Treść opublikowana przez gummibear
-
brak mocy e39
Miałem coś podobnego Okazało się że sonda K.
-
Trzeci pas z tyłu
No nie jest przycisnięty. Z tak prozaiczengo powodu nie prosiłbym o pomoc. Może ktoś ma inny lepszy pomysł :mad2:
-
Trzeci pas z tyłu
Jest pas dla pasazera siedzącego po srodku z tyłu. Nie da się go zapią nie da się go nawet 1 cm wyciągnąć - jakby się zablokował na amen Co to może być ? K.
-
E-34 czy E-39?? Co kupić??
Najpierw poszukaj Ja kupiłem e39 kombi 2,5 automat okazyjnie w kraju zarejestrowane ponizej 20 tys nie tak dawno temu ze wszystkim i nawet 2 kmpl opon Owszem było parę rzeczy do zrobienia - ale nie wszystko trzeba na hurra prawda ??? Obecnie już kończę inwestycje w mechanikę - parę detali we wnętrzu i będzie BUNIA jak ta lala Powodzenia K.
-
Trzeci pas z tyłu
e39 kombi 1997r jest mały problem z pasem srodkowym z tylu Jest zblokowany tzn nie da sie go zapiac - mozna zaprzec sie o kanape i nie ruszy, delikatnie tez nie idzie , czy ktos spotkal sie z czyms takim ? Co to moze byc ? Jak rozebraz zeby sie do niego dostac :mad2: K.
-
Zakup Nowej Baterii. Jaki producent???
Nie dalej jak tydzień temu założyłęm 76aH z centry - bardzo sympatycznie i nie drogo K.
-
Te tragiczne wyświetlacze w BMW E39 i zegary
Ze skaczącą nagle temperaturą miałem problem I nie byłą to wina zegarów tylko małej plastikowej rureczki przy termostacie. Może masz to samo ?
-
Nie chce pruć do przodu ;)
U mnie tak sie dzieje od czasu awarii przeplywomierza i czujnika walu co prawda mam mniejszy silnik ale roznica w mocy jest znaczna czasem to muli tak ze maluchy mnie wyprzedzaja Ale dzis powinni juz wszystko macherzy wymienic i znow bede mial 170 kucyków :-)
-
[e39] światła postojowe w touringu
U mnie nie ma zadnych bialych przyciskow zaslepek itp Otwierasz klape W gornej czesci masz schowek na narzedzia Otworz go - zobaczysz po bu stronach dojscia do lamp K.
-
Wymiana oleju w skrzyni ?
Hi Poczytałem forum i nie ma jednoznaczej odpowiedzi wymieniac olej w skrzyni w automacie czy nie wymieniac ? Jedni piszą że trzeba inni że nie ? Na Vindecoderze wyskakuje mi że nie trzeba wymieniać - komunikat lifetime oil fillin automatic transmission - no więc jaka w końcu jest prawda ??? K.
-
Witam wszystkich i mój pierwszy post
Witam Niedawno tj 5.03 stałem się posiadaczem (jak na razie dość szczęśliwym) BMW e39 1997 r 523i kombi w automacie z bardzo ponadstandadowym AUDIO by Pioneer :o . Ogólnie MOJA PANI BUNIOWA Zdjęcia będą później Od czasu zakupu już wiele rzeczy zdążyłem zrobić - bo chcę autko doprowadzić do stanu idealnego więc : 1. Naprawa parktronica- wymiana czujek i okablowania 2. Naprawa silnika tylnej wycieraczki 3. Uszczelenienie pompy wspomagania 4. Usunięcie wycieków oleju, wymiana płynów itp. 5. Wymiana łapy pod skrzynią Pozostało : 1. Wymiana przepływomierza 2. Wymiana czujnika wału 3. Uzupełnienie detali we wnętrzu - uchwyty na napoje kratki wentlacyjne - parę detali w bagazniku 4. i najważniejsze : coś grzechota chyba przy wale bo to taki ruch obrotowy i tylko na 2 najniższych biegach przy gwałtowniejszym przyspieszaniu ? Ktoś wie co to ostatnie może być ? Może można z kimś się w Czewie spotkać kto ma e39 i miał coś podobnego Będę wdzięczny za wszelką pomoc ! Aha siatak oddzielająca bagażnik od przestrzeni pasazerskiej ma chyba wadę - jak zaczpeię z jednej reony to z drugiej mi do uchwytu trochę brakuje i nie mogę nic z tym zrobic - jakies propozycje ??? Pozdrawiam wszytkich właścicieli BMW K. Pierwsze zdjęcie - jeszcze na starych blachach http://img214.imageshack.us/img214/2503/21885782sr7.jpg Prawie zapomniałem : ponadto wymieniłem akumulator, lewy halogen na gładki, czujnik temp zewnętrznej. Pozostała jeszcze wymiana tłumika na oryginalny bo ten co mam jest za głośny a jeżdżę z 2 małych bąbelków i 2 psami :) Jutro wrzucę zdjęcia z detalami do bagażnika któych mi brakuje może ktoś ma dostęp na allegro szukałem i nie ma :cry: