procentowo jego pojemnosc silnika powodzenia i sie nie napalaj he he
-
Witam, nie wiem co począć z olejem, dzięki za pomoc!
witam mialem ten sam problem proponuje zalac castrol magnatec 10w40 przy takim przebiegu napewno nie bedziesz zalowal
-
Komputer BMW
co do czwartej pozycji to po podlaczeniu kompa do klimy bedziesz mial opcje przewietrzania samochodu sterowana przez kompa i cos jeszcze ale dokladnie ci nie powiem
-
Skutki wjechania w wysoka wode?
no przez dolot to zdaje sobie z tego sprawe ale to naprawde trzeba w niezla wode wjechac !!!!
-
Skutki wjechania w wysoka wode?
panowie moze sie nie znal ale czy mozliwe jest zeby na zapalonym silniku woda dostala sie przez wydech
- BMW czy Audi
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
monim zdaniem dziwna to sprawa z tym odkrecaniem korka mialem audi 100 c-4 2.3 silnik byl ideal jezdzil na pelnym syntetyku ale jak korek odkrecil mi kiedys kolega to rzeczywiscie przez chwile prychal pochlapalo olejem i zgasl mam teraz bmw 1.8 m40 i jak odkrecam korek to nie gasnie ani nie chlapie dodam ze audi sprzedalem i po stwierdzeniu kumpla ze silnik niedlugo padnie a nowy wlasciciel jezdzi nia do dzis i co go widze to mowi ze jest zadowolony i ze nie zaluje zakupu miala 160 tys przebiegu a teraz ma 280 tys i co wy na to takze co do tego diagnozowania po korku to bylbym ostrozny he he
-
kasowanie inspektora w e36 318i m43
kawalek kabelka i tak 1 wsiadz do samochodu przekrec kluczyk tak zeby sie wszystko zapalilo kontrolki itd 2 wysiadz zamknij drzwi otworz maske i polacz pin 19 i 7 na okolo 12-15 sekund pozniej odlacz na trzy i podlacz spowrotem na kilka sekund wyciagnij kabele i ciesz sie czystym wyswietlaczem powodzenia
-
[E36] 316i M40 jaki wydech
no to poszukaj cos co nie buczy ale ja juz ci w tym nie pomoge kumple to zwykly maja i wspawuja rozne koncowki brzmi normalnie a wyglada jak prawdziwy to tez jakies rozwiazanie
-
[E36] 316i M40 jaki wydech
no mam to samo ale naszczescie dlugich tras nie robie jak wracalem z gor do domu okolo 700 km to myslalem ze po 200 non-stop kurcze wysiade i zostawie to auto w rowie he he zart oczywiscie ale cos za cos jak chcesz ciszy to raczej soie standard zaloz i tyle t chyba bedzie najlepsze i najtansze rozwiazanie
-
[E36] 316i M40 jaki wydech
polecam firme sebring ale chodzi ci o caly uklad czy tylko o koncowy wydech ja mam caly uklad to smialo moge polecic kucy przybylo troche no ale fakt faktem cicha to ona nie jest
-
SPORTOWY TŁUMIK A SPALANIE
kurcze powaznie sam bylem w szoku ale to wiesz caly czas ekspresowka i autostrada takze to inna jazda ale nie umniejsza temu ze udalo mi sie tyle przejechac na pelnym zbiorniku gazu dodam ze gaz byl z shella i moim zdaniem jest to najlepszy dostepny gaz na naszym rynku
-
SPORTOWY TŁUMIK A SPALANIE
ja mam caly wydech sebringa zalozony i na poczatku rzeczywiscie wiecej mi palil ale to dlatego ze krecilem go do wyzszych obrotow mam 1.8 na sekwencji i ostatnio udalo mi sie zrobic w trasie na pelnej butli 42 litry 530 km jezeli jedziesz spokojniej to u mnie pali mniej a i troche kucy przybylo he he
-
e30 drift machine
witam odsylam do opcji szukaj napewno znajdziesz pelno jest tego
-
zmiana komputera
dobra dzieki serdeczne szukalem tylko nie moge trafic na jasna i rzeczowa instrukcje ale bede probowac dzieki jeszcze raz
-
kilka prostych pytan (pomocy)
u mnie mialem to samo zmienilem filtr i kable do swiec a takze filtr paliwa takze podejrzewam ze cos z tych rzeczy mozliwe ze tez jakies zwarcie w czasie deszczu zamoczenia w instalacji przyczyn moze byc wiele i trudno jest okresli a w normalna pogode jest ok wszystko??
-
Ubezpieczenie furki OC
darioon odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenie no oczywiscie masz racje ze rejon tez sie liczy ja podalem cene w odniesieniu do wojewodztwa lubelskiego a dokladniej powiatu biala podlaska przepraszam za niescislosc
-
Ubezpieczenie furki OC
darioon odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemam w hdi i za 1.8 przy 60 procentach place jednorazowo za caly rok z nw 356 zl taniej juz sie chyba nie da a jak sie da to prosze napiszcie gdzie
-
WYCIERACZKI "NIE ZBIERAJA" DOKŁADNIE
bylem na myjni i chlopcy powiedzieli ze to jakies tluste zabrudzenia szyby i probowali mi jakims tam srodkiem usunac i nic z tego poddaje sie i tyle pozostaje wymiana szyby tylko nie widze sensu bo moja nie jest zarysowana ani nic z tych rzeczy