Treść opublikowana przez matekBMW
-
Trzeszczaca przednia szyba f31
w c klasie jest to samo, drzwi jak peżot albo dacia :?
-
Trzeszczaca przednia szyba f31
Zakup G20. :8) :?:
-
RINGI LED dla F30
Dzisiaj widziałem 320i zrobione wydech jak M3 wizualnie xD nawet to nie brzmiało..
-
Okopcona rura wydechowa 328i
zapytam czy w 335i jest tak samo? Czy dziewczyna jeździ zbyt często na rezerwie.. :cry: Lewa rurka brudna, prawa czysta.
-
6 lat z F30 335i - podsumowanie
nic dziwnego czemu tak cena, ale silnik najważniejszy ;)
-
RINGI LED dla F30
ale dno xD
-
Instalacja systemów F30
Ty chyba sam jesteś biedny i po dzwonie. Pisałem o starym E46 wszystkie tam mają tempomat.. bez 318i przedlift.
-
Instalacja systemów F30
No nie pisz, ze założyłeś panel i był tempomat, musisz to dokodowac do auta bo inaczej nie zadziała. Chyba raczej sam tego nie robiłeś i dokładnie nie wiesz co musiał zrobić ten co to dokładał do auta. No tak było, kabelek trzeba było dorzucić tylko i śmigalo.
-
Sprawdzone F30 czy nowe G20
piszemy o g20 nie o g30
-
6 lat z F30 335i - podsumowanie
Silnik jak najbardziej polecam nadrabia niedoskonałości w F30*. (*być może ja jestem zbyt wrażliwy)
-
Jakie felgi / opony do F3x
Jakir rozmiar opon na 20 calowe felgi? Tak żeby ac się zgadzalo w razie dzwona.
-
Brudząca się szyba boczna po umyciu (gdy ją opuścimy)
Przestroga dla innych. Czyście szyby najlepiej z demontażem tapicerek "porażka" Dzisiaj zauważyłem, że są rysy na szybie od wewnętrznej strony.. Tylna szyba prawa: (rzadko kiedy mam pasażerów w aucie) zauważyłem, że mam rysę pionowa na szybie od wewnętrznej strony. Mam przyciemnione szyby i folia została przecięta w pionie przez jakiś kamyk/brud?.. Myślałem, że to folia jest źle założona, ale nie. Rysa jest świeża, bo szyby przyciemnione były tydzień temu, a szyba uchylana może z 2-3 raz. Niektóre rysy nie są wyczuwalne bo są pod folią.. a ta rysa pinowa jest świeża po wyczuwam ją pod paluchem.. Uwaga przebieg samochodu: 30-40 tys km xD To jest porażka. W E46 szyby lepiej pracują, serio.
-
Instalacja systemów F30
No miałem kiedyś kierownice m-pakiet bez multi funkcji i wystarczyło kupić tylko panel i śmigało :8) Tempomat był zrobiony więc się zastanawiam czy tu nie będzie tak samo :lol:
-
Instalacja systemów F30
Witam. Chciałbym zainstalować do swojej F30 takie systemy. Rozumiem, że to asystent zmiany pasa ruchu, utrzymania pasa ruchu i distronic? Nie wiem, dlatego proszę o odpowiedź. Ile W F30 występuje takich systemów? Bo w F10 jest ich chyba 5 w tym night-vision, w F30 chyba nie ma. Ktoś montował? Jak wygląda instalacja, panel z przyciskami wiadomo że trzeba zakupic. Plug and play? :D Czy jakieś dodatkowe czujniki? http://www.bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=514789&d=1434483637
-
Sprawdzone F30 czy nowe G20
miejmy nadzieje, że drzwi nie będą się zamykać jak w skodzie fabi i ten szum zostanie zredukowany ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
330 polift w coupe za 20k xD Niezła bajka :8)
-
F30 335xi WBA3B91070F812819
matekBMW odpowiedział(a) na Vaporr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdzają, uwierz mi. Na placu widzę takich ludzi. Naoglądali się poradników jak kupować auta na youtubie. Widziałem typa co z lusterkiem sprawdzał podwozie.
-
F30 335xi WBA3B91070F812819
matekBMW odpowiedział(a) na Vaporr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie opłaconej akcyzy. Miernikiem to se tam sprawdzaj, znam typa, który sprzedaje fury i wszystkie auta mają oryginalny lakier a są po dzwonach. Takich mają magików lakierników ;) Moim okiem wychodzi prawy przód był robiony, podejrzewam ze cały przód.
-
e46 - nie istnieje WBAAN31070NC40252 Korekta !!
matekBMW odpowiedział(a) na Hulajnozka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaliexprees edition niech napisze wiesniak i oszust..
-
F30 328i WBA3A51000FT74723
matekBMW odpowiedział(a) na b4rtimp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfajny wydech, na wioske idealny jeden wydech na jeden cylinder?
-
Kosmetyki do regeneracji skór
mam, wole matowe fotele skórka dakota, Chce taki efekt kierownicy: A mam świecącą czarną.. http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=861350&d=1368481025
-
flamastry do zarysowań
syf, nie dziala, kiedys na mojej e46 sprawdzalem..
-
[F48] Po lekkiej stłuczce ? Myślicie, że warto ?
Nikt z was nie zna stanu, a gdybacie tylko o tłumiku, który tam końcówki nie ma. :roll: Wszystko zależy od ceny, czy sie opłaca i od motoru i wyposażenie. Pozdro. Facet ma talent, ale do napraw samochodów które nie powinny zostać nigdy naprawione tylko zezłomowane. Takie graty kupują ruscy (chyba tylko i wyłącznie). Bo w Polsce takiego syfu nawet handlarz nie naprawia - wiem co mówię, bo kolega ma 200 aut z usa na placu. Po trzecie w Polsce nikt takich aut nie naprawia w takim stanie w jakim ten Artuek je ma. Dlaczego? Bo polscy blacharze to nawet dobrze drzwi nie potrafią przykręcić.
-
[F48] Po lekkiej stłuczce ? Myślicie, że warto ?
Nikt z was nie zna stanu, a gdybacie tylko o tłumiku, który tam końcówki nie ma. :roll: Wszystko zależy od ceny, czy sie opłaca i od motoru i wyposażenie. Pozdro.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
za udzielanie takich informacji ;P są chyba jakies kary